در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
تاريخ : ۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۳:۱۱:۴۹ | نويسنده : بهزاد مقتدر

طراحي دكور نمايشگاهي , دكور نمايشگاهي , طراحي غرفه نمايشگاهي : شركت بارمان طراحان پارس در زمينه سرويس هاي طراحي غرفه ، ساخت و اجراي غرفه هاي فروشگاهي و نمايشگاهي آماده است تا هر گونه خدمتي را به بهترين شكل به كاربران عزيز ارائه نمايد.

خدمات طراحي غرفه نمايشگاهي و فروشگاهي

۱)طراحي نمونه هاي مختلف غرفه هاي نمايشگاهي :

طراحي اين نوع غرفه ها توسط طراحاني انجام مي شود كه در اين زمينه بسيار مجرب و با تجربه هستند و همچنين از آخرين متدهاي روز دنيا و جديدترين طرح ها آگاهي هاي لازم و كافي را داشته اند.

طراحي غرفه نمايشگاهي

طراحي غرفه نمايشگاهي

۲)طراحي دكور نمايشگاهي در نقاط مختلف كشور :

شما چه در نمايشگاه هاي تجاري تهران باشيد و چه در نمايشگاه هاي شهرستان ها ، ساخت و اجراي غرفه برايتان انجام خواهد شد.

۳) جمع آوري غرفه :

پس از اينكه كار نمايشگاه به اتمام رسيد با توجه به محدوديت هاي زماني كه در دستورالعمل نمايشگاه وجود دارد ، جداسازي قطعه ها و جمع آوري غرفه انجام مي گيرد.

۴)ارائه سرويس :

در زمان برگزاري نمايشگاه ها ، سرويس هاي مورد نظر ارائه مي شود.

۵)پشتيباني و تعمير :

اگر نياز به پشتيباني يا تعمير وجود داشته باشد در اسرع وقت انجام مي شود.

۶) تبليغات :

انجام هر گونه طراحي هاي گرافيكي و بنر ، كاتالوگ و لايت باكس با استفاده از جديدترين تكنولوژي هاي روز دنيا صورت مي گيرد.

۷)ارائه سرويس هاي مختلف:

سرويس هاي مختلفي مثل نورپردازي ، اينترنت ، تجهيزات بسيار مدرن بصري ، صفحه نمايش هاي جديد و …. ارائه مي گردد.

۸)ارائه تجهيزات و مبلمان هاي جديد و مدرن

طراحي دكور نمايشگاهي تجاري

اگر قرار داد انجام شود ، طراحي دكور نمايشگاهي بدون هزينه و رايگان انجام مي شود. طراحان شركت براي اينكه ديدگاه ها و پيام هاي شما را به بازديدكنندگان شما انتقال بدهند مشاورهاي را با شما خواهند داشت و پس از آن طرح اوليه ارائه مي شود.لازم است بدانيد اگر شما بخواهيد تغييراتي را در طرح اوليه انجام بدهيد امكان پذير خواهد بود، تا شما تاييد نهايه را اعلام كنيد.

يكي از اصلي ترين اهداف ما در طراحي دكور نمايشگاهي اين است كه رضايت مشتريان عزيزمان را بدست بياوريم و هميشه تلاش كرده ايم تا مشتريانمان را راضي نگه داريم.شما مي توانيد به تاريخچه همكاري ما با برندهاي معتبر و شركت ها نگاهي بيندازيد.

طراحي دكور نمايشگاهي و تجاري و اجراي آنها

همكاران ما هميشه سعي كرده اند تا غرفه هاي را براي مشتريان عزيز آماده كنند كه در ساخت آنها از بهترين مواد جديد و مدرن استفاده شده باشد و همچنين غرفه تناسب كافي با بودجه ي شما را داشته باشد.از ساخت غرفه از مواد مختلفي مثل چوب، ملامينه و لمينت ، نئوپان ، فلزاتي مانند آلومينيوم استفاده مي گردد. لازم است بدانيد در غرفه هاي كه از مواد مختلف استفاده شده ، خاص بودن و برجسته شدن غرفه بيشتر نمايش داده مي شود. تيم كاري ما براي رسيدن به هدف سعي مي كند كه ساخت و اجراي غرفه را با طراحي هاي سه بعدي و با كيفيت و برجسته انجام بدهد.

طراحي دكور نمايشگاهي

طراحي دكور نمايشگاهي

ارائه خدمات بعد از برگزاري زمان طراحي دكور نمايشگاهي

زماني كه غرفه برپا مي شود به معني نيست كه كار تمام شده و ديگر هيچ كاري نيازي نيست انجام بدهيم. شركت ما به مشتريان خود اين اطمينان را ميدهد كه اگر در زمان برگزاري غرفه به بازسازي يا تعميري نياز بود در كوتاه ترين زمان ممكن و در حين برپايي نمايشگاه آن را برطرف نمايد درچنين شرايطي كوچك بودن يا بزرگ بودن غرفه اصلا مد نظر نيست و تحت هر شرايطي اين خدمات ارائه خوهد شد.

جمع آوري دكور نمايشگاهي پس از اتمام آن

همكاران ما به خوبي اين را مي دانند كه زمان بندي در جمع آوري غرفه بسيار مهم است و در پايان نمايشگاه به مشتريان تضمين مي دهند كه بدون هيچ مشكلي و سريعا براي جمع آوري نمايشگاه اقدام كنند.

۱۰ نكته شگفت انگيز در طراحي دكور نمايشگاهي

همه ي ما تقريبا مي دانيم كه برندهاي مختلف و شركت ها مي توانند با حضور در نمايشگاه ها خدمات و محصولاتشان را به بازديد كنندگان نشان دهند و در واقع نوعي اعتماد سازي را براي خودشان به وجود بياورند. اما تنها حضور در نمايشگاه كافي است بلكه بايد غرفه ي را داشته باشيد كه بسيار خلاقانه و شكيل باشد تا بتوانيد در برجسته نشان دادن غرفه تان تاثير زيادي را ايفا كنيد.

متاسفانه در ايران زياد نمي توان به وضوح خلاقيت را در نمايشگاه ها مشاهده كرد و معمولا يكنواختي در آنها به چشم مي خورد.در ادامه اين مطلب ما به چندين ايده اشاره كرده ايم كه شما مي توانيد با بكار گيري آنها تاثير غرفه تان را در ديد مخاطبان چندين برابر كنيد. اگر مي خواهيد براي رسيدن به هدف و موفقيتتان گام برداريد به شما توصيه مي كنيم ادامه اين مطلب را به دقت مطالعه نماييد.با ما همراه باشيد….

۱ – طراحي دكور نمايشگاهي را چگونه انجام دهيم ؟

قطعا مي دانيد طراحي يكي از مهم ترين و اساسي ترين بخش هاي است كه بايد در غرفه هاي نمايشگاهي بسيار به آن دقت شود و به بهترين شكل انجام گردد. در طراحي دكور نمايشگاهي نيازي نيست كه كار پيچيده يا بسيار سختي را انجام بدهيد.گاهي مي توان به وسيله ايده هاي ساده يك فضاي بسيار ايده آل ايجاد كرد البته اگر آن ايده منطقي و اساسي باشد. مثلا يك نورپردازي فوق العاده يا استفاده از الوارهاي چوبي مي تواند در شكيل بودن طراحي شما نقش مهمي داشته باشد.

۲) تاثير رنگ ها در طراحي غرفه نمايشگاهي

رنگ ها در زندگي ما تاثيرات زيادي دارند و البته در غرفه هاي نمايشگاهي يكي از المان هاي كه مي تواند در جذاب نشان دادن غرفه تان تاثير فراواني داشته باشد رنگ ها هستند به شرط آنكه استفاده صحيح از رنگ ها را فراموش نكنيد. مي توان از رنگ سفيد در غرفه تان استفاده كنيد و براي اينكه حالت كسل كننده و يكنواختي آن را از بين ببريد از ديگر رنگ ها در كنار آن نيز استفاده نماييد.

۳) بكار گيري هارموني رنگ ها در طراحي دكور نمايشگاهي

دكور نمايشگاهي

دكور نمايشگاهي

به خوانايي غرفه ها را در زمان طراحي دكور نمايشگاهي بايد دقت فراواني داشته باشيد.نيازي نيست همه ي محصولات خودتان را در غرفه تان به نمايش بگذاريد و در نهايت با شلوغي غرفه سبب شويد بازديدكنندگان سردرگم شوند. به جاي آن مي توانيد يك كاتالوگ تنظيم كنيد و در آن تمامي محصولاتتان را به مشخصات و اطلاعات لازم معرفي نماييد و به بازديدكنندگان كه علاقه دارند از تمامي محصولاتتان ديدن كنند يك كاتالوگ تحويل بدهيد.

۴)بكار گيري رنگ هاي گرم را فراموش نكنيد

سعي كنيد در طراحي دكوراسيون داخلي غرفه هاي نمايشگاهي از رنگ هاي گرم استفاده نماييد چون سبب مي شود مخاطبان بيشتري به سمت شما جذب شوند.البته در كنار رنگ هاي گرم ، از رنگ هاي خنثي مانند خاكستري كمك بگيريد تا تاثير شما چندين برابر شود و نتايج بهتري دريافت كنيد.

۵)استفاده از كف سازي هاي خلاقانه در طراحي غرفه نمايشگاهي

لازم است بدانيد استفاده از قفسه ها و استندها در غرفه هاي كه مساحت كوچكي دارند، كار صحيحي نيست چون با اين كار تردد را با مشكل روبرو كرده ايد. از كف سازي هاي خلاقانه به منظور راهنمايي مشتريانتان استفاده كنيد و سعي كنيد اكثر محصول ها و كالاهايتان را روي ديوار به نمايش بگذاريد.

۶) بكار گيري استندهاي خلاقانه در طراحي دكور نمايشگاهي

بكار گيري استندهاي خلاقانه را در طراحي دكور نمايشگاهي فراموش نكنيد. يكي ديگر از مواردي كه مي تواند تاثير زيادي در جذابيت غرفه هاي شما داشته باشد قفسه ها و استندهاي هستند كه شما به وسيله آنها محصولات و لوازمتان را عرضه مي كنيد. مي توانيد از خلاقيت تان براي بهتر نشان دادن قفسه ها و استندها استفاده نماييد به گونه ي كه سبب شويد محصولاتتان را بازديدكنندگان به خوبي ببينند.

۷) طراحي دكور نمايشگاهي به شكل فضاي هاي بسته يا باز

اگر مي خواهيد به نوعي سبب شويد تا بازديدكنندگان وسوسه شوند تا از غرفه تان ديدن كنند بايد حس كنجكاوي آنها را برانگيزيد به اين شكل كه مي توانيد طراحي را براي غرفه تان در نظر بگيريد كه دور تا دور آن بسته است و فقط يك ورودي دارد كه به صورت خلاقانه ي طراحي شده و در نهايت براي بازديدكنندگان هيجان انگيز باشد.

۸) استفاده از محصولاتتان در طراحي دكور نمايشگاهي

يكي از گزينه هاي كه شما مي توانيد در طراحي دكور نمايشگاهي بكار بگيريد استفاده از محصولات و كالاهاي خودتان است.شما با اين كار علاوه بر اينكه بخوبي مي توانيد محصولاتتان را به مشتريان معرفي كنيد بلكه ماهيت اصلي غرفه تان را نيز در نگاه اول به مشتريان رسانده ايد. تا به حال شركت هاي بزرگي از اين روش براي معرفي خودشان استفاده كرده اند مانند شركت نايك.

طراحي دكور نمايشگاهي

طراحي دكور نمايشگاهي

۹)استفاده از رنگ هاي تيره را فراموش نكنيد

در صورتي كه مي خواهيد غرفه تان با ديگر غرفه ها تفاوت داشته باشد ، در طراحي دكور نمايشگاهي از رنگ هاي تيره استفاده نماييد. يكي از ايده هاي جذاب در اين مورد استفاده از رنگ تيره در طراحي نمايشگاه و بكارگيري رنگ هاي گرم براي تزئين آن است.البته فراموش نكنيد كه اين كار بايد با دقت كافي و در نظر داشتن تمامي جوانب انجام شود نه اينكه سبب شود تاثير منفي بر روي محصولات و كالاهايتان داشته باشد.

۱۰)خوانايي دكور نمايشگاهي

در آخرين نكته بايد بدانيد كه غرفه شما بايد به گونه ي باشد كه خوانايي كافي را دارا باشد نه اينكه سبب شود بازديدكنندگان دچار حس سردرگمي شود.براي اينكه فضاي غرفه تان از مسيرهاي ارتباطي جدا شوند مي توانيد ديوارهاي مشبك را بكار بگيريد. اين ديوارها علاوه بر اينكه زيبايي جذابي را به غرفه شما ميدهند بلكه سبب مي شود جداسازي فضاي غرفه شما به بهترين شكل انجام گردد.
اگر مي خواهيد طراحي فوق العاده ي داشته باشيد مي توانيد با مشاوران ما در اين زمينه مشورت كنيد.فراموش نكنيد كه هدف از برگزاري دكور نمايشگاهي اين است كه شما در ذهن مشتريان خود جاي بگيريد و در اصل تبليغات موثري را انجام بدهيد كه تاثير مثبتي در ميزان فروش شما داشته باشد.
ما همواره سعي كرده ايم شما را به خواسته هايتان نزديك كنيم چرا كه هدف ما جلب رضايت مشتريان عزيز و كمك به افزايش كسب و كارشان است.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۲:۵۶:۲۴ | نويسنده : بهزاد مقتدر

شركت ارسال بار هوايي پادميرا راه

شركت خدمات حمل بار هوايي پادميرا را در سال ۱۳۸۸ خورشيدي با كسب مجوز از سازمان هواپيمايي كشوري مبادرت به تاسيس و فعاليت در خصوص حمل و نقل  وخدمات    بارهوايي بين المللي نموده و بطور مستمر به ارايه خدمات به مشتريان خود ميباشد و با بهره مندي از تجربيات و سوابق درخشان مديران خود كوشش نموده ايم رضايت مشتريان عزيز را كسب نماييم. آقاي وازگن آرتيون ريس هيات مديره و مدير فني اين شركت با بيش از ۴۰ سال سوابق درخشان و تجربيات ارزنده در امر حمل و نقل هوايي در شركتهاي مختلف حمل و نقل و هواپيمايي را دارا ميباشد. از جمله بين سالهاي ۱۳۴۹ الي ۱۳۵۲ كارمند شركت هواپيمايي ايراينديا(هواپيمايي هند) در تهران بوده و سپس از ۱۳۵۲ تا ۱۳۸۲ به مدت ۳۰ سال در شركت هواپيمايي سوييس اير (swiss air)و سوييس اينرنشنال به عنوان رييس ايستگاه و بار در تهران خدمت نموده و همچنين از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۷ در شركت حمل و نقل بين المللي مرزرانان بعنوان مدير عامل مشغول به كار بوده و به استناد مطالب فوق و با آشنايي كامل با قوانين و مقررات حمل و نقل بار هوايي و فريت بار قبول مسوليت مي نمايد.

 معرفي  خدمات شركت ارسال هوايي بار پادميرا راه

كاركنان متخصص شركت فريت بار و ارسال بار پادميرا راه بعد از تاييد بار از طرف مديريت ، به محل بار مراجعه مي كنند و بعد از بررسي كلي ، لوازم بسته بندي كه شامل كارتن مخصوص فريت بار كه در سازهاي مختلف مي باشد ، يونوليت نگهدارنده ، نايلون هاي ضربه گير و كاغذ هاي بسته بندي مخصوص ظروف شكستني و… را در محل فراهم مي آورند . و شروع به بسته بندي مي كنند در نهايت بار بسته بندي كه اغلب شامل لوازم منزل مثل  : كيف و كفش ، مبلمان ، كتاب ، پيانو و … مي باشد را به فرودگاه امام خميني (ره) انتقال مي دهند. و تشريفات گمركي براي ارسال بار به مقصد مد نظر را انجام داده و در صورت نياز محموله را پالت بندي مي كنند و جهت ارسال بار  تا فرودگاه مقصد بار نامه هواپيمايي را دريافت نموده و تمام مدارك محموله بار را به صاحب بار تحويل مي دهد.

 

مراحل ارسال بار هوايي توسط شركت فريت بار پادميرا راه | مختصر

 

  • بسته بندي لوازم منزل و شخصي كاملا استاندارد
  • بارگيري جهت حمل بار هوايي
  • انجام تشريفات گمركي در فرودگاه
  • پالت بندي محموله در صورت نياز
  • اخذ بار نامه هواپيمايي و ارسال بار

 ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۲:۴۲:۰۷ | نويسنده : بهزاد مقتدر

 

طراحي دكوراسيون داخلي منزل , طراحي دكوراسيون منزل , طراحي داخلي منزل : شركت بارمان طراحان پارس با سابقه اي طولاني و نمونه كارهاي جذاب براي طراحي دكوراسيون داخلي منزل شما ايده هاي جديدي دارد. ، در اين مقاله به برخي از موارد مهم در طراحي دكوراسيون داخلي منزل پرداخته ايم. همچنين جهت كسب اطلاعات بيشتر و مشاوره رايگان در اين زمينه مي توانيدبا كارشناسان ما در شركت بارمان طراحان پارس تماس حاصل فرمائيد :


تلفن : ۸۸۳۷۷۴۱۲   و ارتباط مستقيم با مديريت : ۰۹۱۲۷۰۹۶۸۰۳


شايد شما هم برايتان اتفاق افتاده باشد كه بخواهيد دكوراسيون اتاقتان را بهترين شكل ممكن تغيير دهيد.چندين بار ميز قهوه تان را تغيير داديد يا از گران ترين وسيله ها استفاده كرده ايد ولي بازهم طراحي دكوراسيون داخلي منزل شما دلچسب و مطلوب نيست.

بايد دقت كنيد كه اگر نتوانيد اين اشياء و وسايل را در جاي خود و با تناسب كافي نچينيم نمي توانيم طراحي درست و تاثيرگزار را عملي كنيم.

طراحي دكوراسيون داخلي منزل بارمان طراحان پارس

با دانستن يك كسر ساده شما مي توانيد مطمئن شويد كه طراحي دكوراسيون داخلي خود را به صورت صحيحي انجام داده ايد يا خير.البته اين كسر ساده در خيلي از موارد مانند پوشش شومينه ، تقسيم پرده ها ، كاغذ ديواري و…. تاثير پذير است.

طراحي دكوراسيون داخلي منزل

طراحي دكوراسيون داخلي منزل

۱)زماني كه پرده ها را بررسي مي كنيد بايد فاصله لبه هاي پنجره تا ديوارد يك سوم پنجره باشد. شومينه و پوشش آن نيز بايد به اندازه يك سوم ديوار باشد.وسايلي را كه مي خواهيد بالاي مبل و تختخواب باشند بايد حدود دو سوم مبل يا تختخواب باشند.

۲)مردم زيادي را مي بينيم كه براي خانه هاي خود از قاليچه هاي خيلي كوچك و كاناپه هاي بزرگ استفاده مي كنند. اين در حالي است كه بايد از فضاي منزل شما حدود دو سوم به فضا مبل و يك سوم خالي براي رفت و امد اختصاص داشته باشد.

۳)اگر اتاق شما كوچك است مي توانيد از يك ميز ارايش بزرگ استفاده كنيد البته در صورتي كه اطراف آن را با وسايل بزرگ ، شيك و قيمتي پر كنيد و رنگ ديوار تيره را نيز انتخاب نماييد.

۴)خيلي از افراد در اتاق بزرگ از يك چلچراغ كوچك استفاده مي كنند كه اينكار واقعا اشتباه است. بايد قطر اتاق را بدست بياوريد اينكار با دو برابر كردن عرض اتاق بدست مي آيد. قطر اتاق شما هر قدر به متر بود چلچراق شما هم بايد به همان ميز به سانتي متر باشد.

۵)براي گل آرايي هم مي توان از اين قانون دو سوم استفاده كرد.اندازه گلدان بايد به يك سوم ارتفاع فضاي باشد كه در دسترس است.

۶)زماني كه مي خواهيد حاشيه هاي كاغذ ديواري را بچسبانيد بايد ارتفاع ديوارها را در نظر بگيريد و آنها را اندازه گيري كنيد و در نهايت بر سه تقسيم نماييد.نصب حاشيه ها بايد در فاصله يك سوم از بالا و دو سوم از پايين صورت بگيرد.

نكات اصلي در طراحي دكوراسيون داخلي منزل

اگر مي خواهيد در يك فضا حس هماهنگي و انسجام را به وجود بياوريد بايد اجزاي كه وجود دارد هماهنگي لازم را پديد بياوريد.سبك هاي در طراحي دكوراسيون داخلي منزل وجود دارد كه مي توانند به ما كمك كنند تا چنين حسي را در فضا پديد بياوريم.اما اين اصول شامل چه قوانيني مي شود؟

سبك هاي طراحي دكوراسيون داخلي منزل

ادامه اين مطلب ما ۵ سبك را براي شما تشريح كرده ايم . با بارمان طراحان پارس در ادامه مطلب همراه باشيد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۶:۵۵ | نويسنده : بهزاد مقتدر

باربري و اتوبار  تهران

امروزه براي جابجايي كالا و لوازم و وسايل منزل از نقطه اي به نقطه ديگر از شركت هايي كه باربري و اتوبار ناميده مي شد استفاده مي كنيم . برخي از اين شركت ها در اكثر زمينه هاي حمل و نقل فعاليت مي كنند . همانطوركه مي دانيم حمل و نقل كالا و وسايل به سه صورت در كل دنيا انجام مي شود :

حمل و نقل هوايي , حمل و نقل زميني , حمل و نقل دريايي

در حمل و نقل هوايي (باربري هوايي )كه از نام آن مشخص است تنها از يك وسيله مي توان بهرمند شد و آن هواپيما مي باشد. لذا به اين كار فريت بار يا در اصطلاح كارگو مي گويند كه اين كالا ها شامل : كالاي تجاري , بار مسافر , حيوانات و … مي تواند باشد.

اما در حمل ( باربري ) دريايي نيز تنها از يك نوع وسيله براي جابجايي كالا مي توان استفاده كرد كه تقريبا مي توان گفت در سراسر دنيا اين نوع جابجايي تيف بزرگي از باربري را به خود اختصاص داده است چرا كه اكثر كالاهاي مصرفي كشورها از اين طريق جابجا مي شود .

امام مهمترين و اصلي ترين بحث ما كه بحث باربري زمين است و ما در اينجا فقط به باربري داخل كشور و درون مرزي مي خواهيم بپردازيم با انواع وسيله هاي نقليه مي تواند انجام شود . به صورت كامل مي توان مهمرين و كاربردي ترين وسيله هاي نقليه در كشور را بدين صورت بيان كرد :

قطار , اتوبوس , كاميون , تريلي , نيسان , وانت بار , سه چرخه

در اين بين باز دايره فعاليت را ما كمي ديگر كوچكتر مي كنيم و از بين موارد بالا سه مورد : كاميون , نيسان و وانت بار را مي خواهيم در قالبي به عنوان اتوبار و باربري درون شهري و برون شهري شرح دهيم .

باربري و اتوبار درون شهري تهران

بزرگترين جابجايي درون شهري در كشور متعلق به تهران مي باشد كه مربوط به اثاث كشي منازل است . با وجود همچين رخدادي شركت هاي حمل و نقل داخلي به عنوان اتوبار و باربري شكل گرفته اند و در حال فعاليت و خدمت رساني به مردم مي باشند .

باربري هاي تهران در سطوح مختلفي فعاليت مي كنند كه اكثرا تمام نقاط شهر تهران را در برگرفته اند. و سرويس به تمان نقاط تهران ارائه مي كنند. همانطور كه در بالا نيز اشاره كرديم بيشتر اين باربري ها با سه وسيله كاميون هاي شش چرخ و نيسان و وانت بار فعاليت مي كنند . كه بر اساس نياز و اندازه بار مورده استفاده قرار مي گيرد اين وسايل .

هر بابري در شهر تهران براي فعاليت هاي خود تعرفه هايي را اختيار كرده و نيز در اين بين خدماتي نيز به صورت رايگان در اختيار مشتريانش قرار مي دهد . معروفترين خدمات رايگان مشاوره و راهنمايي هايي است كه براي بسته بندي و استفاده از وسايل مناسب براي جابجايي است .ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۷:۵۷ | نويسنده : بهزاد مقتدر

راز  جواني پوست | ماسك صورت , انواع ماسك صورت , بهترين ماسك صورت , طرز تهيه ماسك صورت , ماسك صورت براي روشن تر شدن پوست , ماسك صورت براي صاف و لطيف شدن پوست : صاف و روشن بودن پوست آرزوي هر فرد به ويژه بانويي است . امروزه استفاده از انواع ماسك صورت براي نرمي و صتف شدن پوست صورت و ساير نواحي بدن رواج زيادي گرفته است .

خيلي از ماسك هاي صورت كه مورد استفاده قرار مي گيرند محلولي از گياهان و ميوه ها مي باشد و مواد شيمايي زيادي در آنها به كار نمي رود . لذا از اين رو خطرات و عوارض جدي ندارد . ( توصيه ما فقط استفاده از ماسك هاي مورد تاييد بهداشت است ) .

در اين بخش از وب سايت راز جواني پوست با استفاده از ماسك صورت را با ارائه بهترين مقالات و معرفي انواع ماسك به شما آموزش خواهيم داد. با ارائه بهترين نظرات در اين زمينه مي توانيد ما را راهنمايي و كمك كنيد تا بهترين و بروزترين مطالب را براي شما فراهم آوريم .

مقالات و دانشنامه ليزر موهاي زائد و زيبايي پوست

زيبايي و لطافت پوست بدن و صورت آرزوي هر فردي است حال اين فرد زن باشد و يا مرد . لذا يكي از راه هاي لطيف كردن پوست و زيبايي بدن ليزر موهاي زائد مي باشد. براي كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با ليزر موهاي زائد بدن و صورت و هر ناحيه ديگر از بدن توصيه مي كنيم به صورت كامل مقالات موجود در وب سايت را مطالعه نماييد . تا با آگاهي كامل به ليزر مو در يك كلينيك خوب مراجعه نماييد.!

بهترين مقالات ليزر مو را براي شما آماده كرده ايم تا با مطالعه آن اطلاعات خود را در رابطه با تمامي دستگاه هاي ليزر موهاي زائد و نيز جوانسازي پوست زياد كنيد . مقاله ليزر مو و مقالات جوانسازي پوست به صورت كامل ارائه مي شوند و همه چيز در رابطه با عوارض و مزاياي ليزر مو و جوانسازي پوست گفته شده است.

براي خريد يا مطالعه در رابطه با دستگاه ليزر موي خانگي مي توانيد وارد لينك زير شويد .ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۷:۴۴ | نويسنده : بهزاد مقتدر

درباره ماميس كانكس

گروه صنعتي ماميس كانكس با بيش سه دهه سابقه توليد، ابداع و اجراكننده متدهاي روز و بين المللي در زمينه خانه هاي پيش ساخته و قابل حمل (كانكس مسكوني، كانكس اداري، كانكس كارگري، كانكس ويلايي و كانكس مديريتي) و طراحي و ساخت ويلاي پيش ساخته در ابعاد مختلف با امكانات لوكس (قابليت اجرا بصورت دوبلكس) مي باشد.فراموش نخواهيم كرد كه ياوري يكتاي يگانه و نيز تلاش بي وقفه گروه صنعتي كانكس ماميس و همچنين ايده ها و افكار شما مشتريان عزيز مهمترين پشتوانه هاي ما در موفقيت ما بوده اند. ما آماده پذيرش و انجام پروژه ها در زمينه هاي متعارف و تخصصي مي باشيم.با ما افكار و سلايق خود را به مرحله اجرا برسانيد.

در هر لحظه از روز اگر نياز به توضيحات بيشتر و مشاوره رايگان از سوي كارشناسان  گروه صنعتي ماميس داشتيد مي توانيد با واحد فروش ۰۲۱۵۵۹۳۵۸۹۱ و يا تلفن همراه ۰۹۱۲۲۵۰۹۷۵۵ تماس حاصل فرماييد.گروه صنعتي كانكس ماميس در هر لحظه پاسخگوي مشاوره و نياز شماست.

 

 

كانكس ماميس بزرگترين توليدكننده كانكس و خانه هاي پيش ساخته

طراحان ماميس در سريع ترين زمان ممكن آنچه در ذهن شما هست را به زيباترين شكل طراحي مي نمايد.

براي دريافت تصاوير و اخبار محصولات ماميس كانكس  ما را در كانال تلگرام دنبال كنيد

ماميس كانكس

خريد و فروش كانكس دست دوم و كانتينر

گروه صنعتي ماميس كانكس اين امكان را براي مشتريان كانكس وكانتينر شركت فراهم كرده است كه شركت ها و يا افرادي كه به كانكس وكانتينر دست دوم خود احتياجي ندارند و يا قصد فروش آنها را دارند , كانكس دست دوم و كانتينردست دوم آنها را خريداري كرده و آنها را به مشترياني كه كانكس دست دوم نياز داشته باشند بفروشد .
ماميس كانكس كانكس دست دوم شما را به بهترين و بالاترين قيمت خريداري ميكند و با كمترين قيمت ممكن به خريداران كانكس دست دوم ارائه ميدهد.
شما ميتوانيد براي خريد ويا فروش كانكس دست دوم و كانتينر دست دوم ۲۰ فوت و ۴۰ فوت با ما تماس بگيريد. ۰۹۱۲۲۵۰۹۷۵۵-۰۹۱۲۸۹۸۶۱۹۸

ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۰:۳۲ | نويسنده : بهزاد مقتدر

 

قيمت كانكس : باتوجه به نوع كانكس ، مواد اوليه مورد استفاده ، اندازه و ابعاد كانكس ، و… محاسبه مي شود. قيمت مناسب محصولات آربي كانكس باعث نشده است كه مجموعه ي ما از مواد اوليه ي بي كيفيت استفاده كند. قيمت كانكس هميشه امري رقابتي در ميان همكاران ما مي باشد ، ولي در برخي از مواردي كه مشتريان همكاران ما براي تعمير و نگهداري كانكس به آربي كانكس مراجعه كرده اند ، مشاهده شده كه به خاطر كاهش قيمت محصولات ، متاسفانه از مواد اوليه كم هزينه و بي كيفيت استفاده شده است.
قيمت كانكس

قيمت كانكس

مشاوره قيمت كانكس

بر اساس مطالبي كه در بالا گفته شد ، آربي كانكس تصميم به آگاه سازي مشتريان خود در اين زمينه كرده و قيمت كانكس را اولويت دوم و يا سوم براي خريد توسط مشتريان ارائه مي دهد. هرچند آربي كانكس توانسته است رقابت قيميتي مناسبي در ميان ساير همكاران و كانكس سازان در اختيار گيرد.

كانكس با قيمت مناسب

معمولا قيمت كانكس بر اساس ابعاد و اندازه كانكس ها ، مواد اوليه ، فناوري ساخت ، نوع كانكس و… محاسبه مي شود، جهت كسب اطلاعات بيشتر در زمينه قيمت انواع كانكس مانند :

قيمت كانكس اداري

قيمت كانكس فروشگاهي

قيمت كانكس سرويس بهداشتي

قيمت كانكس مسكوني

قيمت كانكس چرخدار

قيمت كانكس مديريتي

و…

مي توانيد با مشاورين ما در آربي كانكس تماس بگيريد.

قيمت كانكس دست دوم

كانكس دست دوم بخاطر استفاده مجدد، داراي قيمت خيلي پايين تري نسبت به كانكس نو مي باشد ، كانكس هاي خريداري شده در آربي كانكس به صورت كامل مورد بازبيني قرار گرفته و در صورت نياز ، تعميرات ، نقاشي و ساير موارد اصلاحي بر روي كانكس دست دوم انجام مي پذيرد. قيمت كانكس دست دوم با كمترين هزينه ي ممكن براي مشتريان ارائه شده است تا نياز هاي خود در زمينه هاي مختلف را رفع كنند.

رضايت مشتري هدف اول و راز ماندگاري آربي كانكس مي باشد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۳:۵۶ | نويسنده : بهزاد مقتدر
قيمت كانكس , ليست قيمت كانكس , قيمت انواع كانكس , محاسبه قيمت كانكس , قيمت كانكس فروشگاهي , قيمت كانكس كارگاهي , قيمت كانكس ساندويچ پانل , قيمت كانكس ويلايي : قيمت كانكس در خريد و فروش به ويژه در خريد و فروش كانكس دست دوم به  فاكتورهاي زيادي بستگي دارد . مانند ابعاد كانكس  و… كه در زير به برخي از اين موارد اشاره اي داريم :

فاكتورهاي تعيين قيمت كانكس

  • مواد اوليه استفاده شده در توليد كانكس از اهميت بالايي در قيمت انواع كانكس دارد .
  • اندازه و ابعاد كانكس مي تواند مورد مهم ديگري در محاسبه قيمت انواع كانكس داشته باشد.
  • استفاده از تاسيسات  با كيفيت نيز از مهمترين فاكتورها در تعيين قيمت محصول مي باشد.
  • طرح و نماي داخلي و بيروني كانكس در قيمت نما نيز تاثير زيادي دارد ؛ به نظر اين كاملا براي همه مردم قابل قبول است كه داشتن يك نماي زيبا كه از مواد قيمتي ايجاد مي شود نسبت به نماهاي ساده در ساخت و ساز  تفاوت قيمت خواهد داشت . استفاده از انواع مواد دز طراحي نما به همراه پيچيدگي و خاص بودن نيز تاثير زيادي دارد.
بسيار ياز فاكتورهاي ديگر نيز وجود دارد كه ما در بالا فقط به مواردي كه تاثير زيادي روي قيمت نهايي كانكس دارد اشاره كرديم . هميشه در كارگاه كانكس سازان از مواد اوليه مناسب و با كيفيت استفاده مي شود و قيمت هاي مناسبي نيز كانكس هاي , كانكس سازان دارند . لذا قيمت مناسب ما دليل نمي شود از مواد اوليه بي كيفيت استفاده كنيم . لذا بايد توجه داشته باشيم كه در ساخت كانكس از مواد اوليه با كيفيت استفاده كنيم . قيمت كانكس در بين كانكس سازي ها رقابت بزرگي است . لذا نبايد به دليل پايين گفتن قيمت همكاران از مواد اوليه نامناسب استفاده كنن.

كانكس با قيمت مناسب خريداري كنيد

همانطور كه در بالا نيز اشاره كرديم  در محاسبه قيمت كانكس مواد اوليه استفاده شده در ساخت كانكس , طرح و نماي داخلي و بيروني كانكس , نوع و ابعاد كانكس تاثير كذار است . لذا براي كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با قيمت انواع كانكس زير مي توانيد با مشاورين كانكس سازان در ارتباط باشيد :

قيمت كانكس دست دوم

يكي از بيشترين استعلام ليست قيمت كانكس از ما كانكس دست دوم مي باشد . به دليل اينكه خيلي از افراد دوست ندارند هزينه زيادي بابت خريد كانكس نو متحمل شوند بيشتر خواستار خريد كانكس دست دوم مي باشند . نكاتي راجع به كانكس و قيمت كانكس دست دوم ارائه مي كنيم :

كانكس سازان هميشه بهترين خريدار انواع كانكس دست دوم و فرسوده مي باشد . بعد از خريد كانكس آن را به كارگاه كانكس سازي منتقل مي كنيم متخصصين در كارگا شروع به بازسازي مي كنند. بعد از سم زدايي و شستشو و نظافت كامل آن را به بخش دپو انتقال مي دهيم و در آنجا انباري مي شود . تا در صورتي كه درخواستي از طرف مشتري داشته باشيم قابل ارائه نيز باشد .

براي خريد كانكس دست دوم با قيمت مناسب مي توانيد با مشاورين ما در كانكس سازان در ارتباط باشيد.


 

خدمات گروه صنعتي كانكس سازان

شركت كانكس سازي در راستاي اهداف بلند مدت خود تمامي موارد زير را براي راه اندازي و خدمت رساني به مردم عزير كشورمون در نظر گرفته است .

كانكس , قيمت كانكس , خريد كانكس , فروش كانكس , قيمت كانتينر , كانتينر , كانكس سازي , كانكس دست دوم , كانكس مسكوني , كانكس نگهباني , كانكس سرويس بهداشتي , كانكس فروشگاهي , كانكس اداري , كانكس فست فود , كانكس چرخدار , كانكس كارگاهي , كانكس مطبوعاتي , ويلاي پيش ساخته , خانه پيش ساخته , كانكس ساندويچ پانل , كانكس راهداري , كانكس پليس , كانكس رستورانكانكس آشپزخانه , كانكس ويلايي , كانكس مديريتي , اجاره كانكس , اجاره كانتينر , كانكس كامپوزيت , كانتينر 20 فوت , كانتينر 40 فوت , كانتينر مسكوني , خريد و فروش كانتينر , كانكس مدرسه , كترينگ سيار , كانكس اورژانس , كانكس شيشه اي , كانكس سرايداري , قيمت كترينگ سيار , كانكس بليط فروشي , دكه روزنامه فروشيكانكس حمام , كانكس سايدينگ , كانكس سفارشي ,

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با كانكس سازان ارتباط برقرار كنيد .

 

بهترين كيفيت با بهترين و مناسبترين قيمت را در كانكس سازان تجربه كنيد . با كانكس سازي ما بيشتر آشنا شويد .ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۳:۲۲ | نويسنده : بهزاد مقتدر

تخفيفات ليزر موهاي زائد , وب سايت ثبت تخفيفات مراكز ليزر مو , كلينيك هاي زيبايي , تزريقات زيبايي ( تزريق بوتاكس , پروتز لب , تزريق چربي , تزريق ژل ) , خدمات پوست و مو | تخفيف ليزر مو ,تخفيف ليزر موهاي زائد : مرجعي كامل از تخفيفات ليزر مو , تخفيفات كلينك زيبايي , تخفيفات خدمات پوست و مو , تخفيفات تزريقات زيبايي  , جوانسازي پوست با ليزر و هر چه در زمينه زيبايي است . رافراهم خواهيم كرد.

در اين بخش از وب سايت ليزر لند قصد داريم به معرفي كلينيك هايي كه در تخفيفات و آفر هاي ويژه اي را براي خدمات خود ارائه مي كنند , بپردازيم .

يك بخش بسيار متفاوت و زيبا كه كاربران مشتاق ديدن اين آفرها مي باشند .در اين بخش مي توانيد كلينيك مد نظر خود را براي انجام هر عمل زيبايي انتخاب كنيد . در ثانيه بروز خواهد شد .

بايد به عرض تمامي كاربران برسانيم كه  وب سايت ليزر لند صرفا براي معرفي مراكز و كلينيك هاي زيبايي مي باشد لذادر انتخاب مركز و كلينيك خود بسيار دقت كنيد چرا كه ليزر لند در قبال مراكز معرفي شده هيچ مسئو ليتي ندارد .


تخفيفات ليزر مو , تخفيف ليزر مو , تخفيف ليزر موي زائد , تخفيف ليزر موي زائد , تخفيفات ليزر موهاي زائدادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۰:۳۷ | نويسنده : بهزاد مقتدر

تزريقات زيبايي , انواع تزريقات زيبايي , تزريق زيبايي , مركز و كلينيك تزريقات زيبايي , پزشك متخصص تزريقات زيبايي , بهترين ماده تزريق زيبايي : امروزه يكي از سريعترين و بهترين روشها براي از بين بردن چين و چروك پوست صورت و ناحيه گردن استفاده از انواع تزريقات زيبايي است كه حاوي محلول هاي خاصي هستند . معمولا اين تزريقات به سه دسته : تزريق بوتاكس , تزريق ژل و فيلر , تزريق چربي تقسيم بندي مي شوند . كه هر كدام از اين موارد نيز داراي انواع مختلفي مي باشند . كه بنا به درخواست بيمار استفاده مي شوند. موارد كاربرد تزريقات زيبايي اكثرا براي صاف و كشيده كردن پوست است كه نواحي مختلفي از بدن را شامل مي شود .

استفاده وسيع از تزريقات امروزه به يك درمان غير تهاجمي تبديل شده و بيشتر بيماري ها را مي توان با اين محلول هاي تزريقي درمان كرد . وسيعترين كاربرد تزريقات زيبايي ذكر شده در رفع چين و چروك صورت و حذف علائم پيري پوست است . نتيجه سريع و آني بعد از تزريق ژل يا بوتاكس اين دو مورد را به محبوبترين تزريقات زيبايي تبديل كرده است .در اين بخش از ليزر لند قصد داريم تممامي انواع ژل ,و بوتاكس را با موارد كاربرد و همه اطلاعات لازم قبل از اقدام به تزريق براي شما كاربران عزيز ليزر لند شرح دهيم .ادامه مطلب
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ]