خرید بک لینک
تور دبی
خرید توتون توتون
عوارض جراحي كوچك كردن سينه كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
تاريخ : ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۳:۱۹ | نويسنده : مهندس علي

عوارض جراحي كوچك كردن سينه  

عوارض جراحي كوچك كردن سينه : جراحي زيبايي سينه براي افرادي كه معمولا سينه هاي بزرگتر ازحد معمول دارند و اين موجب شده است تا تاثيرات روحي و جسمي بدي در زندگي فرد ايجاد شود كه باعث ناراحتي و نگراني يك زن مي شوند. داشتن سينه هاي خيلي بزرگ بر ظاهر فد تاثير بد دارد و اندام او را تخريب كرده و اين باعث ميشود كه اوكاملا غيرمتقارن به نظر برسد و از نظر فيزيكي هم سينه هاي بزرگ، باعث تغير شكل و فرم شانه و گردن ميشوند و باعث ايجاد درد پشت و گردن درد مي شوند؛ و باعث مشكل تنفسي هم مي شوند.

عوارض جراحي كوچك كردن سينه

عوارض جراحي كوچك كردن سينه

حتي فرد از انجام فعاليت هاي ورزشي هم ناتوام مي شود چون ورزش كردن براي او مشكل يا غير ممكن مي كند. تصميمي كه براي رهايي از اين مشكل مي گيرند معمولا به جراحي سينه انجام مي شود اما بهتر است قبل از اقدام به جراحي زيبايي سينه شما به طور طبيعي تمام خطرات و عواقب آن را به طور كامل از پزشك جويا شويد و حتما به نكاتي كه پزشك جراح توصيه مي كند توجه كامل داشت باشيد.

خطر ريسك جراحي زيبايي سينه

حالا كه شما براي اين جراحي تصميم خودتان را گرفته باشيد و جلسه مشاوره با پزشكتان را هم انجام داده ايد حالا ديگر به اندازه كافي راجب عوارض و اتفاقاتي كه شايد براي شما با انجام اين جراحي پيش بيايد را خوب مي دانيد. پزشك تان حتما هم در جلسات مشاوره براي انجام جراحي تان درباره عوارض بد مصرف دخانيات براي شما گفته است.

بنابراين اگر از آن دسته افراد هستيد كه دخانيات مصرف مي كنيد بي شك شما بايد قبل از انجام عمل جراحي زيبايي سينه سيگار كشيدن تان را ترك كنيد؛ زيرا سيگار كشيدن به طور جدي به رگ هاي خوني شما آسيب جدي وارد مي كند و باعث مي شود تا رگهاي خوني تنگ شود و بنابراين در اين صورت جريان خون در آن ناحيه كاهش داده مي شود؛ و اين كاهش خون باعث مي شود كه التيام يافتن و جوش خوردن زخم ها بسيار كند شوند و و دوره نقاهت شما كمي بيشتر طول بكشد ك اين براي شما خيلي آزار دهنده خواهد شد.

از آن جايي كه در جلسه مشاوره همه اطلاعات لازم و كافي قبل از جراحي زيبايي سينه توسط پزشك به بيمار داده خواهد شد اما اينجا ياد آور مي شويم، از ديگر مواردي كه قبل از جراحي بايد حتما رعايت كرد قطع مصرف آسپرين و بعضي داروهاي ضد التهاب و مسكن ها و ديگر دارو هاي كه مي توانند باعث افزايش خونريزي شوند، پس بنابر اين به هيچ وجه نبايد آنها را مصرف كنيد تا دچار مشكلاتي كه ممكن است برايتان پيش بيايد نشويد.

نكات لازم قبل از جراحي زيبايي سينه

براي گرفتن بهترين نتيجه از اين جراحي توصيه ما به شما اين است كه اگر شما اضافه وزن رنج مي بريد، پيشنهاد مي شود، قبل از هر اقدامي ابتدا شما وزن خود تان را كاهش دهيد. وقتي كه سايز كم مي كنيد سينه ها هم كوچك و حالت افتاده و شل قرار مي گيرند پس قبل از عمل وزن كم كنيد نه بعد از جراحي سينه. پزشك شما براساس سن شما شايد از شما بخواهد كه شما قبل از عمل ماموگرافي را انجام دهيد؛ و نتيجه را به پزشك جراح بياوريد. قبل از جراحي اگر از نوشيدني هاي الكي مصرف مي كنيد سعي كنيد مدتي مصرف آن ها را كنار بگذاريد مصرف دخانيات را هم قبل از جراخي حتما ترك كنيد.

بيشتر بدانيد : جراحي زيبايي سينه  ,  پروتز سينه

نشانه گذاري روي سينه قبل از انجام جراحي سينه

شايد برايتان سوال پيش بيايد كه نشانه و علامت هاي كه روي سينه مي كشند براي چه چيزي است ما در اين جا برايتان به طور كامل شرح مي دهيم. در جراحي زيبايي سينه جراح پلاستيك قبل از اقدام به شروع جراحي زيبايي سينه ابتدا با يك قلم نشانه گذاري هايي را روي سينه ي بيمار انجام مي دهد، با اين كار محل دقيق و اندازه ي جديد سينه هاي عمل شده را تعيين مي شود و مقدار بافت اضافي سينه، پپوست وچربي برداشته مي شوند و نوك سينه و بافت هاي باقيمانده به مكان جديد در موقعيت بالاتر انتقال مي يابند پس دانستيم كه براي دقت در انجام جراحي ابتدا روي سينه علامت گذاري مي كند تا اندازه و محل دقيق سينه جديد مشخص شود.

بعد از ايجاد خطوط و مشخص شدن اندازه سينه مراحل برش انجام مي شود و بعد از اتمام جراحي كوچك كردن سينه، در صورت نياز جهت تخليه خون از لوله هاي تخليه درن كه معمولا در زير پوست گذاشته خواهد شد تا به وسيله اين لوله هاي درن هر نوع مايع و خون ابه هاي باقي مانده هم تخليه شوند مدت زمان قرار گرفتن اين درن ها زياد نيست و وقتي اين ترشحات به حداقل رسيد (معمولا روز بعد) لوله ها برداشته مي شود و بانداژ ها سبك مي شوند؛ استفاده از سوتين طبي براي نگه داشتن پانسمان حتما لازم است.

بعضي ها بعد از جراحي بخاطر ورم سينه ها نگران مي شوند اما اين كاملا زبيعي است بعد از جراحي ظاهر سينه ها بدليل ورم و خونمردگي خيلي خوب نمي شود و بزرگ بودن سينه ها و يا وجود چين و چروكهاي احتمالي كاملا موقتي مي باشند و در طي هفته هاي آينده از ورم آن ها كاسته و فرم سينه ها خيلي بهتر خواهند شدهمانطور كه گفته شد بعد از عمل جراحي ورم و التهاب محل عمل طبيعي مي باشد.

اين جراحي از جراحي هاي بزرگ است پس در دوران نقاهت بايد حسابي مراقب بود و سعي نكنيد كه سريع شروع به كار كنيد. به توصيه پزشك احتمالا براي اينكه شما به حالت نرمال خود برگرديد چند هفته بايد بگذرد بعضي افراد وضعيت بدنشان طوري است كه بعد از ۱-۲ هفته مي توانند فعاليت هاي روزانه و سبك خود را انجام دهند. ولي بعضي ديگر ترجيح مي دهند ۱ تا ۲ هفته بيشتر استراحت كنند در هر صورت بايد مراقب بود تا مشكلي به وجود نيايد. شما با پرس جو و تحقيق و كسب اطلاعات بيشتر قبل از جراحي زيبايي سينه مي توانيد عوارض اين جراحي زيبايي را به حداقل برسانيد و با رعايت نكات بدون هيچ مشكلي نتيجه خوبي بگيريد.نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]