خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
تاريخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۶:۳۴ | نويسنده : مهندس علي

درمان ريزش مو با ليزر تراپي , ليزر درماني براي درمان ريزش مو | ليزرتراپي مو

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

درمان ريزش مو با ليزر تراپي , ليزر درماني براي درمان ريزش مو | ليزرتراپي مو روش هاي زيادي براي درمان ريزش مو وجود دارد و اين روش ها هم امروزه پيشرفت چشم گيري داشته اند.يكي از اين درمان ها كه يك شيوه درماني نوين و انقلابي براي درمان ريزش مو به شيوه غيرجراحي است ليزرتراپي مو با ليزر كم توان يا ليزر سرد (LLLT) است كه هم براي اقايان و هم براي خانم ها كه از مشكل ريزش مو رنج مبرند مناسباست و مي تواند نتيجه خوبي داشته باشد با انجام ليزرتراپي مو شما مي‌توانيد موهايي ضخيم‌تر، پرپشت‌تر و درخشان‌تر با ظاهري سالم و زيبا داشته باشيد.

درمان ريزش مو با ليزر

اما ليزرتراپي مو چيست؟

همان طور كه در مطالب بالا گفته شد ليزرتراپي مو يك شيوه غيرجراحي و يك تكنيك علمي براي درمان ريزش مو، كم پشت شدن مو‌ها و مشكلات مربوط به موي سر است. شيوه ليزرتراپي طي مطالعات و تحقيقات پزشكي مورد بررسي قرار گرفته و اثربخشي و ايمني آن به اثبات رسيده است. دستگاه‌هاي ليزرتراپي از ليزرهايي با سطح انرژي نوري و جريان كم كه خاصيت درماني دارند، براي رفع مشكل ريزش مو بهره مي‌برند. نحوه‌ي تاثيرگذاري ليزر بر فرايند رشد موها مشابه با بيوتراپي نوري است.

اين فناوري پيشرفته و نوين در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است و پزشكان و متخصصان اين شيوه را دركنار روش هاي ديگري مانند محصولات ضد ريزش مو، داروهاي مسدود كننده‌ي DHT و محلول ماينوكسيديل، به عنوان يك شيوه موثر براي درمان ريزش مو مي‌دانند.

ليزرتراپي مو چگونه عمل مي‌كند؟

ليزر درماني مو : انرژي اشعه‌ي ليزر با استفاده از اصول علمي بيوتراپي نوري عمل مي‌كند. با تابش اشعه‌ي ليزر ، سلول‌هاي هدف آن را جذب كرده و بعد شروع به بازسازي خود مي‌كنند. اشعه‌ي ليزر در بافت‌هاي عمقي پوست سر نفوذ مي‌كند و باعث تحريك جريان خون در پشت سر و همچنين تحريك متابوليسم سلولي براي سنتز پروتئين مي شود. مطالعات باليني نشان داده‌اند كه فعاليت ميان سلولي و درون سلولي باعث شكسته شدن DHT (هورمون ديهيدروتستوسترون كه عامل ريزش مو است) مي شود و در نتيجه ريزش مو‌ها متوقف مي شود. براي آن كه بتوانيد عملكرد ليزر را به خوبي درك كنيد، در ابتدا بايد در مورد چگونگي رشد موها و جايگزيني آن‌ها و همچنين چرخه‌ي رشد موها اطلاع داشته باشيد.

متاسفانه با بالا رفتن سن، تعداد موهاي جديدي كه جايگزين موهاي قبلي مي‌شوند كم مي شود و ضخامت و همچنين رنگ موها كمتر مي شود و به همين دليل به تدريج موها كم پشت مي‌شوند و احتمال دارد قسمتي از سر دچار طاسي شود. بنابراين ريزش موها بخشي از چرخه‌ي طبيعي مو است و دليل طاسي شما ريزش مو‌ها نيست، بلكه اين موضوع است كه موهاي جديد جايگزين موهاي قبلي نمي شوند.اما چرخه مو چگونه است؟اينگونه است كه هركدام از موهايي كه در سر مي‌رويند تا چند سال رشد مي‌كنند و بعد مي‌افتند. بعد پياز‌ مو تا چند هفته استراحت مي‌كند و بعد دوباره موي جديدي از پياز شروع به رشد مي‌كند. اين چرخه در تمام طول عمر ما ادامه دارد.

ليزر درماني هرچه قدر درمان را سريع ‌تر شروع كنيد، به نتايج بهتري خواهيد رسيد.زيرا ليزردرماني باعث بازسازي پياز‌هاي مو و تقويت آن‌ها مي شود. اين تاثير ليزر باعث كم شدن فرايند پيشروي ريزش و كم شدن موها شده و حتي در مواردي فرايند ريزش و كم پشت شدن مو‌ها را برعكس مي‌كند و درواقع باعث پرپشت شدن و بازگشت موهاي از دست رفته مي شود. البته در صورتي كه پياز‌ي موها بميرند، ديگر امكان بازيابي آن وجود ندارد.

نور قرمز با تاثيرات درماني باعث بيشتر شدن جريان خون در سر مي شود و در نتيجه تعداد گلبول‌هاي قرمزي كه اكسيژن تازه و مواد مغذي را به پياز‌ي موها مي‌رسانند بيشتر شدن پيدا مي‌كند. نتيجه‌ اين كار شروع چرخه‌ي بازسازي در سر و پاكسازي مواد زائد در اطراف پياز‌ مو است. در نتيجه‌ اين درمان لايه كورتكس در ساقه‌ي مو ضخيم‌تر شده و لايه‌ي كوتيكل بسته مي شود كه اين امر باعث مي شود موي سر بسيار نرم‌تر و سالم‌تر به نظر بيايد و درخشندگي بيشتري داشته باشد. استفاده از ليزرتراپي در كنار درمان KLS و تجويز داروهاي خوراكي سبب مي شود كه ليزرتراپي نيز تاثيرات بهتري داشته باشد، چرا كه ليزرتراپي مو باعث بسته شدن كوتيكل مو مي شود. در صورتي كه همزمان با ليزرتراپي مو از نرم كننده‌هاي مو استفاده كنيد، موهاي آسيب ديده، موخورده‌ها و موهاي خشك به تدريج بهبود مي يابند.

مزيت هايي كه درمان ريزش مو با ليزر تراپي دارد چيست؟

 1. باعث تحريك فوليكول مو مي شود.
 2. فرايند ريزش مو را متوقف مي‌كند.
 3. تنها پس از يك جلسه‌ي درماني، جريان خون در سر را تا ۵۴ درصد بيشتر مي كند.
 4. كيفيت ساقه‌ي مو را بهبود مي دهد.
 5. باعث پرپشت شدن موها و نرم شدن و ضخيم شدن تارمو مي شود.
 6. ثابت شده است كه ليزرتراپي مو سبب رشد مجدد مو‌ها مي شود.
 7. باعث درمان خارش كف سر مي شود.
 8. براي اطمينان از صحيح بودن ميزان انرژي انتقال داده شده، انرژي ليزر را از موقعيت‌هاي مختلف به سر مي‌تاباند.
 9. باعث بازسازي آسيب ديدگي موها بر اثر رنگ و ديگر مواد شيميايي مي شود.
 10. قدرت مو‌ها و قابليت ارتجاعي آن‌ها را بيشتر مي كند.

آ يا مي توان به جاي كاشت مو ليزرتراپي كرد؟

افرادي كه داراي مشكل ريزش مو هستند يا مو هاي ان ها كم پشت شده است كانديد مناسبي براي اين روش درماني هستند. در مواردي كه پزشك متخصص با بيماراني رو به رو مي شود كه به دلايلي كانديد مناسبي براي عمل كاشت مو نيستند، انجام ليزردرماني قطعا پاسخ مناسبي براي درمان است. مواردي كه احتمال دارد بيمار براي انجام عمل كاشت مو رد صلاحيت شود عبارتند از:

 • زناني كه دچار ريزش مو و كم پشت شدن موها در تمامي مناطق سر خود شده‌اند و بنابراين نواحي كنار و پشت سر كه معمولا موهاي پيوندي از آن گرفته مي شود نيز دچار مشكل ريزش مو هستند و به همين خاطر احتمال موفقيت آميز بودن پيوند و كاشت موي طبيعي كم است.
 • بيماراني كه در مراحل اوليه‌ي ريزش مو هستند (يك تا ۷ سال از شروع ريزش موي آن‌ها مي‌گذرد) و هنوز تعداد زيادي از موها در قسمت جلوي سر در حال رشد هستند و بنابراين اين احتمال وجود دارد كه با انجام كاشت مو، موها وارد شوك شوند و يا به موها آسيب وارد شود و بنابراين فرايند ريزش موها در واقع شديدتر شوند.

نحوه انجام ليزر تراپي براي درمان ريزش مو چگونه است؟

بيماران در زير يك دستگاهي كه اشعه ليزر را ساطع مي‌كند، مي‌نشينند و در اين حين مي‌توانند كاملا آسوده باشند و تلوزيون تماشا كنند يا مجله بخوانند. اين زوش درماني تا اين حد ساده و راحت است!و اين عمل حدودا ۳۰ دقيقه طول ميكشد.

بعد از گذشت چه مدت مي توان نتيجه مناسب را گرفت؟

فوليكول مو براي شروع مجدد توليد مو به زمان نياز دارد و مدتي طول مي‌كشد كه ساقه‌ي مو از پوست سر عبور كند و تا حدي كه قابل رويت و تشخيص باشد، رشد كند. معمولا بعد از سه ماه از شروع درمان، بيمار اولين نشانه‌هاي اثربخشي ليزردرماني را مشاهده خواهد كرد و ظرف مدت زمان شش ماه به نتايج نهايي درمان خواهد رسيد.

با توجه به تحقيقاتي كه انجام شده بعد از ۲۰ جلسه‌ي درماني (۱۰هفته)، در ۹۲ درصد از بيماران رشد موها بيشتر شدن يافته بود و در ۹۸ درصد از بيماران فرايند ريزش موها تا حدود بسيار چشمگيري كند شده و يا متوقف شده بود. بعد از سي و ششمين جلسه‌ي درماني، در ۹۷ درصد از بيماران، تعداد موهاي سر حداقل ۲۰ درصد بيشتر شدن يافته و در ۸۹ درصد از بيماران، تعداد موهاي سر حداقل ۳۰ درصد بيشتر شدن يافته بود. به همين ترتيب ۵۷ درصد از بيماران رشد ۵۰ درصدي داشته و ۶۵ درصد از بيماران اظهار كردند كه نواحي طاسي سر آن‌ها كه به وضوح قابل مشاهده بوده است، بهبود يافته و كوچك‌تر شده است.

آيا درمان ريزش مو با ليزر شيوه ايمني است؟

بهتر است بدانيد كه اين روش داراي تمامي استاندارهاي بين المللي ايمني است و به عنوان يك دستگاه درماني “بدون خطرات چشمگير” محسوب مي شود و در بين ليزرهاي به كار برده شده در زمينه كازمتيك (پزشكي زيبايي) در كلاس IIIA قرار دارد.همچنين نوع ليزر مورد استفاده در اين شيوه، ليزر كم توان يا ليزر سرد (LLLT) است.

برچسب ها: , , , , , , , , , ,ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۳:۲۱ | نويسنده : مهندس علي

كاشت موي طبيعي بدون عمل جراحي

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

كاشت موي طبيعي بدون عمل جراحي : ريزش مو و طاسي عارضه پوستي مي باشد كه باعث از بين رفتن زيبايي پيشين فرد ميشود. در چند دهه قبل براي درمان اين مشكل از كلاه گيس وتكه هاي مو استفاده مي شده اما امروزه با پيشرفت تكنولوژي از روش كاشت مو استفاده مي شود در اصطلاح پزشكي به كاشت مو بدون عمل جراحي باندينگ يا تجميع مو گفته مي شود .

كاشت موي طبيعي بدون عمل جراحي

كاشت موي طبيعي بدون عمل جراحي

براي اينكه بتوان با موي كاشته شده به روند زندگي طبيعي مانند خوابيدن ،دوش گرفتن ، ورزش كردن وشنا كردن ادامه داد بايد از فناوري ومحصولات امروزي و افراد با تجربه و متخصص بهره گرفت.براي درمان افرادي كه از ريزش مو رنج مي برند متخصصان از كاشت مو استفاده مي كنند .كاشت مو به صورت دستي انجام مي شود و زمان لازم براي كاشت بين ۸ تا ۱۲ هفته متغيير است در صورتي كه همه چيز با موفقيت پيش رود وكاشت موانجام شود اين مو به مدت تقريبا سه سال قابل استفاده است .

كاشت مو روشي براي درمان ريزش مو

تعريف ما از كاشت مو بدين صورت است كه:هرگونه اضافه كردن تارهاي موي خارجي به سر فرد بيمار كه دچار ريزش مو وطاسي شده است تا موهاي فرد بيماربه زيبايي اوليه و حالت طبيعي خود بازگردد. به عنوان نمونه از بافت مو، اكستنشن مو، تكه‌هاي مو، موي مصنوعي، كاشت مو بدون جراحي، موي مصنوعي، وساير موردهاي مانند آن مي توان نام برد. بايد در نظر داشت كه انواع وسيله هاي لازم براي كاشت مو مي‌تواند از موي طبيعي انسان، فيبرهاي مصنوعي يا تركيبي از اين دو مورد ساخته شده باشند. اين نمونه تار موها معمولاً رنگ مي‌شوند تا به اين ترتيب با رنگ طبيعي موي شخص يكسان باشند . براي رسيدن به اهداف درماني بيمار مي توان از وسايل وروش هاي مورد نياز ولازم استفاده كرد .

 

كاشت موي طبيعي با روش غيرجراحي

براي اينكه موي كاشته شده بر روي سر فرد بيمار قرار بگيرد وبه اصطلاح بچسبد بايد روي پايه اي قرار بگيرد .از جمله پايه هايي كه متخصصان بدين منظور استفاده مي كنند مي توان به موارد زير اشاره كرد :

۱- پوست ثانويه : پوست ثانويه نوعي پايه است كه بعد از قرار گرفتن روي پوست سر كل سطح را دربرمي گيرد و بدين ترتيب بخشي از حجم موي طبيعي فرد از ديد مردم مخفي مي ماند و وقتي بر روي سطح سر كشيده مي شود مشخص نيست وديده نمي شود . در زمان كشيدن اين پوشش بر روي سطح سر بايد شخص نهايت دقت را بكند تا دقيق باشد .همچنين اين پوشش توسط اشخاصي بايد استفاده شود كه در معرض عرق كردن دائمي نيستند چون عرق زير اين پوشش مي ماند و بوي بد مي دهد .اگر شخص استفاده كننده از اين نوع پوشش در اثر فعاليت يا چيز ديگري عرق كرد بايد اين پوشش برداشته شود وزير آن را با شامپو تميز كرد . براي اينكه استفاده از اين پوشش موفقيت آميز باشد بايد سطح سر به صورت كامل تراشيده شده وطاس شود .

۲- پوشش نايلوني نازك (fine nylon monofilament mesh) : پوشش نايلوني نازك هم تقريبا مانند پوست ثانويه بر روي سر غير قابل تشخيص است و ديده نمي شود اين نوع از پوشش به ‌طور خاص براي استفاده ورزشكاران و افرادي كه فعاليت زياد انجام مي‌دهند، مناسب مي باشد و در اين نوع مي توان سر رازماني كه پوشش در روي آن قرار دارد شستشو داد. بدين گونه اين پوشش تا ۵ روز مي تواند بر روي سر باقي بماند و در اين مدت سلامت سر حفظ شود و مشكل خاصي پيش نيايد البته به شرط اينكه سر زياد عرق نكرده باشد .

۳- علاوه بر دو مورد گفته شده پايه هاي ديگري بدين منظور ساخته شده اندكه نسبت به دو مورد بالا امكان تهويه بسيار مناسب تري دارند اما چون ظاهر طبيعي آنها نسبتا ضعيفتر است كمتر مورد توجه واستفاده قرار مي گيرند . از اين پوشش ها به عنوان نمونه مي توان از پوشش كورس (course mesh) نام برد .همچنين كساني كه مي خواهند از موي طبيعي خود به همراه موي مصنوعي جهت افزايش حجم مو استفاده كنند مي توانند از پوشش سيليكون به عنوان جايگزين براي پوشش هاي ساخته از پلي اورتان و پوشش هايي داراي منافظ خيلي بزرگ استفاده كنند .

كاربرد موي طبيعي و موي مصنوعي

افرادي كه مي خواهند كاشت مو انجام دهند بهتر است از موي انسان استفاده كنند تا طبيعي جلوه كند .چون موي انسان بيشترين شباهت را به موي طبيعي دارد .به خاطر اينكه موي انسان بيشترين شباهت را به موي طبيعي دارد، موي مصنوعي معمولاً براي اشخاصي استفاده مي گردد كه در ارتباط با حالت‌دهي به موي خود مشكل دارند. به هر حال موي مصنوعي نسبت به آب داغ و قرار گرفتن در معرض هواي خيلي گرم آسيب‌پذير است. با اين وجود، در حال حاضر برخي از انواع گران‌تر موي مصنوعي وجود دارند كه نسبت به گرما مقاوم مي باشند. توجه داشته باشيد اگر دوست داريد موهاي حالت داري داشته باشيد يا كاشت مو را رنگ كنيد، لازم است از موي انسان براي اين درمان استفاده كنيد.

تراكم

به تعداد ريشه هاي مو در هر اينچ مربع تراكم مو گفته مي شود .هر فردي درسنين مختلف داراي تراكم موي متفاوت است در حقيقت حجم مو بايد با توجه به سن فرد كاشت شود .در صورتي كه بيمار يك شخص مسن داراي موهاي نازك در كنار سر و پشت سر باشد، نبايد از موهاي داراي تراكم متوسط تا زياد براي كاشت موي طبيعي استفاده كند. اگر در زمان كاشت مو از تراكم مو ناصحيح استفاده شود نه تنها كاشت مو موفقيت آميز نمي شود بلكه زيبايي چهره فرد نيز برنمي گرددو ظاهر غير طبيعي براي فرد به وجود مي آيد .

خط موي جلوي سر

خط مو جلو سر منطقه اي از پيشاني گفته مي شود كه مو سر به آنجا ختم مي شود و در آنجا موي شخص نمايان مي گردد، در اين منطقه استفاده از كاشت مو براي سايرين مشخص مي شود . در واقع اگر شما بتوانيد موي خود را عقب داده و استفاده از كاشت موي خود را مخفي كنيد، اين معني را مي دهد كه كاشت مو به نحو خوب و موفقيت آميز روي سر قرار گرفته است . در اين شرايط شخص از هر نوع پوشش بر روي سطح سر خود استفاده كرده باشد، لازم است از يك پوشش مخفي كننده براي اين منطقه از سر استفاده شود تا طبيعي جلوه كند. همچنين براي اينكه مو طبيعي ديده شود بايد خط رويش مومنظم ودر يك خط نباشد . به همين منظور است كه متخصصان همواره تلاش مي كنند در زمان كاشت مو خط رويش مو براي وسيله هاي ترميم خيلي صاف نباشد .از وسيله هاي ترميم آنهايي كه از بقيه نسبتا قوي ترنددر منطقه جلوي خود چند تا رو كوتاه دارند كه از زير پايه ابزار خارج شده وبه اين ترتيب لبه كاشت موديده نمي شود وپنهان مي ماند اين ابزارها با اينكه در پوشش مخفي كردن زياد موثر نيستند اما ماندگاري و ثبات بيشتري دارند .

چگونگي ايجاد يك خط رويش موي طبيعي و غيريكنواخت

براي اتصال پايه به سر از سه شيوه خاص گيره ،چسب ونوار استفاده مي شود در حال حاضر اكثر مورد هاي كاشت مو با استفاده از چسب يا نوار انجام مي شود .تحقيقات انجام شده ثابت كرده است استفاده از چسب يا نوار به عنوان وسيله اتصال پايه سبب ايجاد ظاهر طبيعي در هنگام كاشت مو مي شود .

مدت زماني كه پايه با استفاده از چسب يا نوار مي تواند بر روي سر بماند وخراب نشود حدودا يك ماه است .با اين وجود اكثر افراد براي سهولت در كارشان ترجيح مي دهند از نوارهاي روزانه استفاده كنند تا امكان جدا كردن ترميم از سر در زمان خواب يا فعاليت هاي ديگر وجود داشته باشد .

مهم ترين و خاص ترين مورد كاشت مو نحوه اتصال آن به سر است. همانطور كه گفته شد روش هاي مختلف براي اين كار وجود دارد كه باتوجه به شرايط هر شخص يكي از اين شيوه ها توسط متخصصان انتخاب واجرا مي شود .اگر مي خواهيد اطلاعات خود را در مورد كاشت مو طبيعي و نحوه انتخاب واستفاده از پايه بالا ببريد با سرويس مشاورين كلنيك ما ارتباط بگيريد .

كاشت موي طبيعي بدون عمل جراحي

نحوه مراقبت از كاشت مو

افرادي كه عمل كاشت مو انجام مي هند بايد بسيار از آن مراقبت كنند بدين منظور بعد از شستن مو هاي خود جداا از شانه زدن آن خودداري كنيد چون وقتي موهاي كاشته شده خيس هستند آن را شانه مي زنيد حجم زيادي از مو ها جدا مي شود و همچنين از سشوار زياد استفاده نكنيد تا مو هايتان عمر بيشتري داشته باشند.براي رنگ كردن اين موها هم بايد از رنگ مو داراي سطح پايين پر اكسيد استفاده كرد .

توصيه‌ هاي مهم در كاشت مو

 •  هميشه سعي كنيد موهاي خود را مرطوب نگه داريد. موي طبيعي به خاطر داشتن چربي ريشه آن حالت خود را حفظ مي‌كند. حال اگر مو از محل خود خارج شود، چون ديگر نمي‌تواند از چربي بدن استفاده كند، حالت طبيعي خود را از دست مي‌دهد. به همين خاطر همواره توصيه مي شود از محصولات خوب براي حفظ چربي كاشت مو و ايجاد ظاهر طبيعي استفاده گردد.
 • جهت خشك كردن كاشت مو حوله خشك را روي آن حركت دهيد.
 • در زماني كه موي سر شما حاصل از كاشت خارش پيدا كرد بجاي خاراندن با ضربه هاي سر انگشت اين نياز را برطرف كنيد .

هزينه ها كاشت موي طبيعي

امروزه كلينيك هاي زيبايي و كلينيك كاشت مو زيادي فعاليت دارند و از روش هاي درماني زيادي براي ترميم وكاشت مو استفاده مي كنند . اين كلينيك ها در فضاي رقابتي سالم ،سرويس هاي كاشت مو وزيبايي را با هزينه هاي ماهانه ارائه مي كنندو از شيوه هاي ترميم با هزينه كمتر براي بيماران بهره مي برند . اين شرايط به شما كمك مي كند فرآيند درمان را بدون نياز به پرداخت هزينه اوليه زياد شروع كنيد، اما كل هزينه درمان شما در اين شرايط ممكن است با توجه به هزينه ماهانه پرداخت شده و طول مدت استفاده از سرويس هاي درماني بيشتر يا كمتر از هزينه درمان يكباره باشد.

راه ديگري براي كاشت مو كم هزينه خريد كاشت مو بدون سرويس هاي ترميم و نگهداري مورد نياز است. به اين اساس شما مي‌توانيد در ادامه بابت نگهداري ترميم (معمولاً در فواصل ۴ تا ۶ هفته‌اي) فقط هزينه‌هاي نگهداري را پرداخت كنيد. با توجه به راه هاي مختلف درمان و بر اساس ميزان هزينه ها جهت انجام اين روش ها اشخاص مي توانند صحيح ترين روش درماني خود را انتخاب كنند .

برچسب ها: , , , , , , , ,ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۰:۱۸ | نويسنده : مهندس علي

كاشت مو به روش prp , قيمت و هزينه كاشت مو به روش پي ار پي

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

كاشت مو به روش prp , قيمت و هزينه كاشت مو به روش پي ار پي : ارزش موهاي خود را بدانيد مو در زيبايي نقش زيادي دارد . وقتي افراد پا به سن مي گذارند رشد مو هاي ان ها كم ميشود به همين دليل از روش هاي مختلفي استفاده مي كنند تا مانع ريزش مو شوند يكي از اين راه ها كاشت مو است كه انواع مختلفي دارد يكي از اين روش ها كاشت مو به روش prp است.

كاشت مو به روش prp

در كاشت مو به روش prp بر خلاف خيلي از كاشت هاي ديگر هيچ مويي اضافه نمي شود بلكه پياز هاي مو را از قسمتي از بدن برميدارند و در ناحيه مورد نظر قرار مي دهند. در روش پي ار پي رويش مو با استفاده از تزريق پلاسماي غني از پلاكت تحريك ميشود اين روش از كاشت باعث ميشود پيازهاي مو از مرحله تلوژن ( مرحله خواب ) بيرون آمده و رشد كنند.

كاشت مو به روش prp ( پي آر پي ) سه مرحله دارد

مرحله اول كه شباهت زيادي با يك ازمايش خون معمولي دارد تقريبا ۱۳-۸ سي سي از خون فرد گرفته ميشود اين خون را درون يك لوله كه داراي ژل پي ار پي است ميريزند. بعد اين لوله، در دستگاهي به نام سانتريفوژ گذاشته مي شود و تقريبا ۱۰ دقيقه چرخانده مي شود. نيروي گريز از مركز دستگاه، اجزاي خون شما را از هم جدا مي كند. پلاكت ها ي تغليظ شده هم از بقيه خون جدا مي شوند. حالا PRP كه شامل عوامل رشد فراوان و سلولهاي بنيادي مي باشد، آماده به استفاده در پوست سر مي باشد. اين ازمايش به منظور افزايش اثر درمان پي آر پي در ريزش مو انجام ميشود.

در مرحله دوم پلاسماي غني از پلاكت به وسيله يك سوزن خيلي ظريف كه غالبا بر روي يك گان ( تفنگ تزريق ) سوار مي باشد، به درون پوست سر تزريق مي شود. اين كار به وسيله تزريقات گوناگون در نقاط گوناگون پوست سر و با عمق كم ( ۳ تا ۴ ميليمتر ) انجام مي پذيرد. از آنجايي كه حجم پي آر پي در هر تزريق كم مي باشد و سوزني كه در اين تزريق استفاده ميشود خيلي نازك ميباشد درد و سوزش در هنگام تزريق نيز خيلي خفيف است البته با استفاده از بي حس كننده هاي موضعي درد و سوزش خيلي كم ميشود يا حتي اصلا احساس نميشود .

كاشت مو به روش پي آر پي براي رشد مو مزيت هاي زيادي دارد. نشان داده شده كه مولفه هاي رشد تغليظ شده پلاكتي در رشد موهاي جدبد و پر پشت كردن موهاي قبلي و همچنين در ضخيم و تقويت موهاي پيوندي خيلي موثر است.

پژوهش هاي زيادي زيادي در دنيا انجام شده است كه براساس ان ها كاشت مو به روش پي آر پي را مي توان نوعي درمان كمكي براي ريزش مو حساب كرد و صددرصد جايگزيني براي پيوند مو نمي باشد.

يكي از مهم ترين مسائل در زيبايي هر شخص خط رويش مو در پيشاني شخص است كه به مرور زمان و با بالا رفتن سن پيشاني بلندتر مي شود و موهاي جلوي سر نازك تر مي شود. اين مشكل علي رغم داشتن پوست خوب و جوان مي تواند در ظاهر شخص خصوصا مردان تاثير بسزايي داشته باشد و نتايج عمل پيوند مو در جواني شخص او را حيرت زده كند.

شخصي كه با گذشت زمان پيشاني بلندي پيدا كرده است با استفاده از عمل كاشت مو مي تواند ان را حل كند كه اين عمل سن او را خيلي كم نشان مي دهد. با توجه كنيم كه عمل كاشت مو و روش پي آر پي هر كدام كارايي متفاوتي دارند و هيچ كدام نمي توند جايگزين ديگري باشد خصوصا در كاشت مو طراحي خط رويش به فرم دلخواه قابل انجام مي باشد و اشخاصي مي توانند كانديد آن باشند كه داراي ناحيه دهنده مناسب در پشت سر باشند.

در دنيا بعضي از محققين جهت تحريك رشد موهاي كاشته شده از شيوه PRP استفاده مي كنند از جمله مطالعات كلينيكي چاپ شده در اين مورد متقريبا به تحقيقات در مورد كاربرد اين شيوه در اشخاص تحت درمان با پيوند مو بوده مي باشد كه در برزيل با بهبودي ۱۵% در قطر و تعداد موها همراه بوده و در مكزيك تاثير واضحي نداشته مي باشد و ساير مطالعات به بررسي اين تكنيك در نمونه حيواني پرداخته مي باشد و با توجه به متقريبا بودن مطالعات نمي توان آن را بطور كامل رد يا تاييد كرد.

در زمينه تحريك رشد موهاي كاشته شده با شيوه prp طرح هاي تحقيقاتي گوناگوني در مركز تحقيقات پوست و سلولهاي بنيادي با همكاري كلينيك جردن در حال انجام مي باشد ومطابق نتايج تحقيقات در دنيا تاكنون مي توان PRPرا نوعي درمان كمكي براي ريزش مو به حساب آورد و قطعا نمي تواند جايگزين پيوند مو باشد .

كاشت مو يك عمل جراحي به حساب مي ايد كه به صورت سرپايي و با بيحسي موضعي انجام مي شود. اين شيوه يك عمل راحت، قابل پيش بيني ونتايج آن مورد رضايت اكثر بيماران مي باشد. در اين عمل در شيوه FUT يك نوار باريك از ناحيه پشت سر برداشته شده و به واحدهاي فوليكولي تقسيم شده و در قسمت جلوي سر كاشته مي شود. هر چند كه اين عمل خيلي ساده و بي خطر مي باشد ولي مراعات نمودن كامل نكات ايمني به منظور حفظ سلامت بيمار و رسيدن به بالا ترين درصد رشد موهاي كاشته شده در الويت گذاشته مي شود.عمل در مكاني انجام مي شود كه تجهيزات جراحي آن كامل بوده و علايم حياتي بيمار مرتب كنترل مي شود.

كاشت مو به روش prp

عمل پيوند مو به وسيله يك تيم چند نفره انجام مي شود زيرا در اين سرعت بايد بالا باشد و همچنين ظرافت زيادي نياز دارد اين عمل ۴ تا ۶ ساعت طول مي كشد. اين عمل مراحل مختلفي دارد كه بطور كلي مي توان مراحل گوناگون پيوند مو را به مرحله مقدماتي، مرحله برداشت گرافت از پشت سر، مرحله آماده كردن ناحيه گيرنده مو، مرحله آماده كردن گرافت هاي فوليكولي و در نهايت مرحله كاشت گرافت هاي ظريف تقسيم كرد.

روش F.U.E به عنوان پيوند موي بدون بخيه و پانسمان معروف است زيرا در اين روش گرافت هاي كاشته شده به وسيله يك پانچ ۱ ميلي متري از پشت سر برداشته مي شوند و سوراخهاي كوچكي بين موها به جا مي ماند به طوري كه احتياج به بخيه ندارند.

در شيوه prp، پلاكت ها اجسام كروي يا بيضوي شكل كوچكي هستند كه از قطعه قطعه شدن سيتوپلاسم سلول هاي بزرگي به نام مگاكاريوسيت در مغز مي باشد خوان حاصل مي شوند و بعد از آن به هيچ رده سلولي ديگري تمايز نمي يابند و به لحاظ اينكه فاقد هسته هستند جزء تشكيلات غير سلولي به حساب مي آيند و سلول ناميده نمي شوند. به همين دليل نمي توان به ان سلول بنيادي گفت .

پي آر پي در ترميم جراحي هاي چشم و صورت و جراحي زيبايي، جراحي قلب و سوختگي و زخم به كار مي رفت.كه بصورت تجربي از سال ۱۹۹۰ آغاز شد.

همچنبن يكي از كاربرد PRP كاربرد زيبايي آن در بهبود پوست آسيب ديده و پير مي باشد. پلاكت وقتي خارج از خون و در بافت گذاشته مي شود، بوسيله مواد شيميايي متفاوتي فعال مي شود و فاكتورهاي رشد از خود آزاد مي كند كه سبب جذب سلول هاي بنيادي به محل آسيب مي شود. اين فاكتورهاي رشد سبب تقسيم و تمايز بيشتر سلول هاي بنيادي به سمت توليد كراتينوسيتها، فيبروبلمي باشدها و پيش سازهاي سلول چربي مي شود.

اين عمل شانس انتقال بيماريهايي مثل HIV و هپاتيت را ندارد زيرا از خود شخص گرفته مي شود نتيجه اين عمل ساخت عروق جديد، كلاژن، الاستين و ماتريكس خارج سلولي مي باشد. كه به وسيله بيماران بسياري نيز مورد قبول واقع شده مي باشد. PRP در واقع تغليظ اتولوگ پلاكت در حجم كوچكي از پلاسما مي باشد و اگر بطور معمول و مبه وسيله پلاكت نرمال خون ۰۰۰/۲۰۰ عدد در ميكروليتر مي باشد، در PRP اين تعداد به ۰۰۰/۰۰۰/۱ مي رسد و حجمي معادل cc5 از پلاسما را به خود اختصاص مي دهد.

درمان طاسي با روش prp

پي آر پي در درمان طاسي نيز كاربرد دارد كه ايده اي نو محسوب ميشود . از طرفي اين شيوه با تزريق سلول هاي بنيادي فوليكول مو كه تنها در مراكز معتبر و برجسته دنيا و فقط در يك مركز تحقيقاتي در ايران آن هم در فاز حيواني در حال انجام مي باشد كاملا متفاوت مي باشد. تكنيك كاشت سلول هاي بنيادي فوليكول مو همزمان در آمريكا در ۲ موسسه تحقيقاتي در حال انجام مي باشد كه يكي از آنها ISHRS آمريكا (انجمن بين المللي پيوند مو) كه با همكاري مركز تحقيقات پوست و سلول هاي بنيادي دانشگاه تهران و موسسه رويان در حال انجام اين پروژه مي باشد.

اين پروژه در مرحله حيواني نتيجه قابل قبولي دارد ولي در انسان هنوز نتيجه قابل قبولي نداشته است كه اميدواريم در اينده اي نه چندان دور در انسان نيز نتيجه قابل قبولي داشته باشد و تحولي عظيم در درمان ريزش مو ايجاد كند متاسفانه تعدادي از مراكز از عبارت سلول هاي بنيادي استفاده ميكنند كه قصد فريب دارند به همين دليل بيماران بايد دقت كنند فريب اين جملات را نخورند تا باعث پشيماني نشود.

برچسب ها: , , , , , , , , ,ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۲:۵۷ | نويسنده : مهندس علي

لمينت چيست و در چه افرادي مناسب بوده:

به لايه ي همرنگ دندان ها بوده كه باعث اصلاح فرم و رنگ دندان ها شده و اگر دندان ها با فاصله دركنار هم هستند فاصله را بسته و بر روي دندان هايي كه شكستگي دارند انجام ميگيرد .

لمينت دندان چيست؟

بنيان اوليه يك لبخند زيبا، دندان ها هستند. اگر بيماري در روياي يك لبخند با دندان هاي تماماً سفيد و ترتيبي بي نقص به سر مي برد، ديگر اين يك رويا نمي باشد.

دندانپزشكي زيبايي ، تلفيق ظريفي از اصول علمي و توانايي هاي هنري است. درمان لمينت پاسخگوي اين نياز بيماران مي باشد. لمينت دندان يك درمان زيبايي بدون آسيب به دندان ها و با استحكام فوق العاده و زيبايي جاودانه مي تواند يك لبخند زيبا به شما بدهد. لمينت يك درمان سريع براي رسيدن به يك لبخند زيبا مي باشد. شما در اين درمان زيباي مطابق ميل خود مي توانيد رنگ و فرم دندان هاي خود را انتخاب كنيد.

براي انجام لمينيت شرايط خاصي لازم است. براي درمان زيبايي شرايط فك و لثه بايد مطلوب باشد. كه اين شرايط را دكتر دندانپزشك تشخيص مي دهد كه بيمار شرايط مطلوب براي اين درمان را دارا مي باشد يا نه.

احياناً اگر بيماري مشكل فكي يا تحليل لثه يا نياز به ارتودونسي داشته باشد براي انجام اين درمان مناسب نمي باشد. بيماري كه از هر لحاظ براي درمان لمينيت مناسب باشد. در طي دو مرحله اين درمان انجام مي شود.

ابتدا بيمار در جلسه اول با تراش دندان ها در حد چند ميل و بدون آسيب به دندان هاي تراش خورده مي شود و بعد از آن مرحله قالبگيري انجام مي شود. مرحله دوم، مرحله لابراتوار دندان مي باشد كه توسط لابراتوار انجام مي شود.

لمينت دندان يك پوسته بسيار نازك از جنس سراميك مي باشد كه همان جنس دندان طبيعي است و بسيار مقاوم كه كاملا شبيه دندان طبيعي است و تك به تك ساخته مي شود كه بعد از ساخته شدن دندان ها توسط لابراتوار با مواد مخصوص به دندان هاي اصلي چسبانده مي شود كه چسب بسيار مقاوم و توسط اشعه يوي۷ انجام مي شود. بعد از انجام لمينيت بيمار بايد بهداشت دهان را كاملا رعايت كنند. از فشار زياد يا ضربه زدن به دندان خود داري كنند. نخ دندان حتما بايد استفاده شود هر ۶ماه يكبار براي چكاپ به دكتر خود مراجعه كنند. شما به راحتي مي توانيد غذا ميل كنيد. بدون فشار به دندان هاي زيري و دندان هاي لمينت شده، بر عكس كامپوزيت هيچ تغيير رنگي ندارند از شفافيت فوق العاده برخوردار مي باشد.

و شما مي توانيد با خيالي آسوده و بدون آسيب به دندان ها از اين درمان براي مرتب كردن و تغيير فرم دندان استفاده كنيد. لمينيت يكي از بهترين درمان هاي زيبايي مي باشد.

در صورت آسيب رسيدن به لمينيت يا شكسته شدن قابليت تعويض آن وجود دارد و به هر دليلي بر روي لمينيت ها تغيير رنگ به وجود آيد مي توان با يك پاليش به شكل اوليه خود باز گردد و شفاف و براق گردد. گاهي بر اثر ضربه يا فشار ممكن است لمينيت ها از روي دندان ها جدا شود كه مي توان با مراجعه به پزشك، به چسباندن دوباره آن اقدام كرد. در لمينيت دندان با مشاهده هر گونه التهام يا قرمزي لثه براي چكآپ مراجعه كنيد تا از سلامت لثه هاي خود مطمئن شويد. در مطب دكتر سجودي تمام اين درمان به صورت كاملا تخصصي و با كيفيت عالي انجام مي شود.

انواع لمينت دندان و تفاوت آن ها:

لمينت به دونوع تقسيم و ساخته شده كه بر اساس جنس و ساخت متفاوت بوده
– لمينت سراميكي : مقاومت بيشتري نسبت به لمينت هاي كامپوزيتي دارند و ثبات رنگ بيشتري در مقايسه با كامپوزيت ها دارند و داراي ظاهر زيباتري هستند.

– لمينت كامپوزيتي : ثبات رنگ اين نوع لمينت كمتر است ولي قيمت آن ها ارزان تر بوده و تراش كمتر دندان را از جمله مزيت هايش ميتوان دانست.
ونيرها از جنس سراميك هستند و در لابراتور ساخته ميشوند كه به آن ها سراميكي گفته شده
ونيري كه از جنس كامپوزيت است در مطب به صورت مستقيم ساخته ميشودكه به آن كامپوزيتي گفته شده.

انواع لمينت دندان

شرايط درمان لمينت چيست؟

چه افرادي ميتوانند از لمينت استفاده كنند و اين درمان زيبايي را انجام دهند؟
بايد بدانيد كه لمينت مشكلات دندان هاي قدامي را رفع كرده و كاربرد داشته و اگر دنداني با ضايعات زيادي همراه نباشد پس فقط درمان در حيطه ي ميناي دندان بوده .
يكي از شرايط مهمي كه هست نبودن عادت هاي دهاني بيمار است كه دندان قروچه ميتواند باعث شكستگي هاي دنداني كه لمينت شده شود و به مرور زمان به آن آسيب وارد كند.

تراش دادن دندان در طي درمان  و قيمت لمينت دندان؟

تراش دادن دندان فرد به شكل و طرح اوليه ي دندان داشته و اينكه وضعيت دهاني فرد چگونه است و در مواقعي شايد تراش دادن دندان نيازي نباشد ولي در مواردي بايد دندان تراش داده شود و مورد نياز اشت و بايد بسيار ظريف اين كار انجام گيرد و حجم كمتري از دندان را تراشيد .
عوارض جانبي دارد؟
بسياري از افراد اين سوال را داشته كه آيا لمينت با عوارضي هست و آسيبي به دندان وارد ميكند يا نه ؟

از جمله عوارضي كه براي درمان لمنيت هست شامل:

۱- حساسيت هاي مدت دار بعد از درمان :

درمان لمينت هم مانند بقيه ي درمان هاي ترميم دندان با حساسيت گرما و سرما روبروست و بعداز مدت زماني اين حساسيت از بين رفته و از بين رفته.

۲- شكستگي دندان لمينت شده:

براي اينكه طول عمر دندان درمان شده بالا رود بايد فرد از ابتدا شرايط درمان را داشته باشد و به درستي انتخاب گردد و به بيماري هاي دهاني دچار نباشد تا از شكستگي دندان كاهش يابد و يكي از عواملي كه طول عمر دندان را بالا ميبرد نخوردن غذاهاي سفت و گاز زدن هاي سخت بوده . اگر دنداني كه درمان شده است و به علت هاي متفاوت با پريدگي و شكستگي همراه شود ميتوان در ترميم كردن آن با لمينت هاي سراميكي و يا كامپوزيتي آن را اصلاح كرد.

۳- تغيير رنگ لمينت:

با خوردن نوشيدني ها و غذاهاي رنگدار و كشيدن قليان و سيگار و خوردن چاي و قهوه در مرور زمان به تغيير رنگ دادن لبه هاي دندان منجر شده و هرچقدر كه اين مواد بيشتر مصرف ميشوند تغيير رنگ دندان نيز بيشتر شده و تاثير بيشتري ميگذارد و با كم كردن خوردن اين مواد رنگي به سلامت دندان خود اهميت داده و از تغيير رنگ آن پيشگيري كرده.

مراقبت هاي بعد از لمينت:

بعد از اينكه درمان انجام شد فرد بايد مراقبت هاي دهاني لازم را به عمل آورده و با رعايت كردن بهداشت دندان ها از آسيب رسيدن به آن پيشگيري گردد.
اگر نياز به جرم گيري دندان پيدا شد بايد به دندانپزشك خود اطلاع داد كه دندانش ليمنت است و اگر جرم گيري را با استفاده از دستگاه انجام مي دهد بايد احتياط كامل را انجام دهد .
استفاده كردن بي رويه از دهان شويه ها كه حاوي فلورايد ها هستند ميتواند روي لمينت ها تاثير گذاشته و قبل از استفاده از دهانشويه به متخصص دندانپزشكي خود اطلاع داده تا بر اساس تجويز دكتر استفاده شود.

جايگزين شدن لمينت به جاي ارتودنسي؟

در برخي از تبليغات ادعا شده كه ليمنت كردن ميتواند جايگزيني براي ارتودنسي كردن باشد . كه بايد گفت با توجه به اينكه ارتودنسي عوارضي را بر روي دندان ها گذاشته و با تحليل دادن ريشه ي دندان ها شده و در برخي موارد با مشكلات قبلي بازگشت شده و اگر براكت هاي روي دندان ها برداشته شوند به حالت قبلي بازگشته انجام دادن لمينت ميتواند جايگزيني براي ارتودنسي باشد زيرا مدت زمان كمتري را برده و درمان خوبي است.

طول عمر دندان لمينت شده ؟

در بيشتر موارد افراد سوال ميكنند كه ممكن است لمينت از دندان جدا شود و يا در مرور زمان پوسيده شود كه بايد گفت لمينت كه به درستي نصب شود و طراحي دقيقي داشته باشد هيچوقت از دندان جدا نميشود ولي اگر به درستي نصب و طراحي نشود احتمال جداشدنش وجود داشته.

اگر محيط دهان با تغييرات گرما و سرما روبرو شود باعث جداشدن لمينت شده و بايد كارهاي مراقبتي لازم را انجام داد تا از آسيب رسيدن به آن جلوگيري گردد.

از گاز زدن و جويدن ته ديگ ها و ميوه هاي سفت بايد خودداري كرد و مراقبت هاي لازم آن انجام گيرد تا عمر لمينت دندان افزايش پيدا كند.
دنداني كه روي آن ترميم لمينت دندان انجام شده به همان اندازه پوسيده ميشود كه دندان طبيعي ميپوسد و به همان اندازه كه به دندان طبيعي اهميت بهداشتي داده ميشود بايد به دندان درمان شده نيز داد تا سالم بماند.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۸:۰۸:۵۴ | نويسنده : مهندس علي
قيمت كانكس , ليست قيمت كانكس , قيمت انواع كانكس , محاسبه قيمت كانكس , قيمت كانكس فروشگاهي , قيمت كانكس كارگاهي , قيمت كانكس ساندويچ پانل , قيمت كانكس ويلايي : قيمت كانكس در خريد و فروش به ويژه در خريد و فروش كانكس دست دوم به  فاكتورهاي زيادي بستگي دارد . مانند ابعاد كانكس  و… كه در زير به برخي از اين موارد اشاره اي داريم :

فاكتورهاي تعيين قيمت كانكس

 • مواد اوليه استفاده شده در توليد كانكس از اهميت بالايي در قيمت انواع كانكس دارد .
 • اندازه و ابعاد كانكس مي تواند مورد مهم ديگري در محاسبه قيمت انواع كانكس داشته باشد.
 • استفاده از تاسيسات  با كيفيت نيز از مهمترين فاكتورها در تعيين قيمت محصول مي باشد.
 • طرح و نماي داخلي و بيروني كانكس در قيمت نما نيز تاثير زيادي دارد ؛ به نظر اين كاملا براي همه مردم قابل قبول است كه داشتن يك نماي زيبا كه از مواد قيمتي ايجاد مي شود نسبت به نماهاي ساده در ساخت و ساز  تفاوت قيمت خواهد داشت . استفاده از انواع مواد دز طراحي نما به همراه پيچيدگي و خاص بودن نيز تاثير زيادي دارد.

قيمت كانكس بسيار ياز فاكتورهاي ديگر نيز وجود دارد كه ما در بالا فقط به مواردي كه تاثير زيادي روي قيمت نهايي كانكس دارد اشاره كرديم . هميشه در كارگاه كانكس سازان از مواد اوليه مناسب و با كيفيت استفاده مي شود و قيمت هاي مناسبي نيز كانكس هاي , كانكس سازان دارند . لذا قيمت مناسب ما دليل نمي شود از مواد اوليه بي كيفيت استفاده كنيم . لذا بايد توجه داشته باشيم كه در ساخت كانكس از مواد اوليه با كيفيت استفاده كنيم . قيمت كانكس در بين كانكس سازي ها رقابت بزرگي است . لذا نبايد به دليل پايين گفتن قيمت همكاران از مواد اوليه نامناسب استفاده كنن.

كانكس با قيمت مناسب خريداري كنيد

همانطور كه در بالا نيز اشاره كرديم  در محاسبه قيمت كانكس مواد اوليه استفاده شده در ساخت كانكس , طرح و نماي داخلي و بيروني كانكس , نوع و ابعاد كانكس تاثير كذار است . لذا براي كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با قيمت انواع كانكس زير مي توانيد با مشاورين كانكس سازان در ارتباط باشيد :

قيمت كانكس دست دوم

يكي از بيشترين استعلام ليست قيمت كانكس از ما كانكس دست دوم مي باشد . به دليل اينكه خيلي از افراد دوست ندارند هزينه زيادي بابت خريد كانكس نو متحمل شوند بيشتر خواستار خريد كانكس دست دوم مي باشند . نكاتي راجع به كانكس و قيمت كانكس دست دوم ارائه مي كنيم :

كانكس سازان هميشه بهترين خريدار انواع كانكس دست دوم و فرسوده مي باشد . بعد از خريد كانكس آن را به كارگاه كانكس سازي منتقل مي كنيم متخصصين در كارگا شروع به بازسازي مي كنند. بعد از سم زدايي و شستشو و نظافت كامل آن را به بخش دپو انتقال مي دهيم و در آنجا انباري مي شود . تا در صورتي كه درخواستي از طرف مشتري داشته باشيم قابل ارائه نيز باشد .

براي خريد كانكس دست دوم با قيمت مناسب مي توانيد با مشاورين ما در كانكس سازان در ارتباط باشيد.

 

بهترين كيفيت با بهترين و مناسبترين قيمت را در كانكس سازان تجربه كنيد . با كانكس سازي ما بيشتر آشنا شويادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۸:۰۵:۴۴ | نويسنده : مهندس علي
كانكس دست دوم  ,  قيمت كانكس دست دوم , خريد كانكس دست دوم , فروش كانكس دست دوم , انواع كانكس دست دوم , مركز خريد و فروش كانكس دست دوم با بهترين قيمت : هر سازه براي اينكه بيشترين كاربرد و عمر طولاني داشته باشد نياز به نگهداري مي باشد . لذا كانكس و كانتينر نيز از اين امر خارج نمي باشند . با تمام اينها باز هر سازه اي طول عمري دارد . كانكس نيز در انواع مختلفي كه ساخته و طراحي مي شود داراي طول عمر مي باشد و بعد از اتمام اين زمان نياز به باز سازي و تعمير نيز دارد. برخي از افراد لازم مي دانند كه به جاي تعمير كانكس آن را بفروشند . در اين صورت به دليل عمري كه كانكس كرده به عنوان كانكس دست دوم مطرح مي  باشد . گروه صنعتي كانكس سازان اين نوع از كانكس ها را با قيمتي مناسب و توافقي از فروشنده مي خرد و بازسازي مي كند و آماده فروش به عنوان كانكس دست دوم مي كند . از طرف ديگر افرادي نيز هستند كه نمي خواهند هزينه اي زياد براي طراحي و ساخت كانكس نوع پرداخت كنند . لذا كانكس دست دوم را از ما درخواست مي كنند كه هميشه در انبار كارگاه كانكس سازان چندين نوع كانكس دست دوم موجود مي باشد .از طرف اقدام به فروش آن مي كند .
كانكس دست دوم

برخي از ويژگي هاي كانكس دست دوم

 • كانكس هاي دست دوم بعد از خريد كاملا بازسازي مي شوند و از هر نظر عايق بندي , تاسيسات  و. … كاملا بررسي مي شوند كه مشكلي نداشته باشند .
 • قيمت پاييني نصبت به كانكس هاي نو دارند و بيشتر افراد توان خريد آن را دارند .

حمل و بارگيري كانكس دست دوم

همانند كانكس هاي نو كه در كارگاه كانكس سازي , كانكس سازان به فروش مي رسد. هزينه حمل و بارگيري كانكس دست دوم نيز به عهده مشتري مي باشد ولي براي اينكه كانكس سالم به مقصد برسد تيم حمل و ارسال كانكس سازان با تجربه اي بالا به ياري مشتري مي آيند .

بالاترين خريدار كانكس دست دوم گروه صنعتي كانكس سازان اين امكان را براي مشتريان كانكس و خانه هاي پيش ساخته شركت فراهم كرده است كه شركت ها و يا افرادي كه به كانكس و يا كانكس هاي خود احتياجي ندارند و يا قصد فروش كانكسهاي دست دوم خود را دارند ,  آنها را خريداري كرده و به مشترياني كه نياز دارند بفروشد . البته كانكس هاي ساخت و توليد اين شركت در اولويت خريد قرار دارند.و  كانكس هاي توليد شركت هاي ديگر بايد حتما بازديد و بررسي گردند تا قيمت گذاري گردند.كانكس سازان  كانكس هاي دست دوم شما را به بهترين و بالاترين قيمت خريداري ميكند و با كمترين قيمت ممكن به خريداران كانكس دست دوم ارائه ميدهد.بديهي است كه در صورت نياز كانكس به تعميرات و باز سازي كانكس دست دوم تعمير و باز سازي شده و بعد از برطرف كردن ايرادات و معايب به خريداران كانكس فروخته ميشود.شما ميتوانيد براي خريد ويا فروش كانكس دست دوم با ما تماس بگيريد.
چنانچه خريداران محترم كانكس اين شركت پس از استفاده قصد فروش هريك از كانكس هاي خريداري شده خود را داشته باشند كارشناسان اين شركت پس از كارشناسي كانكس خريداري شده حداكثر باكسر ۳۰% از قيمت خريد كانكس مورد نظر را خريداري مي نمايند.جهت ارسال عكس هاي كانكس دست دوم به آدرس ايميل شما مشتري گرامي ، لطفا با كارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرماييد.

عوامل تاثير گذار در قيمت كانكس دست دوم

واضح است كه خيلي از موارد تاصير زيادي در تعيين قيمت كانكس دست دوم دارد به ويژه مدت كاركرد كانكس در زير به برخي از موارد مهم اشاره اي مي كنيم :

 • مدت كاركرد كانكس
 • ميزان پوسيدگي شاسي و بدن اصلي كانكس تاثير زيادي بر قيمت كانكس دست دوم دارد.
 • ميزان خرابي در و پنجره ها
 • وضعيت سيم كشي و لوله كشي و نيز كاركرد آن
 • ميزان از بين رفتن رنگ بدنه كانكس
 • آسيب ديدگي و خميدگي هاي كانس موقع جابجايي
 • وضعيت داخلي كانكي به ويژه عايق بندي و ام دي اف و يا پي وي سي كه براي نما استفاده شده
 • وضعيت سرويس بهداشتي كانكس
 • چگونگي عمل كرد لولا ها و تاسيسات كانكس
 • و بسياري از موارد ديگر كه در قيمت گذاري كانكس ارتباط زيادي دارد.

نگهداري و تعميرات كانكس دست دوم

همانطور كه مي دانيم براي استفاده از هر وسيله و هر سازه اي به مدت زمان زياد و همچنين براي بالا بردن طول عمر آن نياز به يك سري نگهداري ها وجود دارد در زير برخي از مواردي كه براي نگهداري كانكس دست دوم بايد انجام دهيم را اشاره اي بهش مي كنيم :

بايد دقت داشته باشيم كه همانطور كه از نامش پيداست كانكس دست دوم است و مقدار زيادي از عمر خود را كرده است ولي با رعايت برخي نكات مي توانيم به مدت زيادي نيز از اين كانكس استفاده كنيم .

 • اولين و مهمترين كار براي نگهداري كانكس دست دوم بايد انجام دهيم رنگ كاري كانكس دست دوم است .
 • روغن كاري ماهانه لولا هاي در و پنجره ها
 • چك كردن ماهانه و هفتگي تاسيسات كانكس دست دوم و اطمينان از سلامت آنها
 • بررسي شاسي و بدنه كانكس كه هيچ نوع زنگ زدگي در آن نباشد و در صورت مشاهده سريع تميزكاري و رنگ كاري شود .
 • شست و شوي ماهان كانكس براي رعايت بهداشت كانكس دست دوم .
 • و …


ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۸:۰۲:۴۵ | نويسنده : مهندس علي

روال كار شركت باربري و اتوبار


تقريبا مي توان گفت همه از روال كلي باربري و اتوبار اطلاعات نسبتا تكميلي داريم قصد ما ارائه دقيق اين روال براي اسباب كشي است. در وحله اول نيازهاي مورد نياز براي جابجايي و اسباب كشي از يك خونه به خونه جديد بدين صورت مي باشد :

 • نيرو و پرسونل باربري و اتوبار قوي براي جابجايي اثاثيه منزل
 • يك وسيله نقليه كه عمدتا كاميون مي باشد كه در بيرون از خونه پارك شده است . كاميون هاي باربري و اتوبار حرفه اي اكثرا داراي رمپ مي باشند تا بارگيري وسايل خانه به راحتي انجام شود .
 • اماده سازي وسايل منزل : بنا به در خواست مشتري پرسنل باربري تمام وسايل را با استفاده از بهترين سيستم بسته بندي مي كنند و اماده بارگيري مي كنند . البته بايد در اين مورد اشاره كنيم كه بيش از ۶۰ درصد از مشتريان خواستار بسته بندي دقيق و اصولي اثاثيه منزل خودشان مي باشند تا كاملا از بروز آسيب ديدگي در حين حمل بار توسط كاميون جلوگيري شود .

سه مورد بالا تقريبا مي توان گفت كليات يك اسباب كشي استاندارد و ايمن توسط شركت بابري حرفه اي مي باشد . اما در اصل بايد اشاره كنيم كه براي باربري ريزه كاري هايي است كه بايد در حين انجام اسباب كشي رعايت شوند . در زير شما را با نحوه كار باربري و اتوبار استاندارد آشنا خواهيم كرد.

اتوبار و باربري چگونه كار مي كند ؟

تقريبا مي توان گفت اكثر شركت هاي باربري و اتوبار روال يكساني براي حمل و جابجايي وسايل منزل از يك خانه به خانه ديگر را دارند . اما براي درك دقيق و درست اين روال بايد بدانيد كه شركت باربري چگونه اثاثيه را با سرعت و ايمني بالايي جابجا مي كند و اين كه شما درك درستي از اين فعاليت داشته باشيد كار زياد دشواري نيست . شركت باربري براي شما چندين روش حمل و اسباب كشي را بر اساس تعرفه هاي خود ارائه مي دهد تا شما تصميم به انتخاب يكي از موارد ارائه شده كنيد .

بعد از تاييديه شما , شركت بابري با ارسال كارشناس به محل و دريافت نقشه راه و تخمين هزينه تقريبي و در نهايت تشخيص دقيق براي استفاده از وسيله نقليه مناسب را مي توان بخشي از اين كار پيچيده در نظر گرفت . همچنين تعنبار شركت بابري نيز از اهميت بالايي برخوردار است اينكه چقدر در اينترنت و فضاي مجازي اعتبار دارد و شناخته شده براي همه مي باشد. لذا در كل هرشركت بابري با صدور بارنامه و بيمه سازي كل بار منزل شما به سرعت اسباب كشي شما را بدون دغدغه اضافي انجام مي دهند و در نهايت هزينه اي كه توافق شده است از مشتري دريافت مي شود .

هزينه اسباب كشي چقدر است ؟

در نظر اكثر مشتريان براي جابجايي و اسباب كشي هزينه اسباب كشي بسيار سرسام آور و بالا مي باشد . در صورتي كه چنين نيست و با رعايت دقيق اصول استاندارد حمل و نقل ايمن مي توانيد هزينه هاي را به حداقل برسانيد . همچنين هزينه اسباب كشي بسته به شركتي دارد كه شما انتخاب مي كنيد .

شركت بابري به چه صورت هزينه هاي اسباب كشي شما را تخمين ميزند؟

شركت هاي باربري و اتوبار سطح بالا در اولين اقدام شما براي دريافت اطلاعات هزينه اسباب كشي , كارشناسي را به محل اعزام مي كنند كه تخصص بالايي دارد و به راحتي مي تواند هزينه هاي دقيقي را تخمين بزند .

وظايف كارشناس نقشه بردار اتوبار حرفه اي :

 1.  تخمين هزينه تقريبي اسباب كشي
 2. برآورد دقيق زمان براي جابجايي از خونه به خونه ديگر
 3. تخمين شيوه بسته بندي و رعايت ايمني اثاثيه منزل
 4. چك كردن روز دقيق براي اسباب كشي و تخمين مشكلات احتمالي در روز اسباب كشي
 5. در نهايت دريافت ليست اثاثيه و چك كردن آن به همراه صاحب اموال
 6. گزارش به مدريت باربري

موارد بالا از وظايف كارشناس نقشه بردار اتوبار مي باشد.

اما روال كلي براي برآورد هزينه توسط شركت اتوبار و باربري بر سه اصل زير استوار است :

 1. زمان حمل اثاثيه
 2. مسافت و فاصله
 3. درخواست هايي كه مشتري از شركت دارد

اين روال براي باربري هاي حرفه اي و شركت اتوبار بزرگ مي باشد . اما شركت هاي باربري محلي هزينه ها را بر اساس زمان و نيروي انساني در حمل اثاثيه مي سنجند.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۲:۵۴:۰۵ | نويسنده : مهندس علي

كاشت موي مصنوعي قيمت و هزينه كاشت موي مصنوعي

كاشت موي مصنوعي : آيا شما هم تا به حال به اصطلاح كاشت موي مصنوعي روبرو شده ايد؟ جالب است بدانيد برخي از افراد تصور مي كنند كه با اين روش مي توانند براي هميشه زيبايي موهايشان را بدست بياورند ولي بايد بايد كه اگر از اين روش براي ريزش موهايتان استفاده كنيد بايد منتظر عوارض آن نيز باشيد زيرا هر چيزي جز موي شما اگر وارد پوستتان شود اين امكان را دارد كه در پوست شما عفونت ايجاد نمايد .

كاشت موي مصنوعي

كاشت موي مصنوعي

در كاشت موي مصنوعي از موهاي استفاده مي شود كه مصنوعي مي باشد و در آسيا و چند كشور اروپايي نيز در دسترس بوده است . استفاده از اين روش كاشت مو در برخي از كشورها اصلا مجاز نيست به اين دليل كه بايد به وسيله سوزن مخصوص روي سر گذاشته شود و اين نوع كاشت مورد تاييد اداره غذا و داروي آمريكا نبوده است .

معايب كاشت موي مصنوعي

كاشت به اين شكل معايب جدي داشته است كه مي توان به عفونت هاي زياد و بد آن اشاره كرد و ممكن است در ظاهر نيز پديد آيد . در چنين كاشتي موها اين امكان را ندارند كه با بقيه موها رشد كنند و اگر پوست سر در برابر اين موها واكنشي از خود نشان دهد بايد براي درآوردن آنها اقدام نمود.موهاي مصنوعي فارغ از نوع آن بايد با دستگاه ايمپلنتر روي سر گذاشته شوند .

مزيت كاشت موي مصنوعي

يكي از مزيت هاي كه براي اين روش مطرح است آساني آن مي باشد كه در طول چند روز مي توان آن را آموخت و البته خونريزي ندارد و نتيجه را سريعا مي توان مشاهده نمود .
بجاي انكه از روش هاي قديمي و منسوخ شده استفاده كنيد مي توان ترميم مو به روش هاي جديد را بكار گرفت . كساني كه بانك موي خوبي نداشته است مي توانند از روش HRT استفاده كنند كه اين روش به عنوان بهترين و موفق ترين روش براي آنها مي باشد و هيچ نيازي به بانك مو نبوده و براي ترميم از موهاي استفاده مي شود كه همخواني هاي لازم از نظر جنس ، رنگ و … را نيز با موهاي فرد داشته است .
البته مزيت مهمي كه نبايد از ياد ببريم خط رويش و خط فرق كاملا طبيعي است كه سبب مي شود افراد نتوانند ترميم موي شما را تشخيص بدهند.البته تراكم بسيار طبيعي و بالاي اين روش سبب شده تا متقاضيان زيادي به سمت اين روش بيايند و قابليت هاي مانند حمام ، استخر، سشوار ، مش ، رنگ و … را نيز داشته است .

نكته 

هم اكنون اين روش در ايران انجام نمي گردد .

برچسب ها: , , , , , , , , , , ,ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۲:۴۵:۲۶ | نويسنده : مهندس علي

كاشت موي اتوماتيك

كاشت موي اتوماتيك : جالب است بدانيد اولين بار كاشت مو در سال ۱۹۳۹ توسط يك پزشك ژاپني طرح گرديد و بعد از آن در سال ۱۹۵۹توسط يك پزشك آلماني عملي شد . در سال هاي كه گذشته است مطالعات زيادي در اين حوزه صورت گرفته است كه امروزه با بهره گيري از تكنولوژي به استفاده از ميكروگرافت رسيده اند و همين موضوع سبب شده است كه كاشت خيلي سريع و تقريبا سرپايي براي افراد انجام گردد .

كاشت موي اتوماتيك

كاشت موي اتوماتيك

كاشت مو چيست

اگر بخواهيم كاشت را به صورت ساده و خلاصه تعريف كنيم بايد بگوييم به عملي كاشت مو مي گويند كه در آن مو از قسمتي برداشته مي شود و در قسمتي كه كم پشت يا طاس است ، كاشته مي گردد. روش هاي مختلفي براي كاشت مو وجود دارد كه مي توان از آنها استفاده كرد .

در زمان هاي گذشته وقتي كاشت مو انجام مي شد مشكلات متعددي را براي بيمار به همراه داشت . يكي از مهم ترين اين مشكلات در روش هاي سنتي FIT و FUT دستي بودن عمل كاشت بود چون اين نوع كاشت توسط تكنسين انجام مي شد و در بيشتر مواقع اين نوع كاشت آسيب پذير بوده و نتايج منفي را به همراه داشت ولي خوشبختانه اين روزها با انجام كاشت موي اتوماتيك با دقت فراوان سبب شده كه ديگر تمامي معايب گذشته از بين برود و كاشت مو به روش SUT از جمله روش هاي معروف در دنيا شود كه براي كاشت از آن استفاده مي شود .

البته لازم است در مورد كاشت به صورت روش هاي قديمي يك نكته را نيز در نظر داشته باشيم كه اين كيفيت كاشت ممكن است در انتهاي كار بسيار افت داشته باشد آن هم به دليل خستگي و زمان بر بودن عمل كاشت بود كه هم بر روي متخصص و هم متقاضي تاثير گذار بود .

نكته

عمل كاشت بايد در مراكز معتبر و زير نظر متخصص انجام گردد و از مراجعه به هر مركزي بايد اجتناب كرد .

مشاورين و متخصصين ما در كلنيك كاشت مو زلفينه پاسخگوي سوالات شما در خصوص كاشت مو هستند .

برچسب ها: , , , , ,ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۲:۲۹:۲۶ | نويسنده : مهندس علي

دوران نقاهت پس از كاشت مو

دوران نقاهت پس از كاشت مو : افراد زيادي هميشه قبل از اينكه كاشت مو را انجام بدهند از دوران نقاهت مي پرسند ، در ادامه اين پست سعي كرده ايم مطالب مفيدي در مورد اين موضوع به شما ارائه بدهيم با ما همراه باشيد .
افرادي كه براي كاشت مو به روش هاي هاي سنتي مانند FUT و FIT اقدام مي كنند دچار مشكلات بزرگي مي شوند كه مي توانيم به بيهوشي ها ، خونريزي ، بخيه و برداشت فلپ اشاره كرد البته مهم ترين موضوعي كه مطرح است دوران نقاهت بعد از كاشت است .

دوران نقاهت پس از كاشت مو

دوران نقاهت پس از كاشت مو

برخي از بيماران اينگونه مي گويند كه با استفاده از روش هاي سنتي به دليل معايب آن (جراحي ، خونريزي،بخيه و …) مجبور بوده اند دردهاي زيادي را تحمل كنند و مجبور بوده اند در خانه بشينند و از فعاليت هاي روزانه خود جا بمانند البته بعد از مدتي اين عوارض كمتر مي شده است . علاوه بر موارد فوق اين افراد مجبور بوده اند تورم صورت و زير چشم را تحمل كنند .

كاشت مو به روش SUT

اما روش كاشت مو به صورت SUT داراي هيچ كدام از اين عارضه ها نبوده و فرد مي تواند بعد از اينكه كاشت را انجام داد به فعاليت هاي روزانه خود ادامه بدهد و هيچ گونه خونريزي ، جراحي ، بي هوشي و … را نداشته باشد و البته دوران نقاهتي را سپري نخواهد كرد .
افرادي كه اين گونه كاشت را انجام ميدهند ديگر نبايد نگراني داشته باشند و بايد بدانند كه با پيشرفت علم و به وجود آمدن اين روش هاي جديد و نوين ، ديگر دوران نقاهتي در پيش نيست و شخص سريعا پس از اينكه كاشت را انجام داد مي تواند به فعاليت هاي خود ادامه داده و به سركار برود . روش هاي گذشته به دليل خونريزي و جراحي و … فرد نياز به استراحت داشت ولي اين روش هاي جديد اين معايب را نداشته است و مزايايي زيادي را براي عزيزان به همراه خواهد داشت .

با مشاورين و متخصصين كلنيك كاشت مو زلفينه تماس بگيريد و مشكل ريزش موهاي خود را با ما در ميان بگذاريد تا بهترين روش هاي كاشت مو را براي موهايتان استفاده كنيم .

برچسب ها: , , , , , ,ادامه مطلب
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ]