خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
تاريخ : ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۲:۵۱:۳۲ | نويسنده : مهندس علي

يار بانو

يار بانو | مجله اينترنتي , مجله پزشكي , رسانه جامع پزشكي زيبايي , مجله پزشكي زيبايي , مجله الكترونيك پزشكي , مجله يار بانو براي اطلاع رساني در رابطه با انواع مباحث زيبايي و ليزر مي باشد . اميد واريم از اطلاعات و معرفي كلينيك هاي يار بانو استفاده كافي را ببريد .

يار بانو يك مجله مفيد براي معرفي پزشك و متخصصين زيبايي نيز مي باشد . كه در آينده اي  نزديك بهترين متخصصين در حوزه جراحي زيبايي و ليزر مو را معرفي خواهد كرد.

رسانه جامع پزشكي زيبايي و سلامت يار بانو هميشه بهترين ها را براي شما آرزومند است . زيبا ببيانديشيد , زيبا زندگي كنيد و زيبايي را براي همه آرزو كنيد .


ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۲:۴۲:۳۰ | نويسنده : مهندس علي

مجله اينترنتي ليزرلند ( مجله پزشكي زيبايي ) مرجع تخصصي براي معرفي كلينيك هاي زيبايي , پوست و مو , ليزر مو و … مي باشد و با ارائه مطالب در موضوعات :

 • ليزر مو هاي زائد
 • جوانسازي پوست
 • تزريقات زيبايي : تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي
 • دستگاه هاي ليزر موي خانگي
 • معرفي تمامي دستگاه هاي ليزر مو : الكس , دايود , ايلايت و …


مجله پزشكي ليزرلند در اكثر كلمات ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر مو و … در نتايج جستجوي گوگل در صفحه اول و رتبه هاي برتر قرار دارد  . براي مشاهده رتبه الكسا  ليزرلند مي توانيد از لينك زير اقدام كنيد .

 

وب سايت ليزر لند ( رسانه جامع پزشكي ) محل مناسبي براي نمايش و معرفي تبليغات شما نظير : معرفي كالا , خدمات كلينيك زيبايي و  … مي باشد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۴:۴۵ | نويسنده : مهندس علي

برنامه ريزي از نامزدي تا عروسي

برنامه ريزي از نامزدي تا عروسي :  شما با برنامه ريزي و انعطاف پذيري بيشتر ميتوانيد ميتوانيد مراسم عروسي را تا شش ماه اماده كنيد خيلي از زوج هاي جوان مشكل زمان بندي دارند كه بسياري از مشاوران زمان پنج تا شش ماه را پيشنهاد ميدهند و بايد زمانبندي انجام دهيد و كارها را تقسيم كنيد به هفتگي ماهانه اولين كاري كه ميتوانيد انجام دهيد تهييه ليست مهمانان است كه در اينجا چند تا راه حل ميگوييم .

تالار عروسي

مهمترين بخش در برنامه ريزي مراسم عروسي

همانطور كه مي دانيم مهمترين بخش در برگزاري و برنامه ريزي براي مراسم عروسي انتخاب تالار عروسي مي باشد . بايد داماد و عروس عزيز  توجه داشته باشند كه ببعد از انتخاب تالار و زمان گرفتن از آن ديگر بايد با دقت تمام كارهاي خود را انجام دهند چرا كه زمان دقيق براي مراسم عروسي تعيين شده و بايد تا اون موقع هر فعاليت داشته باشند تمام شده باشد . لذا براي اين كار ؛ ليستي از تالار عروسي ( يا باغ عروسي )مناسب  براي خود تهييه كنيد در انتخاب باغ تالار چنين سوالاتي از خودتان بپرسيد كه ايا اين تالار كمناسب ميل شما است ايا چيزي است كه در ذهن شما است ايا ميتوانيد تغييراتي در ان انجام دهيد و تمام وانب را بسنجيد و براي خودتان روشن كنيد .

انعطاف پذيري و خلاقيت داشته باشيدروز يا هفته ايي يا تاريخي اگر در ذهنتان است بهتر است كه اخرهفته ها يا روز هاي تعطيلي نباشد زيرا گران تر است اگر از اختلاف قيمت وسط هفته با اخر هفته اگاه شويد كاملا متوجه حرف ما ميشويد پس در مقابل تاريخ انعطاف لازم را نشان دهيد.

بايدهايتان را مشخص كنيد اگر رويايي اريد در مراسم عروسي خود اجرا كنيد زمان ان رسيده كه تحقق ببخشيد به روياهايتان و بهشان توجه كنيد اگر طرح خاص يا ماشين خاصي ميخواهيد البته موارد مهم و اصلي را فراموش نكنيد.

به دنبال تالار عروسي منظم باشيد اگر عروسي شما مشابه باشد يا تشابه داشته باشد اهميت انچناني ندارد و ان چه مهم است كيفيت عروسي ميباشد و براي رسيدن به اين مورد مهم نيازمند پيدا كردن فيلم بردار و عكاس و بقيه موارد است كه واقعا زمانبر است.

دقت كنيد سفارش لباس عروس زمان بر است اين پروسه سفارش لباس عروس خيلي زمان بر است و مشكل اين است كه براي عروسي زمان تعيين شده است و وقت زيادي نداريد بهتر است به مزون هايي برد كه لباس عروس اماده دارد نمونه كارهايش را ببينيد البته زيبايي و كيفيت لباس عروس را توجه كنيد و خيلي عجله نكنيد .

خودتان را درگير جزييات نكنيد مهمانان شما از كارها و بررسي هاي قبل شما اگاهي ندارند اگر زماني ان چيزي را كه ميخواستيد با توجه به محدوديت و زمان كم بهش نرسيد نگران و ناراحت نشيد وقت خود را روي جزييات نگزاريد

باع تالار عروسي شمس العماره و ارائه تمامي خدمات عروسي

شما با يك تماس مي توانيد بيش از ۵۰ درصد كارهاي عروسي خود را به ما بسپاريد . باغ تالار عروسي شمس العماره تنها يك تالار يا باغ براي عروسي نيست . ما خدمات ويژه اي را نيز ارائه مي كنيم كه مي توانيد از آنها بهرمند شويد. خدمات اجاره ماشين عروس , گل آرايي و تشريفات عروسي , خدمات آتيش بازي در ورود عروس و داماد , خدمات پذيرايي فوق العاده شيك و مدرن با بهترين نوع منوهاي پذيرايي و …

براي كسب اطلاعت بيشتر در رابطه با رزرو باغ تالار عروسي مي توانيد با باغ تالار شمس العماره تماس حاصل فرماييد همچنين كروكي دقيق محل تالار نيز در زير گذاشته شده است .


باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹
ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۱:۳۳ | نويسنده : مهندس علي

 

شش دليل افزايش هزينه عروسي  

شش دليل افزايش هزينه عروسي : مراسم عروسي هميشه دغدغه عروس و داماد هاي تازه هست چرا كه نمي توان از هزينه هاي آن به راحتي رد شد . هزينه هايي مانند تشريفات عروسي , اجاره باغ عروسي , تزئين ماشين عروس و اجاره آن , خدمات سالن زيبايي و … مسلما هزينه يكي از مهم ترين دغدغه هاي عروسي براي زوج هاي جوان ميباشد در اينجا شش مورد كه باعث ميشود تا هزينه هاي عروسي خيلي سنگين شود ميگوييم تا از ان جلوگيري كند.

بهترين خدمات مجالس عروسي

ليست مهمانان در تالار عروسي

ليست مهمانان مهمترين مسئله براي تعيين بودجه ميباشد و اين ليست بهتر است باتوجه به نزديكي و اقدام تهيه شود و دوستان خيلي دور شما كه خيلي سال است نديده اييد جز اولويت شما نباشند و در مورد دوستان نزديك حساس باشيد و اولويت بندي كنيد براي مهمانان خود .

بايد توجه داشته باشيد كه در تالار عروسي و يا باغ تالار عروسي و يا هر جاي ديگر كه قرار باشد مراسم عروسي برگزار شود مهمترين مسئله در تعيين هزينه ها تعداد مهمانان شما مي باشد . بر اساس تعداد ميمهانان شما شيرني و ميوه سرو خواهد شد و بر اساس تعداد شما پذيرايي خواهد شد لذا در ليتس مهمانان خود بسيار دقت داشته باشيد و از شلوغي بيش از حد جلوگيري كنيد .

گل هاي مراسم , گل آرايي سالن عروسي

اگر اين بودجه كنترل نشود جز گران ترين اقلام عروسي است بهتر است كه در هنگام ورود به يك سايت مراسم عروسي وسوسه نشويد و كنترل كنيد بودجه تان را و نياز نيست كل تالار را از گل پر كنيد بهتر است كه به طراح بگوييد كه قسمت هايي كه مورد توجه هستند گل گزاشته شود جاهايي كه تو چشم نيست شمع بگزاريد .

انتخاب انواع دسر

تعداد و انواع دسري كه شما انتخاب خواهيد كرد , از اقلام ديگر هزينه بر ميباشد كه نصيب مهمانان ميشود وقتي فعاليت بدن بالا ميرود زمان براي سوزاندن اين مواد مناسب است اما نبايد جاي ثابت باشد.

انواع دسر در تالار عروسي شمس العماره

هميشه تالار هاي عروسي قصد دارند تا بهترين نوع دسر را براي مهمانان تدارك ببينند . باغ تالار شمس العماره نيز از اين قائده مستثني نيست و تمامي درخواست هاي شما را در رابطه با ارائه دسر مناسب اجرا خواهد كرد . براي آشنايي بيشتر با منو و پكيج هاي ما مي توانيد به لينك زير مراجعه نماييد :

منوي پذيرايي شمس العماره

همچنين براي كسب اطلاعات بيشتر نيز مي توانيد مستقيم با تالار عروسي شمس العماره در ارتباط باشيد :


باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۸:۵۳ | نويسنده : مهندس علي

نكاتي براي كاهش استرس عروس در تالار عروسي و بالا بردن آرامش او  

نكاتي براي كاهش استرس عروس در تالار عروسي , افزايش آرامش عروس در باغ تالار عروسي : اصولا عروس خانم ها دچار استرس هستند و اولين بار است كه عروس ميشوند و بهتر است كه اين مسائل استرس زا و نگران كننده را اگاه شويد و برطرف كنيد تا باعث ارامش عروس شويد هفت نكته ازار دهنده اينجا گفته ميشود كه بايد از ان جلوگيري كنيم .

گل آرايي باغ عروسي

اولين مورد اولين مورد ازار دهنده بي برنامگي ميباشد دليل اين ازاردهندگي اين است كه اصلا خوب نيست به عنوان همراه عروس تلفن ها و ايميل ها پاسخ داده نشود و از دست دادن قرار ارايشگاه و قرار هايي به اين مانند پس كارهايي به اين مانند را به عنوان همرا عروس انجام ندهيد و عروس را از انتخاب شما به عنوان همرا خود پشيمان نكنيد و بهتر است كه با اولويت بندي و برنامه ريزي به كارهاي مهم رسيدگي كنيد و در صورت كمبود رمان و نرسيدن به كارها و برخي از وظايف با يك تلفن يا هديه از دلشان در اريد.

دعوت از همه مهمانان بايد دقت كنيد به عنوان همراه عروس بايد ليست دعوت از مهمانان را سامان دهيد اما وقتي به طور كامل به شما محول ميشود اصلا خوشايند نيست و بهتر است اين موضوع ر با عروس درميان بگزاريد.

سوال پرسيدن مكرر و هنگامي كه بار ها و بارها درمورد يك مسئله خاص سوال ميكنيد ازار دهنده ميباشد اما خوب يكبار سوال پرسيدن راجب ارايش و مدل مو و اطلاعات ديگر مشكلي ندارد و تنها منبع شما براي سوال پرسيدن نباشيد و از ديگران هم كمك بگيريد.

يك نگراني كه براي عروس وجو.د دارد اين ميباشد كه لباس همراهان خوب نباشد يا هماهنگ و ست نباشد پس بهتر است به عنوان همراه عروس تا دقيقه نود براي خريد و ست كردن لبتس همراهان عروس صبر كنيد و اين نگراني را برطرف كنيد هماهنگ نبودن با ديگر همراهان عروس جز يكي از زيبايي هاي مراسم عروسي است و عروس دوست ندارد اين هماهنگي را نبيند و بهتر است شما دنبال راه حل باشيد و بر رسي كنيد.

دائما ياداوري كنيد كه غذا بخورد و ممكن است برخي از افراد به شما بگويند كه عروس چيزي بخورد اما اگر مدام تكرار شود باعث كلافگي عروس ميشود سعي كنيد او را ترغيب كنيد به اين ار و خوراكي خوب در دسترس عروس قرار دهيد .

انتشار عكس در فضاي مجازي بسيار ازاردهنده است زيرا كاملا خصوصي است و بهتر است براي انتشار عكس اجازه گرفته شود و محدود باشد .

با رعايت اين نكات مطمئنا هم همراه عروس و هم خود عروس از مراسم لذت ميبرند بدون هيچ استرس و نگراني

آرامش باغ تالار عروسي شمس العماره با گل آرايي

يكي از خدمات بسيار مهم و زيباي باغ تالار عروسي  و پذيرايي شمس العماره گل آرايي بي نظير آن است . و جود سالن هاي زيبا و بزرگ و مجلل تالار عروسي به همراه گل آرايي فوق العاده زيبا با متدهاي روز دنيا و رنگ بندي گل هاي آرام بخش مي تواند اعتماد به نفس هر عروسي را بيشتر كند. سعي خواهيم كرد بر اساس سليقه عروس و داماد عزيز بهترين گل آرايي را ارائه كنيم تا با آرامش و اعتماد به نفس بالايي مراسم را برگزار كنيد .

مي توانيد همين الان با ما تماس بگيرد و تمامي خواسته هاي خود را از برگزاري يك مراسم مجلل و با شكوه عروسي بخواهيد .

باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹

ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۶:۰۶ | نويسنده : مهندس علي

ايده هاي جديد در تالار عروسي براي برگزاري مراسم عروسي

ايده هاي جديد در تالار عروسي براي برگزاري مراسم عروسي : از جذاب ترين مراسماتي كه بيشتر زوج هاي جوان آن را برپا مي كنند،برپايي مجلس نامزدي است.

شما براي برگزاري مراسم عروسي خوب در تشريفات عروسي مي توانيد از ايده هاي جالب و جذاب بهره مند بشويد، در ادامه اين مطلب مي خواهيم شما را با تعدادي از اين ايده ها آشنا كنيم، با باغ تالار شمس العماره همراه باشيد.

ايده هاي جديد در تالار عروسي

ايده هاي جديد در تالار عروسي

 

ايده هاي جديد در تالار عروسي

 • هديه دادن گيفت يا يادبود به مهمان ها از رايج ترين كارهايي است كه در بيشتر مراسم هاي نامزدي انجام مي شود،اين در صورتي است كه شما از از موسسات خدمات مجالس و عروسي استفاده كرده باشيد امكان پذير است.
 • اگر با موسسه خدمات مجالس قراردادهمكاري بسته ايد،براي تهيه گيفت مشكلي نخواهيد داشت و اين مرحله را به آساني پشت سرمي گذاريد،چون اين موسسات بهترين مركزهاي توليد گيف را به شما معرفي خواهند كرد.
 • يكي از ايده هاي جالب گيف اين است كه شما يك عكس دونفري به شكل پازل سفارش دهيد،و از مهمان هايتان درخواست كنيد روي هريك از قطعه هاي پازل يك جمله ماندگار و خاطره انگيز بنويسند.
 • براي جشن نامزدي تان،بيسكوئيت هايي به شكل قلب يا انگشترو…كه به مناسبت جشن مربوط هستند سفارش دهيد و از مهمان هايتان پذيرايي كنيد.
 • براي جذاب تر شدن فضاي محل برگزاري مراسمتان مي توانيد براي تزئين سالن از تم هاي رنگي استفاده كنيد رنگ اين تم ها را با رنگ لباس نامزديتان هماهنگ كنيد،با اين ايده مراسم تان بيشتر جذابيت پيدا مي كند.
 • يكي از ايده هاي جذاب ديگر كه بيشتر به نفع مهمان كوچولوهاي مراسم است اين است كه براي تزئين فضاي سالن از بادكنك هاي رنگارنگ استفاده كنيد شما مي توانيد اين بادكنكها را در قسمت هاي مختلف سالن نصب كنيد و در پايان مراسم آنها را به كودكان هديه دهيد.
 • شما مي توانيد يك بخش كوچكي از سالن را به كودكان اختصاص دهيد و براي آنها ميزي تدارك ببينيد كه در آن از بهترين خوراكي ها وخوشمزه ترين خوردني ها و شكلات فراهم شده باشد با اين روش آنها تا پايان مراسم آنجا سرگرم خواهند شد.
 • اگر امكان داشته باشد عكسي از مراسم نامزدي پدرومادرتان تهيه فرماييد و روي هريك از ميزهاي مهمان ها از اين عكس بگذاريد.
 • يك تابلو به رنگ سفيد مهيا كنيد و از مهمان هايتان بخواهيد برايتان يك جمله زيبا و عاشقانه برروي تابلو به عنوان يادگاري بنويسند و در آخر شما تابلو را براي يادگاري در منزلتان روي ديوار نصب كنيد.
 • شما همچنين مي توانيد براي يادگاري روي كيف يا كفش مراسم نامزديتان يك چمله يا پيام عاشقانه بنويسيد،واز عكاستان درخواست كنيد در هنگامي عكاسي از آنها نيز ايده بگيرد.
 • مي توانيد در داخل حلقه نامزدي تان يك پيام يا جمله عاشقانه يا اسم همسرتان را حك كنيد.
 • يك ايده جالب براي تزئين دسته گل عروس اين است كه يك عكس دونفره را كه از دوطرف با زنجيرهاي زيبا از دسته گل آويزان شده باشند استفاده كرد.
 • اگر از پدر و مادر عروس يا داماد هركدام كه در قيد حياط نيستند مي توانيد عكس آن را با شمع هاي وارمري كه اين شمع ها را مي توانيد به هرشكلي كه دوست داريد دربياوريد همراه با گل هاي زيبا روي ميزها بگذاريد شما با اين عمل نشان مي دهيد كه ياد و خاطره عزيز از دست رفته تان را در هرشرايطي زتده نگه مي داريد.
 • براي شب عروسيتان تلاش كنيد زوج هايي را دعوت كنيد كه سالهاي طولاني توانسته اند در كنارزندگي موفقي داشته باشند و آنها را به مهمان هايتان معرفي نماييد،و از نوع و شيوه زندگي اين زوج هاي موفق ايده گرفت.
 • و در نهايت يكي از جالب ترين و لوكس ترين تشريفات عروسي كه خيلي هيجان برانگيز است،و مي توانيد آن را براي شب عروسيتان در نظر بگيريد، دعوت كردن يك نقاش به مراسم عروسي تان است،شما مي خواهيد از نقاش درخواست كنيد بهترين و زيباترين صحنه مراسم عروسي را براي شما ترسيم كند.

باغ تالار عروسي شمس العماره با ايده هايي نو ، آماده ارائه خدمات و برگزاري جشن ها و مراسمات شما به بهترين شكل ممكن مي باشد .

 

برچسب ها: , ,ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۱:۳۲ | نويسنده : مهندس علي

ساقدوش عروس چه وظايفي بر عهده دارد ؟

فهرست مطالب [نمايش فهرست]

ساقدوش عروس چه وظايفي بر عهده دارد ؟ نقش دوست و دوستي در هر مرحله از زندگي مهم و پررنگ است، حتي در روز عروسي، دوستاني هستند كه شما را در چنين روزي تنها نمي گذارند،و در كل لحظه ها و ثانيه هاي اين روز زيبا با لباس هايي هماهنگ و يكدست و با داشتن دسته گل هاي زيبا و با لبخندهايي كه به لب دارند،به مراسم عروسي يك انرژي خاصي تزريق كنند.

از رسومات كهن ايرانيان استفاده از ساقدوش در مراسمات عروسيشان است، شايد با شكلي متفاوت تر از شكل امروزي اش، در عصر حاضر ساقدوش ها از ساقدوش هاي غربي مقداري الگو پذيرفته اند.

از جمله كارهايي كه ساقدوش ها در تالار عروسي انجام مي دهند اين است كه با انرژي و صورتي شاداب و خندان، عروس و داماد را همراهي مي كنند، و باعث مي شوند مراسم عروسي جلوه خاصي به خود بگيرد،در ارتباط با ساقدوش ها بايد نكاتي را در نظر بگيريد كه در ادامه اين نوشته آنها را به اطلاع شما خواهيم رساند با تشريفات لوكس شب آرا نور همراه ما باشيد.

تعداد ساقدوش عروس چقدر بايد باشد

به طور معمول تعداد ساقدوش عروس به تعداد مهمان ها بستگي دارد، در برخي مواقع خود عروس و داماد تعداد ساقدوش ها را تعيين مي كنند،در هر حال بهتر است ساقدوش بيشتر از سه يا چهار جفت نباشد.و همين اندازه كفايت مي كند.

ساقدوش عروس

لباس ساقدوش ها

معمولا براي جذابيت مجلس و باغ تالار عروسي و زيبايي آن ساقدوش ها بايد لباس يكسان و هماهنگي بپوشند،براي انتخاب مدل لباس براي ساقدوش ها مي توانيد مي توانيد از بين مدل ها و ژورنال هاي متنوع استفاده كنيد،دقت داشته باشيد در صورتي كه نمي خواهيد براي ساقدوش ها لباس يك شكل انتخاب كنيد ،سعي كنيد كه رنگ لباس و طرح كلي آنها باهم هماهنگ باشد و اگر جنسه پارچه ساقدوش ها به يك جنس باشد در زيباتر نشان دادن لباس ها كمك فراواني مي كند.
براي ايجاد هماهنگي هرچه بيشتر ميان ساقدوش ها بايد لباس همگي آنها بلند يا كوتاه باشد،اما لازم نيست كه حتما رنگ مو و مدل موي ساقدوش ها به يك مدل باشد،اين مورد به تصميم خود آنها بستگي دارد،مثلا به كار بردن شنيوني در يك فرد به صورتش بيايد ولي در فرد ديگر اصلا به صورتش نيايد و باعث بدچهره شدن فرد شود.

كادوي ساقدوش عروس

هرچند كه خريد و تدارك كادو زياد ضروري نيست،اما اگر در توان تان باشد مي توانيد براي ساقدوش ها كادويي هرچند كوچك بخريد ،با اين نيت كه آنها از مراسم شما چيزي به عنوان يادگاري داشته باشند.و اگر مي خواهيد در هزينه هاي عروسي بيشتر صرفه جويي كنيد، ايده چاپ عكسي كه با آنها در مراسم عروسي گرفته ايد را در مراسم پاتختي يا پاگشا كه فرداي روز بعد از عروسي برگزار مي شود به آنها كادو بدهيد و آنها را شگفت زده كنيد.

هزينه لباس ساقدوش عروس

به طور معمول موسسه تشريفات مجالس و عروسي عهده دار هزينه لوازم و تجهيزات و لباس ساقدوش ها است.اما اگر شما مايل هستيد براي اين كار برنامه ريزي دقيقي داشته باشيد،بودجه اي جدا در نظر بگيريد،تا بتوانيد براي ساقدوشهايتان لباس و كفش ست و هماهنگ تهيه نماييد،تا مراسم و تشريفات عروسي بدون مشكل برگزار شود.

اما اگر توان تهيه بودجه را نداريد،مي توانيد براي هركدام از ساق دوش عروس و داماد رنگ شادي را برگزينيد، و از آنها درخواست كنيد رنگ لباس شان را با رنگ مورد نظر هماهنگ كنند،و اگر امكان داشته باشد از مهمان هايتان به خصوص مهمانهاي خانم درخواست كنيد ، لباسي كه به رنگ لباس ساقدوش ها باشد نپوشند،تا ساقدوش ها در مراسم تك باشند و زياد به چشم بيايند و به مراسم شكوه خاصي بدهند.

برچسب ها: ,ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۹:۰۳ | نويسنده : مهندس علي

ديزاين باغ تالار عروسي

ديزاين باغ تالار عروسي : در مراسم عروسي و زمان برگزاري آن ، خانواده هاي عروس و داماد تلاش مي كنند تا بتوانند به بهترين شكل از مهمان هاي خود پذيرايي كنند و مراسم عروسي شان را برگزار كنند. زماني كه مي خواهيد تالار عروسي را انتخاب كنيد بايد به تزيئنات و زيبايي هاي تالار دقت كافي داشته باشيد.

طراحي و ديزاين باغ تالار عروسي

اگر مي خواهيد عروسي تان فوق العاده باشد پس بايد بدانيد تالار و تزئينات آن نقش مهمي در برگزاري مراسم دارند. در ادامه اين پست به بررسي برخي از ويژگي ها پرداخته ايم كه كمك مي كنند تا شما بتوانيد تالار عروسي تان را انتخاب نماييد.

نورپردازيتالار عروسي

همه ي ما مي دانيم كه براي ديزاين باغ تالار عروسي نور پردازي نوعي فضاي لاكچري را به وجود مي آيد و سبب مي شود كه  مراسمتان زيباتر نشان داده شودو در بهترين تالار براي جايگاه عروس و داماد از نورهاي رنگي استفاده مي كند كه معمولا از نور بنفش و يا رنگين كماني استفاده مي نمايند.

ويژگي هاي باغ عروسي

فضاي زيبا براي پذيرايي از مهمان ها

بهترين ديزاين باغ تالار عروسي به آن دسته ي اختصاص داشته است كه فضاي آزاد و مناسب را براي پذيرايي از مهمان ها آماده كرده اند. نبايد فضا آنقدر كوچك و جمع وجور باشد كه در زمان رقص و پايكوبي اين امكان فراهم نباشد كه از مهمان ها پذيرايي شود.

تزيئنات سالن و پرده ها

برخي از تالارها در انتخاب پرده ها و تزئينات بسيار دقت مي كنند و به گونه ي آنها را انتخاب مي نمايند كه خلاف رنگ ديوارها باشد. بهتر است از پرده هاي روشن در سالن هاي با كف تيره استفاده شود. روكش صندلي ها و روميزي ها از ديگر مواردي هستند كه در زيبا نشان داده فضاي تالار ، نقش مهمي دارند.

گچ بري سالن

در برخي از تالارهاي عروسي ديده شده كه از گچ بري هاي طرح جديد استفاده مي شود كه براي ايجاد جذابيت هاي بيشتر در سقف بكار برده مي شوند. در ميان اين گچ بري ها از نورپردازي هاي ويژه نيز استفاده مي شود كه در نهايت جلوه ي بيسيار زيبايي را پديد مي آورند البته گاهي = گچ بري هاي رنگي نيز براي زيباتر شدن بكار گرفته مي شود.

ميز و صندلي مناسب

هميشه سعي كنيد تالاري را انتخاب نماييد كه ميز و صندلي هاي شيكي در آن استفاده شده باشد كه مهمان ها براي نشستن دچار كمر درد يا خستگي نشوند. علاوه بر صندلي ها نبايد آنقدر ارتفاع صندلي ها زياد باشد كه مهمان ها اذيت شوند . اگر سالن عروسي شما كوچك مي باشد بايد از ميز و صندلي هاي كوچكتر براي فضا استفاده شود.

گل آرايي

يكي از مهم ترين موضوعاتي كه بايد به آن دقت نماييد گل آرايي است. براي استفاده از گل ارايي بايد خلاقيت به خرج داد. بهتر است براي تزئين سالن مي توان از گل هاي قرمز و همچنين نورپردازي استفاده كرد. اگر مي خواهيد فضاي سالن را چندين برابر كنيد مي توانيد از گل آرايي براي ورودي سالن استفاده نماييد كه البته جذابيت و زيبايي فضا را بيشتر خواهد كرد.

شمع آرايي

شايد از اين مورد كمتر استفاده شود يا كمتر در تالارهاي عروسي ديده شده باشد ولي اگر ميخواهيد مراسم عروسي منحصر به فردي داشته باشيد به شما توصيه مي كنيم از شمع هاي بلند و كشيده استفاده كنيد. مي توانيد ميز شام عروس  و داماد را با اين شمع ها تزئين نماييد.

تزئين جايگاه عروس و داماد

يكي از اصلي ترين قسمت هاي است كه در باغ تالار هاي عروسي بايد به آن دقت شود. بهتر است اين فضا با پرده هاي زيبا ، نورپردازي هاي شيك ، آبنما و … به بهترين شكل تزئين گردد.

برچسب ها: , , , ,ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۶:۲۴ | نويسنده : مهندس علي

برخي مسائل پيرامون انتخاب تالار عروسي  

برخي مسائل پيرامون انتخاب تالار عروسي , بايد ها و نبايدهاي انتخاب يك تالار يا باغ براي عروسي مناسب : انتخاب تالار بعد از اشنايي و انتخاب زوج مناسب حود جز مهمترين انتخاب ها ميباشد زيرا انتخاب تالار و اين انتخاب بسيار با اهميت يكي از پرارزش ترين شب هاي زندگي شما را رقم ميزند پس در ان دقت كنيد و كيفيت تالار بسيار مهم ميباشد در اينجا نكاتي را به شما ميگوييم كه ميتوتند خيلي قابل توجه باشد از جمله اين نكات:

انتخاب تالار عروسي

اولين نكته ايي ك ياداور ان ميشويم كه از روي تصاوير تالار پذيرايي انتخاب خود را انجام ندهيد بهتر است به تالار پذيرايي رفته حتي ممكن است كه در نگاه اول از روي تصاوير اين تالار مناسب نباشد و شما جذب ان نشويد و در مورد اين موضوع بالعكس هم وجود دارد ممكن است تالار با ديواركاري هاي پر زرق و برق و لوسترهاي گران قيمت شما را جذب كنند اما كيفيت بسيار مطلوبي نداشته باشد پس عجله نكنيد و بررسي كنيد.

دومين نكته ايي كه بايد به ان توجه كنيد اين ميباشد كه زوج هاي جوان بايد دقت كنند كه چيزي كه در ابتداي ان از تالار ميبينند بخش عمده اييي از تالار ميباشد و امكان اينكه شما تصور كنيد بعد از قرارداد بستن ميتوان ظاذهر ان را تغيير داد كاملا كار و فكر اشتباهي است و بسيار هزينه بر است.

اولويت هاي خود را در انتخاب تالار عروسي فراموش نكنيد اين يعني اينكه بهتر است كه فراموش نكنيد كه شب عروسي فقط يكبار است و يكبار ان را تجربه ميكنيد و بهتر است كه معيار ها و اولويت هاي خود را عقب نكشيد و درست است اين معيار ها و انتخاب تالار و غيره فكر مشغولي به وجود مي اورد اما بهتر است كه معيار هاي خود را فراموش نكنيد تا حسرتي باقي نماند .

معمولا تالار ها قبل از قرارداد بيست يا پنجاه درصد را به عنوان وديعه ميگرند و اين كاملا متغير است بهتر است قبل از قرارداد كاملا صحبت كنيم و دچار اگاهي باشيد تا براي هزينه هاي بعدي عروسي خالي نشويد و خيلي درست مذاكره كنيد كاملا بصورت اقتصادي
از مذاكره نترسيد از چانه زدن و مذاكره براي قيمت هراسي نداشته باشيد و خيلي راحت اين كار را انجام دهيدو همچنين تمتم جوانب را بسنجيد برخي از تالار ها براي تعداد مهمانان خاص قواعد خاص و به نفع مشتري دارند همچنين توجه داشته باشيد كه مواردي مثل پاركينگ و فقسيم كيك و غيره هم ممكن است براي شما هزينه اضافي به حساب ايد پس با دقت همه موارد را بررسي كنيد
در انتخاب تاريخ مراسم عروسي حساس نباشيد درست است كه روزهاي تعطيل و خاص بسيار خوب است و خوش اقبال هستند اما خيلي راحت ميتوانيد روزهاي ديگر را انتخاب كنيد تا از تخفيفي بيشتري برخوردار شويد و بسيار هم به صرفه تر است.

بعضي از تالارها با برخي افراد در بيرون تالار كار ميكنند يعني خدماتي مثل فيلم برداري و تزيين و گل ارايي و غيره دارند و طرف قرارداد كار خود را دارند حتما بپرسيد كه ايا ميتوانيد با فردي خارج از اين قرار داد كار كنيد زيرا ممكن است تالار از نورپردازي استفاده كند كه خيلي هزينه دارد و اين اصلا به صرفه نيست.

در فرايند انتخاب تالار عجله نكنيد اما هنگامي كه از يك تالار خوشتان امد و به توافق رسيديد قرارداد را امضا كنيد و صبر نكنيد زيرا ممكن است هزينه ها با توجه به شرايط اقتصادي در بازار تغيير كند و همچنين بهتر است راجب هزينه كنسلي هم صحبت كنيد تا هزينه كنسلي بالايي نگيرد.

انتخاب باغ تالار عروسي شمس العماره بهترين گزينه براي برگزراي مراسم عروسي در كرج

باغ تالار عروسي در كرج شمس العماره يكي از نمونه هاي مجلل و باشكوه از تالار عروسي منطقه است . براي داشتن يك روز خاطره انگيز براي خود و مهمانان خودتان گزينه برتر انتخاب شما مي تواند تالار و باغ تالار عروسي شمس العماره باشد . با خدماتي خاص يك روز به ياد ماندني را براي شما رقم خواهيم زد . جهت تكميل اطلاعات خود از نحوه برگزاري مراسم عروسي مي توانيد با ما تماس بگيريد.

باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹


ادرس كروكي ما نيز :

 

برچسب ها: , , , , , , , ,ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۳:۳۴ | نويسنده : مهندس علي

تكنيك هاي انتخاب تالار عروسي زيبا  

تكنيك هاي انتخاب تالار عروسي زيبا , انتخاب باغ تالار عروس زيبا : عروسي مسلما جشن بسيار خوب و هيجان انگيز با كلي نگراني است اولين انتخابي كه عروس و داماد براي ان دچار مشغله فكري ميشوند انتخاب تالار عروسي ميباشد كه مشخص است خيلي مهم ميباشد كه جشن عروسي در يك مكان مناسب و ويژه برگزار شود.

انتخاب تالار عروسي زيبا

براي انتخاب تالار عروسي يا باغ براي عروسي بايد يك سري معيارها و اولويت هايي داشته باشيد كه بايد به اين معيار ها توجه كنيد به طور مثال يك زوج ابتدا فقط به داخل و ابعاد تالار توجه ميكنند و به موقعيت جغرافيايي تالار توجه ندارند بلكه تالار بايد در موقعيتي باشد كه رفت و امد براي مهمانان راحت باشد و خيلي مشكل به وجود نياورد بهتر است براي انتخاب تالار ابتدا محوطه تالار و پاركينگ و محل قرار گرفتن خودروها و مسير رفت و امد و همينطور ورود و خروج مهمانان را توجه كنيد بعد از ان موضوع هايي مثل نور پردازي و فيلم برداري هم بسيار مهم ميباشد.

از موارد ديگر اين ميباشد كه كاملا از تيم خدمات اجرايي تالار اطمينان حاصل كنيد و مطمئن شويد به طور مثال ويژگي هاي ظاهري مناسب و منظم طرز برخورد و مسئوليت پذيري كادر اجرايي براي پذيرايي از مهمانان هم توجه كنيد و اگر يك تاتلر عروسي مطابق ميل و سليقه خود انتخاب كنيد از استرس و نگراني شما كاسته ميشود و اين استرس و نگراني در ايام عيد و تابستان و تعطيلي بيشتر مشاهده ميشود و بهتر است براي رزرو تالار چهار الي شش ماه زودتر اقدام كنيد.

همچنين چنين مواردي هم پش امده است كه معماري و مسافت و ويژگي هاي خدمات تالار عروسي خوب است اما تالار عروسي ظرفيت مناسب براي مهمانانتان را ندارد و حتما به اين مورد توجه كنيد كه رتحتي مهمانانتان بسيار مهم ميباشد و حتما مهمانان به اين موضوع توجه ميكنند و هيچوقت اين ريسك را نكنيد و ظرفيت تالار و پار كينگ تالار را بررسي كنيد اگر به تعداد مهمانان شما نميخورد صرف نظر كنيد و تعداد سرويس ها و خدمات و تعداد پاركينگ وموارد ديگر وجود دارد كه بعدا مشكل ساز ميشود.

اما گاهي اوقات تالار تمام اين ويژگي ها را دارد اما داراي يك هزينه بسيار بالايي هست بعضي از تالار هاي عروسي با توجه به خدماتي كه قرار ميدهند هزينه هاي اضافي دريافت ميكنند به طور مثال تالارهايي با منو غذاهاي منتنوع و مسلما هزينه هاي گران تر و هزينه هاي فيلم برداري و گل ارايي تزيين و موارد ديگر هم صادق است و بهتر است كه زوجين به ليست هزينه ها توجه كنند تا بتوانن درست انتخاب كنند.

ارايش و انتخاب بهترين ارايشگر:بعد از انتخاب تالار و تمام اين بررسي ها نوبت به ارايش ارايشگاه ميرسد و دقت كنيد كه عروس بايد در ان شب بدرخشد و بهتر است عروس با توجه به پوست خودش لوازم ارايش بخرد و يك ارايشگر با توجه به معيارهاي خود انتخاب كند ميتواند كارهاي ارايشگر هم ببيند زيرا بسيار مهم است كه عروس ان شب خيلي زيبا باشد و از زيبايي بدرخشد و بهتر است معيار و سليقه خود را به ارايشگر بگويد تا ارايشگر به او مشاوره بدهد براي انتخاب مدل موهم اصلا عجله نكند و شبيه سازي م ميتوتند يك روز قبل از مراسم عروسي انجام دهد تا يك مدل موي مناسب چهره اش انتخاب بشود و تنها علاقه شما به يك مدل مو بستگي نداذرد بلكه بايد به قيافه شما بيايد و به زيبايي اهميت دهيد و انعطاف پذير باشيد.

از مورد بعدي انتخاب لباس عروس ميباشد اتليه مناسب و فلم و عكس ميباشد لباس جز اجزاي اصلي روسي ميباشد پس بهر است لباس روسي انتخاب كنيد كه ناسب فرم بدن شما باشد تا زيبايي شما را پنهان نكند انتخاب لباس عروس وقت زيادي ميگيرد و بايد زمان گزاشت و ميتوانيد ب مزون هاي لباس عروس برويد و نمونه كار ها و پكيج هاب مورد نظر را ببينيد و با توجه به سليقه و ليست هزينه اتخاب مي كنيد

پيشنهاد ويژه تالار عروسي شمس العماره

باغ تالار و تالار پذيرايي عروسي و مراسم جشن تولد و هر مراسم باشكوه ديگه در شمس العماره يك پيشنهاد ويژه مي باشد. ما با بهترين خدمات توانسته ايم در منظقه زبان زده همه شويم اما دلخواه ما هنوز آن نيست مي خواهيم شما را با جديدترين متدها و خدمات برگزاري مراسم عروسي غافلگير كنيم . براي كشب اطلاعات بيشتر و مشاوره انتخاب تالار عروسي زيبا مي توانيد با ما در تماس باشيد .

باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹


ادرس كروكي ما نيز :

براي آسايش و راحتي شما آدرس و كروكي دقيق محل باغ تالار عروسي و پذيرايي شمس العماره را در زير رسم كرده ايم اميد .

باغ تالار شمس العماره بهترين ها را براي شما آرزو مي كند!

 

برچسب ها: , , , , , , ,ادامه مطلب
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ]