ویزای تایوان
خدمات VFS در هروی سنتر
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
تاريخ : ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۸:۳۸ | نويسنده : بهزاد مقتدر

 

در چه جاهايي از بدن مي‌توان بوتاكس تزريق كرد؟

ماهيچه‌هايي كه در بدتر شدن خطوط پيشاني سهم دارند:

ماهيچه‌ي پيشاني. ماهيچه‌اي است بزرگ كه كل پيشاني را مي‌پوشاند. هنگامي كه اين ماهيچه منقبض مي‌شود، خطوط پيشاني برجسته‌تر مي‌گردند . مجله پزشكي در توئيتر

عضلاتي كه كه در بالا بردن كنار ابرو سهم دارند:

• عضله‌ي حلقوي چشم، ماهيچه‌اي حلقه‌اي شكل در اطراف چشم است. هنگامي‌كه به اين ماهيچه بوتاكس دور چشم تزريق شود، لبه بيروني ابرو كمي به بالا كشيده مي‌شود و به آن بالا كشيدن (كنار) ابرو مي‌گويند. اين كار اغلب با تزريق بوتاكس در پيشاني تركيب مي‌شود.

بعد از انجام تزريق بوتاكس

بعد از اينكه تزريق تمام شد بيمار به مدت ۲ تا ۵ دقيقه بايد به بر روي تخت معاينه به صورت نيمه نشسته يا تخت استراحت نمايد ، تا پزشك از شرايط مساعد حال او اطمينان حاص كند . بعد از آن بيمار بايد به مدت ۲ تا ۴ ساعت دراز نكشد . براي اينكه بوتاكس بتواند به انتهاي عصبي برسد و انقباض را تحريك كند حداقل به زمان ۲ تا ۴ روز نياز دارد. نتيجه حاصل پس از اينكه بوتاكس انجام شد به صورت كامل ۱۰تا۱۴ روز قابل مشاهده مي باشد. به همين جهت بعد از دو مرتبه انجام تزريق مي توان نتايج بهتر و رضايت بخش تري را مشاهده نمود.

بهبودي پس از تزريق بوتاكس

شما بعد از گذشت چند روز مي توانيد نتيجه را ببينيد ، اما تاثير كامل بعد از گذشت ۱۰ روز از تزريق نمايان مي شود .براي بهبودي زودتر و گرفتن نتيجه دلخواه شما بايد يكسري نكاتي را رعايت كنيد :

 • از ماساژ دادن پيشاني و خوابيدن روي پيشاني جلوگيري كنيد ، چون با اين كار ممكن است بوتاكس به سمت پلك بالايي جا به جا شده و منجر به احساس سنگيني در پلك ها يا حتي افتادگي پلك ها شود .
 • در همان روز پس از اينكه تزريق را انجام داديد بايد از فعاليت و ورزش هاي سنگين كه سبب گرفتگي عضلات مي شوند ، دوري كنيد همچنين از لوله هاي گرم نيز استفاده نكنند.
 • اگر دچار سردرد خفيفي شديد ، مي توانيد از مسكن‌هاي پاراستامول استفاده كنيد .

پس از اينكه تزريق بوتاكس را انجام داديم نتايج آن تا چه زماني باقي خواهند ماند ؟

نتايجي كه از ترزيق بوتاكس ايجاد مي شود مي تواند بين ۴ تا۶ ماه باقي بماند . ولي بايد دقت داشته باشيم كه كم كم ماهيچه ها به حالت اوليه خود بر مي گردند ( مجله پزشكي در اينستاگرام ) و دوباره چين و چروك ها در چهره نمايان مي شوند بعد از آن مي توان درمان را بدون هيچگونه نگراني از اينكه تاثيرات منفي بر چهره بگذارد ، مي توانيد تكرار كنيد .

پس بايد مجددا براي تزريق و درمان اقدام كرد . عضلات به علت اينكه به وضعيت جديد خود عادت مي كنند كمتر از گذشته چين و چروك ها ديده مي شوند . البته عوامل زيادي هستند كه مي توانند بر زمان باقي ماندن نتيجه براي شما موثر باشند كه در ادامه به برخي از اين عوامل اشاره كرده ايم :

 • رژيم غذايي
 • سن فرد : نتايج بوتاكس براي افرادي كه سن زيادتري دارند و حجم عضلاني آنها كمتر است از جواناني كه ماهيچه هاي آنها سفت است كمتر باقي خواهد ماند.
 • وضعيت صورت بيمار و بيان احساسات مجله پزشكي در گوگل پلاس
 • وضعيت مصرف دخانيات
 • ميزان قرار گرفتن در برابر خورشيد و ميزان آسيب ديدگي پوست به علت قرار گيري در معرض خورشيد
 • چگونگي مراقبت خوب و ايده آل از پوست ، به كار گيري روش هاي مثل ميكرودرم ابريژن

در افراد انجام پي در پي تزريق بوتاكس متفاوت مي باشد. عده ي از افراد زماني كه مجددا بوتاكس را انجام مي دهند نتايج آن مدت زمان بيشتري برايشان باقي است ولي براي برخي از افراد به دارو مقاومت نشان مي دهد و دوباره بايد درمانشان را تمديد كنند .دستگاه ليزر مو

پيشنهاد مي شود در يك ناحيه تزريق با فاصله بيشتر از ۳ ماه انجام گردد.

تزريق بوتاكس چه عوارض جانبي را به دنبال خواهد داشت :

 • كبودي و قرمزي در محل تزريق، كه بعد از ۵ تا ۷ روز از بين مي‌رود.
 • سردرد و حالت تهوع (بعد از ۲۴ تا ۴۸ ساعت ازبين مي‌رود، معمولا از عوارض بوتاكس پيشاني در اولين تزريق است. )
 • ضعف عضله و افتادگي موقت ابرو (تا سه ماه طول مي‌كشد؛ علت افتادگي ابرو اشتباه پزشك است.)

البته ممكن است زماني كه براي شل شدن عضلات از اين دارو استفاده مي شود علائمي مانند اختلالات جزئي در بلع ، سر درد ، سر گيجه ، ايجاد عفونت هاي تنفسي مثل آنفولانزا و سرماخوردگي ، ضعف عضلاني رخ دهد. مجله پزشكي در فيسبوك

خطرات احتمالي تزريق بوتاكس

اگر تزريق بوتاكس توسط پزشك با تجربه انجام شود ، كاملا امن و بي خطر است . پزشك موظف است موادي را كه استفاده مي كند را به بيمار نشان دهد ، و اگر مواد فاقد برچسب اطلاعات محل ساخت ، ميزان غلظت و تاريخ انقضا باشد ، بيمار نبايد اجازه تزريق بوتاكس را بدهد ، چون ممكن است خطرناك باشد و عوارضي داشته باشد كه غيرقابل جبران باشد . ليزر موهاي زائد

هزينه و قيمت تزريق بوتاكس چقدر است ؟

هزينه و قيمت تزريق بوتاكس ينمي توان به صورت دقيق هزينه ي تزريق بوتاكس را تعيين كرد ،ولي در كل هزينه بوتاكس به ميزان تخصص جراح ، ميزان ناحيه هاي مورد نظر تزريق شده ، ميزان مصرف بوتاكس، محل جغرافيايي وابسته مي باشد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۵:۲۵ | نويسنده : بهزاد مقتدر

 

ميكرونيدلينگ به چه معناست ؟

ميكرونيدلينگ يك روش غيرتهاجمي و معمولا با درد بسيار مختصر و قابل تحمل يكي از بهترين روش هاي شناخته شده در جهان براي جوانسازي ، درمان آسيب هاي پوستي و بازسازي بافت هاي آسيب ديده است . ميكرونيدلينگ يك روش امن است و نيازي به مواد شيميايي نيست . ميكرونيدلينگ بايد توسط پزشكان با تجربه در كلينيك زيبايي انجام شود . ميكرونيدلينگ توليد كلاژن را تحريك كرده وباعث جوان سازي پوست مي شود .

بافت ، ساختار و ظاهر پوست از كلاژن و الاستين تشكيل شده است ، با بالا رفتن سن كلاژن ها و الاستين ها به دليل عوامل محيطي و قرار گرفتن در معرض نور خورشيد تجزيه شده و باعث خشكي ، نازكي و چين و چروك دار شدن پوست مي شود . عمل ميكرونيدلينگ در كلينيك ليزر با تحريك كلاژن سازي تعداد كلاژن ها را افزايش داده و عمل ترميم بافت پوست را انجام مي دهد و ساختار و كاركرد پوست آسيب ديده ، تغييريافته مي شود .در نتيجه چين و چروك آن را از بين برده و باعث ايجاد پوستي جوان ، صاف ، كشيده و زيبا خواهد شد و اعتماد به نفس شما را افزايش مي دهد .

در نظر داشته باشيد كه عمل ميكرونيدلينگ بايستي توسط پزشكان حاذق و با تجربه انجام شود . شما مي توانيد با متخصصين در كلينيك پوست و مو  مشاوره داشته باشيد ، آن ها اطلاعات كافي در مورد ميكرونيدلينگ ، تعداد جلسات مورد نياز و نتايج درمان را در اختيار شما قرار مي دهند . و شما مي توانيد تصميمي آگاهانه در مورد عمل ميكرونيدلينگ اتخاذ كنيد .

عمل ميكرونيدلينگ چيست ؟

ميكرونيدلينگ چيست و چگونه به رفع مشكلات پوستي كمك مي كند ؟

ميكرونيدلينگ روشى نوين و موثر جهت رفع مشكلات پوست و جوانسازى است كه به آن ميكرونيدلينگ تراپي،و القاي كلاژن از طريق پوست هم گفته مي شود . ميكرونيدلينگ در واقع نوعي تحريك مكانيكال است ، عمل ميكرونيدلينگ با استفاده از يك ابزار مخصوص كه يك غلتك كوچك دارد ، و تعداد زيادي سوزن در سر آن تعبيه شده است انجام مي شود ، غلتك روي سطح پوست حركت داده مي شود ، و با تحريك زير پوستي ، ميليون ها ميكروكانال در پوست به وجود مي آيد . مجله پزشكي

عملكرد روش ميكرونيدلينگ بدين صورت است كه وقتي غلتك داراي سوزن بر سطح پوست حركت داده مي شود سوزن هاي ريز بر حسب عمق و سرعتي كه توسط پزشك تعيين شده است به صورت همزمان به لايه ي دوم پوست يا درم وارد مي شوند. (پزشك عمق و سرعت سوزن را بر حسب نوع پوست و چگونگي هدف مشخص مي كند.) با حركت سوزن ها زخم هاي كنترل شده اي روي پوست ايجاد مي شود ، سپس سيستم ايمني بدن فعال شده و توليد كلاژين و الاستين بالا مي رود و باعث زخيم تر شدن لايه زاينده پوست شده و چروك هاي پوست بهبود مي يابد و پوست شفاف صاف مي شود .در واقع مي توان گفت كلاژين و الاستين همان رشته هاي پروتئيني هستند كه باعث استحكام پوست شده و خاصيت ارتجاعي آن را حفظ مي كنند . ليزر لند

از طريق فرآيند كلاژن سازي بافت و سفتي پوست بهتر شده ، منافذ ايجاد شده و علائم كشش كاهش مي يابد . ميكرونيدلينگ باعث بهبود بافت و رنگ پوست ، درمان ظواهر پيري ، جاي زخم، علائم كشيدگي و رنگدانه هاي پوست و جاي آكنه و آفتاب‌سوختگي به كار برده مي‌شود.

+++++++++++++++++++++++++++++++++


2

تزريق بوتاكس , هزينه , عوارض و اثرات

امروزه در كلينيك ليزر يكي از روش هاي مورد استفاده براي برطرف كردن خطوط دايناميك يا خطوطي كه با حركت همراهند تزريق بوتاكس است ،كه روي عضلات لايه هاي زيرين كه شل شده اند و سبب ايجاد چين و چروك مي شوند كار مي كند. بوتاكس يا همان سم بوتالينيوم يك روش درماني غير تهاجمي براي جوان سازي پوست مي باشد . و بسيار سريع اتفاق مي افتد و هيچ نيازي به بستري شدن ندارد و دوران نقاهت و بهبودي آن كوتاه مدت است . افرادي كه مي خواهند به صورت موقتي از شر چين و چروك هاي پوست خلاص شوند مي توانند از اين روش در كلينيك زيبايي استفاده كنند .

اكثر بيماران از تزريق بوتاكس رضايت كامل و بالايي دارند چرا كه در قسمت يك سوم بالايي صورت نتايجي كه از بوتاكس به دست مي آيد ، قابل پيش بيني است .

بوتاكس به چه معناست ؟

در واقع بوتاكس همان سم بوتالينيوم است ، اين سم حاصل باكتري خاصي به نام كلستريديوم بوتولينوم است كه باعث ايجاد مسموميت غذايي بوتوليسم مي شود . اين سم يكي از قوي ترين و خطرناك ترين سمومي است كه توسط بشر شناخته شده است .اين سم تمام ماهيچه هاي ارادي و غيرارادي را مي تواند فلج كند ، امروزه از خاصيت اين سم براي درمان بيش از ۵۰ نوع بيماري استفاده مي شود . همچنين تزريق آن در زيباسازي پوست كاربرد گسترده اي دارد . مجله پزشكي در واقع بوتاكس يا همان تزريق سم بوتالينيوم با سه هدف انجام مي شود : بالا بردن زيبائي و جوانسازي پوست ، كم كردن تعريق مفرط زير بغل ، كنترل نمودن اسپاسم هاي عضلاني .بوتاكس زيبائي با دوزهاي پايين در عضلاتي خاص و توسط پزشك متخصص و مجاز تزريق مي شود ، و موجب مي شود ، سيگنال هاي عصبي و شيميايي به بافت هاي عضله ها ارسال نشوند و در نتيجه با كم شدن فعاليت عضلاتي كه سبب ايجاد خط اخم مي شوند مانع از ايجاد چين و چروك مي شود ، در واقع اگر انقباضي در عضلات زيرين رخ ندهد ، چين و چروك هم ايجاد نخواهد شد .

 

ليزر مو در اينجا نبايد از اين نكته غافل شد كه بوتاكس براي چين و چروكي هاي كه به علت انقباض عضلاني رخ داده اند ، موثر مي باشد اما اين روش نمي تواند براي چين و چروك هاي رخ داده از افزايش بيش از حد سن يا افتادگي پوست و كاهش حجم پوست موثر باشد.

در كلينيك ليزر مو نتيجه نهايي حاصل از بوتاكس به شدت به مهارت تزريق كننده بستگي دارد ، پيشنهاد ما به شما اين است كه براي اين كار از پزشكان با تجربه و متخصص بهره بگيريد تا درماني بدون خطر و ايمن ، با كمترين اختلال را داشته باشيد .ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۱:۲۶ | نويسنده : بهزاد مقتدر

سطح بندي آموزش زبان انگليسي

در آموزش مكالمه زبان انگليسي وقتي در آزمون زباني شركت مي نماييد سطح بندي مدارك آموزشي در آن حايز اهميت ميباشد. شما عزيزان ميبايست براي درك سطح زباني خود ، سطح ها و لول هاي زباني را بشناسيد. در اين بخش به هر آنچه ميبايست در اين زمينه بدانيد ميپردازيم.

در ابتدا به اين مطالب ميپردازيم با آموزشگاه زبان ايران كمبريج همراه باشيد:

 • CERF چيست ؟
 • معرفي سطوح در CERF و EF SET
 • CERF از كجا آمده است ؟
 • چه كساني از CERF  استفاده ميكنند ؟
 • اهميت CERF چيست ؟

سوالاتي از اين قبيل در اين بخش مورد توجه قرار ميگيرند.

CERF چيست ؟

CERF روشي براي توصيف سطح درك و مهارت شما در زبان خارجي ميباشد. چهارچوب هاي گوناگوني براي CERF در كانسيل هاي مختلف وجود دارد ( كانسيل امريكا ، كنسيل كانادا و …). چيزي كه حيز اهميت است اينست كه CERF محدود به زبان خاصي نميباشد.

در كل CERF براي سطح بندي زبن هاي اروپايي ساخته شده است.بنابراين سطح زبانهايي مثل انگليسي ، آلماني ، اسپانايي و … را نشان ميدهد.

CERF  و EF SET

CERF داراي 6 سطح بندي زباني ميباشد و EF SET نيز بر آن منطبق است:

 • سطح CERF بسيار مبتدي A1 –  با EF SET يك تا 30
 • سطح CERF  مبتدي A2 – با  EF Set  سي و يك تا 40
 • سطح CERF متوسط B1 – با EF SET چهل و يك تا 50
 • سطح CERF متوسط كامل B2 – با EF SET پنجاه و يك تا 60
 • سطح CERF پيشرفته C1 – با EF SET  شست و يك الي 70
 • سطح CERF پيشرفته كامل C2 – با EF SET هفتاد و يك الي 100

سطح بندي CERF از كجا امده است ؟

براي آموزش زبان انگليسي در دهه 1990 در اروپا ، كانسيل اروپا اين سطح بندي را براي همكاري بيشتر معلمان در سراسر اروپا تعيين كرد. كانسيل اروپا اين كار را بدليل يكسان سازي سطح زباني براي جذب شدن در مراكز آموزشي و بازار كار انجام داد. اين كار باعث ميشود همه براحتي از سطح زبان فرد آگاه شوند.

چه كسي / كساني از CERF استفاده ميكنند ؟

اغلب مراكز آموزشي در اروپا از اين سطح بندي براي تعيين سطح زباني استفاده ميكنند. حتي امروزه بسياري از كشورها (خارج ار اروپا) نيز ازين سطح بندي كمك ميگيرند. براي تعيين اين سطح بندي از آزمون هاي استاندارد زبان استفاده ميشود.

تمام آزمون هاي زبان اين سطح بندي را رعايت كرده و شما ميتوانيد با داشتن مدرك انها رزومه اي قوي داشته باشيد. داشتن رزومه ي قوي شامل مدرك زباني با سطح خوب در همه زمينه هاي شغلي و تحصيلي به شما عزيزان كمك ميكند.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۷:۴۱ | نويسنده : بهزاد مقتدر

آموزشگاه زبان ايران كمبريج آموزش زبان انگليسي از صفر را بشكل ويژه برگزار ميكند.

استفاده از كلاس زبان ،همواره براي بسياري از افرادي كه دانش زيادي از زبان ندارند، بسيار امري دشوار بوده است. اشتباه نكنيد عدم يادگيري شما در دوره هاي قبل اصلا ارتباطي با استعداد يا پشتكار فردي شما نداشته است. اين شيوه هاي نادرست آموزشي و تجربيات نادرستي بوده كه برخي از عزيزان را از آموزش زبان انگليسي دلسرد كرده.ما در موسسه بين المللي ايران كمبريج راهكارهاي بسيار كاربردي و اثر بخشي براي شما تدارك ديده ايم.

 • فراهم كردن محيطي كاملا صميمي و البته آكادميك
 • استفاده از بروز ترين سخت افزار آموزش زبان انگليسي
 • همكاري با مدرسين برتر و عالي رتبه ايران براي همين سطح پايه
 • شروع كلاس از حروف الفباي زبان انگليسي و آشنايي كامل با نحوه صحيص تلفظ كلمات
 • يكدست بودن و هم سطح قرار دادن زبان آموزان در يك كلاس
 • بوجود آوردن اعتماد بنفس براي يادگيري و شركت در گفتگوهاي كلاس

اينها بخشي از تجربيات ما در زمينه پرورش زبان آموزان از سطح پايه ميباشد.كافي است اطمينان كنيد و در اين دوره بسيار اثر گزار شركت نماييد.تا شاهد نتايج درخشاني كه كسب ميكنيد باشيد.آموزش و يادگيري اتفاقي نيست و ما از تجربه بالايي براي اين امر دارا هستيم.مركز زبان ايران كمبريج با همكاري با مدرسيني در سطح دكتري آموزش زبان انگليسي از سطوح پايه و مبتدي شما را بسيار زود به سطوح پيشرفته خواهد رساند.

 

آموزش مكالمه زبان انگليسي از صفر

 

از كجا بايد شروع كرد

حفظ وايجاد انگيزه براي آموزش و يادگيري زبان انگليسي مطمئنا مهمترين نكته براي شروع است. اين دوره ها با توجه به نياز متقاضيان از آشنايي با حروف (A , B ,C ,D …) آغاز ميگردد.تجربه نشان ميدهد اين سطح بسيار خاص، و البته بسيار دشوارتر از آموزش سطوح بالاتر دارد.

 • صرف فعل خواستن و ايجاد اولويت بجهت آشنايي و يادگيري زبان
 • اشراف به اين نكته كه شما ميتوانيد و بايد از نقطه ايي شروع كنيد
 • كنار گذاشتن تمامي تجربيات و خاطرات تلخ تلاش هاي گذشته
 • اعتماد به نفس و مصمم شدن جهت آشنايي با زبان انگليسي يكبار براي هميشه
 • اعنماد به آموزشگاه زبان ايران كمبريج و شركت در دوره هايي كه از صفر شروع ميشوند

ما با همكاري و پشتكار شما آموزش مكالمه زبان انگليسي از صفر را براي شما برگزار ميكنيم.در ادوار گذشته و در سال 96 نتايج بسيار مطلوبي بدست آورديم. و در سال جديد هم با رويكرد هاي نوين آموزشي اين دوره را به صورت بسيار منحصر بفرد ارايه خواهيم داد.براي آشنايي از چگونگي تشكيل و ثبت نام در اين دوره ها با مشاورين و كارشناسان ما در ارتباط باشيد.88854048 و 88854207ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۰:۵۲ | نويسنده : بهزاد مقتدر

 

برگزاري مراسم عروسي در فصل زمستان و پاييز 

اما برگزاري مراسم عروسي و تشريفات عروسي در فصل زمستان و پاييز و موقع برف ريزان ايرادي دارد اين است كه رفت و آمد براي مهمان ها دشوار خواهد شد،پس اگر روز برگزاري مراسم عروسي هوا برفي است يا احتمال دارد برفي باشد .براي جا پارك ماشين مهمان ها به فكر باشيد و چك كنيد تا به تعداد افرادي كه دعوت شده اند جاي پارك باشد.

 

برگزاري مراسم عروسي در فصل زمستان

مي توانيد براي تزئين اتاق عقد مراسم عروسي از ايده شاخه هاي خشك درختان يا تزئين با نور شمع يك راه ارزان قيمت و درعين حال مقرون به صرفه و رويايي و رمانتيك است كه باعث گرمي و ايجاد جوي صميمي در مراسم مي شود. شما مي توانيد با استفاده از برگ هاي پاييزي تمي ايجاد كنيد و گيف هاي مهماني را با يك برگ پاييزي و همچنين با يك ميوه درخت كاج و ايجاد قنديل هايي ساختگي در گوشه و كنارهاي سالن عروسي و يا در در روي ميزهاي سالن براي مراسمتان فضايي خاص ايجاد كنيد و رنگ و بوي خاص تر بدهيد.يك ايده بكر و بينظير براي دادن يادبود به مهمان هايي كه در مراسم شما شركت كرده و هدايايي به شما اعطا كرده اند اين است كه ميتوانيد گوهاي شيشه اي كه در داخل آنها برف هاي ريز شناور هستند تهيه كنيد و تقديم مهمانهايتان بكنيد.

تشريفات مجالس در فصل زمستان 

براي تشريفات عروسي فصل زمستان ايده هاي دكوري جالب و جذابي وجود دارد كه هم ميهمان هايتان احساس گرمي و آرامش ميكنند و هم منظره جالبي به مراسم عروسيتان اعطا ميكند،نخستين گام اجاره كردن مكاني كه داراي شومينه باشد يك ايده خوب و جالبي است.شايد در تابستان اين كار عجيبي باشد اما در فصل زمستان بسيار زيبا و شگفت اور است با ايستادن در كنار شومينه يك ايده و سبك جذاب عكاسي خلق كنيد.

چون عروسي در يك روز سرد زمستاني است شما بايد با اقداماتي مهمان هايتان را گرم نگه داريد.به جاي پذيرايي با نوشيدني هاي خنك و با ايده چتردار و سالاد هاي سبك بهتر است به مهمانهايتان غذايي بدهيد كه منوي كبابي داشته باشد و اين يك ايده جالب و جذابي است (سبزيجات،گوشت،پنير) و همچنين با افزودن سوپ خامه اي به منوي غذايي مهمان هايتان بايك پياله كوچك ميتوانيد از مهمانهايتان پذيرايي كنيد كه اين يك كار عالي و جالبي است.براي گرمي بخشيدن به مهماني و مراسم خود مي توانيد با نوشيدني هاي گرم نظير شير و قهوه داغ يا شكلات و مارشمالو از مهمان هايتان پذيرايي كنيد وآنها را شگفت زده كنيد.

اگر توان و بضاعت مالي تان اجازه دهد به يك جزيره گرم و آفتابي سفر كنيد و ماه عسل خود را در جايي گرم بگذرانيد در حالي كه شهر محل زندگي شما داراي هواي سرد و زمستاني است.ميتوانيد به يكي از شهرهاي جنوبي يا جزيره ها مخصوصا جزيره كيش سفر كنيد براي داشتن عكس هاي عروسي مي توانيد لباس عروستان را نيز با خودتان ببريد دقت كنيد اگر در فصل زمستان به اين سفر برويد برايتان ارزان تمام ميشود.

تشريفات عروسي شب آرا نور 

تشريفات عروسي در فصل زمستان و پاييز مزيتي دارد و آن اين است كه شما در انتخاب گروه موسيقي كه دوست داريد،و تاريخ روز عروسي و مكان برگزاري مراسم هر چيزي كه بخواهيد انتخاب كنيد و نيازي نيست براي اين تداركات ۶يا۹ماه قبل از مراسم عروسي هايي كه در فصل بهار و تابستان برگزار ميشود وقت رزرو كنيد،مطمئن باشيد بهترين و عالي ترين چيزها نصيب شما خواهد شد.

در فصل تابستان به خاطر تعطيلات كه بيشتر افراد و خانواده ها احتمال دارد در تعطيلات و سفر باشند از اين رو جمع كردن مهمان ها در فصل زمستان راحت تر خواهد بود و با تاريخ عروسي شما مشكلي نخواهند داشت.

زمستان فصل ناپايداري هاست و هوا ميشود گفت كه تقريبا قابل پيش بيني است،هواي سرد غالب است و شما مي دانيد چه چيزي در انتظار و پيش روي شماست .در فصل تابستان همه انتظار گرما و هواي آفتابي دارند.اما در فصل زمستان هوا پايدار نيست،شايد منتظر افتاب باشيد ولي برخلاف انتظار شما ممكن است كل روز باران ببارد .پس با كت و دستكش به پيشواز روز عروسي و بهترين روز عمر خود برويد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۷:۴۵ | نويسنده : بهزاد مقتدر

 

تشريفات عروسي

 

1-

مديريت و برنامه ريزي تشريفات عروسي : يكي از زيباترين مراسم هاي كه در كل دنيا وجود دارد برگزاري مراسم عروسي است. از گذشته تا كنون همه مردم با برخي از آداب و رسوم خاص اين روز عزيز را جشن مي گيرند. در گذشته هاي دور نيز انسان ها اين روز را به پايكوبي و شادي مشغول مي شدند.

اما اين روزها با پيشرفت تكنولوژي و ماشيني شدن زندگي مراسم ازدواج هم تغيير كرده است و به شكل هاي مدرن و جديدي برگزار مي شود . عروس و دامادهاي عزيز دوست دارند اين روز را هر چه رويايي تر و با شكوه تر برگزار كنند زيرا فقط يك شب در عمرشان اين اتفاق مي افتد.

وقتي صحبت از يك مراسم خوب مي شود يعني اينكه همه ي رسوم و تشريفات بايد در آن انجام شود و اينكار ساده ي به نظر نمي آيد. اگر مي خواهيد يك مراسم رويايي براي خود بگيريد بايد دوندگي هاي زيادي انجام دهيد و زمان زيادي را براي اينكار صرف كنيد.

مديريت و برنامه ريزي تشريفات عروسي

مثلا انتخاب لباس مناسب براي عروس و داماد در باغ تالار عروسي ، انتخاب حلقه، تعيين بودجه براي مراسم ، برنامه ريزي هاي دقيق ، انتخاب باغ يا سالن تالار ، پذيرايي مناسب ، آرايشگاه ، دسته گل عروس ، سفارش كيك ، انتخاب آتليه ، تزئين اتاق عقد و …. همه از مواردي هستند كه بايد پيش از اينكه مراسم خودتان را برگزار كنيد به فكر آنها باشيد.

البته مهم ترين كارها به اموري مرتبط هستند كه بايد در روز عروسي آنها را انجام بدهيم . بايد بين همه تيم هاي فعال در عروسي و پذيرايي هماهنگي لازم وجود داشته باشد . جشن عروسي به عروس و داماد متعلق مي باشد و واقعا نمي توان بر روي كمك آنها در چنين روزي حساب كرد و واقعا پيگيري چنين اموري كه در شب عروسي ، عروس خانم و آقا داماد شايسته آنها نيست .

 

مديريت و برنامه ريزي تشريفات عروسي

خانواده داماد و عروس مي توانند در تمام امور عروسي نظارت هاي لازم را داشته باشند ولي باز هم اين گزينه مناسب نيست. زيرا در چنين شبي خانواده عروس و داماد همين قدر كه حواسشان به احوال پرسي وپذيرايي مهمانان باشند خود كار سختي است و واقعا ايجاد هماهنگي بين ساير تيم هاي فعال توسط خانواده هاي طرفين چندان مناسب و برازنده آنها نخواهد بود.

اگر شما هم مي خواهيد يك خدمات مجالس رويايي را براي خود رقم بزنيد بدون اينكه نگران چيزي باشيد به شما توصيه مي كنيم كه از يك تيم تشريفات و خدمات مجالس قوي استفاده كنيد. موسسه هاي خدماتي مي توانند همه ي كارهاي را كه به مراسم شما مرتبط است به بهترين شكل ممكن برايتان انجام دهند و آنها را به بهترين صورت ممكن مديريت مي كنند.

همه ي امور از انتخاب تالار و آتليه گرفته تا سرويس دهي و پذيرايي از مهمانان همه توسط تيم تشريفات قابل پيگيري مي باشند ؛ خدمه موسسه تشريفاتي با ظاهري آرايسته و مودب اماده خدمت رساني به مهمانان شما خواهند بود.

اگر از يك موسسه خدمات استفاده كنيد مي توانيد بهترين شب زندگيتان را بدون استرس به پايان برسانيد. البته ما هر تشريفاتي را پيشنهاد نمي كنيم باز هم تاكيد مي كنيم استفاده از تيم تشريفات مجالس خبره ، كاربلد و با تجربه مي توانند بهترين شب را براي شما به ارمغان بياورد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۲:۲۵:۴۳ | نويسنده : بهزاد مقتدر

رفع , از بين بردن و ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد بدن

رفع , از بين بردن و ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد بدن : موهاي زائد براي كساني كه از وجود آن در بدن خود رنج مي‌برند مي‌تواند يك مشكل بزرگ باشد. اين مشكل حتي مي‌تواند روي احساس افراد نسبت به خودشان تأثير بگذارد. روش‌هاي سنتي كه براي ليزر موهاي زائد وجود دارد خسته‌كننده و دردناك است و همچنين در طول زمان هزينه زيادي مي‌بَرد. تراشيدن موهاي زائد روشي است كه فقط براي چند روز آن‌ها را از بين مي‌برد، اپيلاسيون روش ديگري است كه تنها براي چند هفته دوام دارد ولي هيچ‌كدام از آن‌ها افراد را تا ابد و براي هميشه از شر موهاي زائد خلاص نمي‌كند و از اين حيث، زيبايي واقعي با تقبل هزينه ليزر موهاي زائد در حذف موها با روش ليزر كردن حاصل مي‌شود.

 

ليزر موهاي زائد بدن

 

حذف موها با استفاده از ليزر مو ، روشي است كه براي از بين بردن موهاي زائد بدن استفاده مي‌شود. ليزر يك پالس انرژي منتشر مي‌كند كه از سطح پوست عبور مي‌كند و به فوليكول مو مي‌رسد. سپس اين انرژي به داخل فوليكول مو نفوذ مي‌كند تا آن را نابود كند به‌طوري‌كه مو هرگز نمي‌تواند دوباره رشد كند.

مزاياي استفاده از روش ليزر براي حذف موهاي زائد

 • اين روش نسبتاً ايمن است.
 • روش ليزر مو زائد مي‌تواند تا ۹۵ درصد در رفع موهاي زائد نتايجي دائمي داشته باشد البته بعد از اينكه دوره‌ي درماني كه توصيه شده است كامل شود.
 • روش ليزر سريع‌تر و مؤثرتر از ديگر روش‌هاي حذف مو مانند الكتروليز است.
 • ليزر درماني، يك روش خيلي مؤثر براي موهاي متراكم و دسته‌اي است.
 • روش ليزر بسيار سريع است و در وقت صرفه‌جويي مي‌شود.
 • اين روش مي‌تواند در همه‌ي افراد با انواع پوست شامل سياه‌پوستان نيز انجام شود.
 • ليزر موهاي زائد بدن براي رفع سياهي زير بغل نيز موثر است.

توصيه‌هاي انجام ليزر موهاي زائد بدن

قبل از انجام ليزر موهاي زائد بدن

شما در مشاوره خود مي‌توانيد تمام جنبه‌هاي روش درماني را بپرسيد و سپس تصميم بگيريد كه روش ليزر موهاي زايد براي شما مناسب است يا خير. ما به شما مشاوره مي‌دهيم و اگر شما مناسب و آماده‌ي دريافت درمان ليزر موهاي زائد بدن هستيد، تصميم به درمان شما مي‌گيريم. به منظور ارزيابي واكنش پوست شما به ليزر، ما ۷ روز قبل از شروع اولين جلسه درمان يك تست روي پوست شما انجام مي‌دهيم. به منظور ارزيابي دقيق پوست شما و اينكه در جلسه مشاوره، ما بتوانيم پوست شما را تست كنيم، شما بايد ۴ هفته قبل از جلسه مشاوره استفاده از روش‌هاي مختلف مانند اپيلاسيون و الكتروليز را محدود كنيد. همچنين شما بايد از قرار گرفتن در معرض مستقيم نور خورشيد جلوگيري كنيد زيرا انجام درمان و تست روي پوست‌هاي بُرنزه و قهوه‌اي نمي‌تواند انجام شود.

در طول انجام ليزر مو هاي زائد بدن

تيم متخصص ما در تمام مراحل درمان در دسترس شما هستند بنابراين اگر شما هرگونه نگراني و ناراحتي داريد، مي‌توانيد با كلينيك تماس بگيريد. ممكن است نتايج ليزر براي هر بيماري متفاوت باشد. شما مي‌توانيد براي اطمينان يافتن و آشنا شدن با روش درمان، در يك زمان مناسب با دكتر خود ملاقات كنيد.

درمان در هر نقطه بسته به منطقه تحت درمان ( رفع موهاي زائد ناحيه تناسلي )، ممكن است از ۱۰ دقيقه تا ۲ ساعت طول بكشد. ما توصيه مي‌كنيم كه ۲۴ ساعت قبل از شروع درمان، ناحيه‌اي كه قرار است تحت درمان قرار بگيرد را بتراشيد. همچنين ۲ تا ۴ هفته قبل از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشيد و ۱ هفته قبل از درمان، از برنزه كردن پوست خود بپرهيزيد. اين روش درماني به خودي خود عملاً بدون درد است زيرا به يك دستگاه خنك‌كننده متصل شده است. وقتي ليزر موهاي زائد بيكيني تابانده مي‌شود ممكن است شما احساس كنيد كه يك كش لاستيكي به شما برخورد كرده است.

بعد از انجام ليزر موهاي زائد بدن

بعد از درمان با ليزر موي زائد ممكن است با قرمزي خفيفي روي پوست و بعضي اوقات كمي تورم فوليكول‌هاي مو مواجه شويد. كه با كپرس يخ برطرف مي گردد . اين عوارض ليزر مو زير بغل زودگذر و موقت است و به سرعت فروكش مي‌كند. پوسته پوسته شدن سطحي پوست، خشكي و تاول در محل درمان و تغييرات موقت در رنگ پوست ممكن است رخ دهد اما بسيار نادر است. نتايج به صورت تدريجي است و رشد مو بعد از هر جلسه درمان رفع موهاي زائد با ليزر كاهش مي‌يابد. براي به حداكثر رساندن تأثيرات انواع ليزر موهاي زائد و كاهش عوارض جانبي ناخواسته، ما انجام مراحل مراقبتي زير را به شما توصيه مي‌كنيم:

از قرار گرفتن در معرض نور خورشيد اجتناب كنيد و در ناحيه درمان شده از ضد آفتاب استفاده كنيد.

تا يك هفته بعد از درمان لايه‌برداري شيميايي يا ميكرودرم انجام ندهيد.

تا ۴۸ ساعت بعد از درمان از گرماي مستقيم و غيرمستقيم، حمام گرم، سونا و … دوري كنيد.

مصرف محصولات عادي مراقبت از پوست مي‌تواند بلافاصله از سر گرفته شود. البته از مصرف محصولات موضعي زبر و محرك (سوزش‌آور) براي ۴۸ ساعت پس از درمان اجتناب شود.

نتايج براي هر فرد ممكن است متفاوت باشد زيرا افراد با هم متفاوتند.

بايد از يك لوسيون يا آلوئه‌ورا براي آب‌رساني به محل درمان استفاده شود. اگر پوسته پوسته شدن محل درمان زياد شد، بايد به آن اجازه داد تا به صورت طبيعي درمان شود. محل درمان را نَخارانيد و نَكَنيد.

آرايش- اگر محل درمان شده تاول زده است، بايد در هنگام استفاده يا پاك كردن مواد آرايشي خيلي احتياط كنيد. محل درمان شده بسيار حساس است و بايد از آن با دقت مراقبت كرد.

بعد از درمان از فعاليت‌هايي مانند شنا و ورزش‌هاي شديد براي ۲ تا ۳ روز يا تا زماني كه قرمزي، پوسته پوسته شدن يا تاول پوست از بين رفته باشد، اجتناب شود.

تكنولوژي ليزر موهاي زائد بدن در كلينيك ليزر مو

ليزرها از سال ۱۹۹۵ براي از بين بردن و ليزر موهاي زائد بدن استفاده شده‌اند. متأسفانه هيچ ليزر واحد يا سيستم نوري كه بهتر از انواع ديگر باشد، وجود ندارد. هر سيستم داراي نقاط قوت و ضعف است. برخي از سيستم‌ها سريع و مؤثر هستند اما تنها براي پوست روشن قابل استفاده است، ديگر سيستم‌ها مي‌تواند براي پوست‌هاي تيره استفاده شود.

ليزر Nd: YAG

ليزر Nd: YAG جديدترين ليزر حذف مو است. “Nd” مخفف نئوديميوم (Neodymium) و “YAG” مخفف گارنت ايتريم آلومينيوم (yttrium aluminum garnet) است. اين ليزرها اغلب براي حذف خال‌كوبي، به عنوان خاكستري كننده رنگ‌دانه‌ها، استفاده مي‌شود اما براي حذف موها نيز قابل استفاده است.

يك لوسيون كربن به پوست ماليده مي‌شود تا به فوليكول‌هاي موهايي كه قرار است درمان شوند نفوذ كند؛ فوليكول‌ها طول موج ليزر Nd: YAG را جذب مي‌كنند. ليزر Nd: YAG مي‌تواند براي حذف مؤثر مو توسط بيماران مختلف ازجمله كساني كه پوست تيره دارند استفاده شود. مناطق بزرگي از بدن مي‌تواند خيلي سريع با اين نوع از ليزر درمان شود. ليزر Nd: YAG ممكن است كمي دردناك‌تر از ديگر ليزرهاي حذف مو باشد.

ليزر ديود

سيستم ليزر ديود شامل يك باريكه نور متمركز و حرارت است كه به فوليكول‌هاي مو و سپس به ملانين موجود در آن‌ها تابانده مي‌شود. با تقبل هزينه ليزر دايود رنگ‌دانه انرژي ليزر را جذب مي‌كند و از بين مي‌رود. طرز كار آن، جلوگيري از رشد مو در آسيب زدن به فوليكول‌هاي آن است. انرژي ليزر به اين فوليكول‌ها تابانده مي‌شود، درحالي كه به طور همزمان از پوست اطراف نيز محافظت مي‌كند تا آسيب نبيند.

روش ليزر ديود ممكن است شامل چند جلسه درمان باشد. هر جلسه سريع انجام مي‌شود و وقتي تلف نمي‌شود. عوارض ليزر زير بغل با استفاده از ليزر ديود بسيار كم است اما ممكن است ناحيه تحت درمان كمي قرمز شود كه اين قرمزي در عرض ۲ روز از بين مي‌رود.

ليزر الكساندريت

دستگاه‌هاي ليزر الكساندريت سريع‌ترين ليزر موهاي زائد بدن هستند. اين ليزر براي درمان سريع روي قسمت‌هاي بدن كه مساحت بزرگي دارند مناسب است و بيشتر در بيماران با پوست روشن‌تر و زيتوني‌رنگ مؤثر است. ليزر الكساندريت يكي از ليزرهايي است كه مكرراً براي حذف موها مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

با تقبل هزينه ليزر الكساندرايت و در طي آن ، ملانين موجود در فوليكول‌هاي مو نور ليزر الكساندريت را خيلي خوب و به صورت گزينشي جذب مي‌كند. پالس‌هاي ليزر داراي سرعت زيادي هستند به طوري كه ممكن است موجب اذيت شدن بيمار شود. در عوض زمان درمان سريع‌تر است؛ يك بيمار به طور مثال در عرض ۳۰ دقيقه يا كمتر از آن مي‌تواند درمان شود. اين سيستم ليزري اغلب نتايج دائمي بدست مي‌دهد. درصورتي‌كه مو در حال رشد باشد، ليزر الكساندريت تعداد، ضخامت و تيرگي موي درمان شده را كاهش مي‌دهد.

آيا ليزر موهاي زائد باعث آسيب مي‌شود؟

ليزر موهاي زائد بدن عوارض ناچيزي دارد. بيماران اغلب مي‌گويند احساسي شبيه ضربه‌ي يك كش لاستيكي روي پوست خود دارند. گاهي ممكن است قرمزي خفيف و تورم موضعي نيز به همراه داشته باشد اما معمولاً ۲۴ ساعت پس از درمان فروكش خواهد كرد.

براي از بين بردن موهاي زائد چند جلسه درمان نياز است؟

معمولاً بيماران بعد از ۴ تا ۶ جلسه درمان به نتيجه مورد نظر براي از بين بردن موهاي زائد مي‌رسند، هرچند تعداد جلسات درمان بسته به رنگ پوست، رنگ مو و عوامل ديگر متفاوت خواهد بود. قيمت ليزر موهاي زائد بسيار قابل توجيه است، به‌خصوص زماني كه هزينه‌هاي صرف شده براي رفع موهاي زائد با روش‌هاي ديگر از جمله تيغ زدن يا موم انداختن موردتوجه قرار گيرد. اگر شما به دنبال رفع موهاي زائد در بيش از يك نقطه از بدن خود هستيد، مبلغ اين هزينه‌ها به نسبت كاهش پيدا مي‌كند.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۲:۲۲:۵۷ | نويسنده : بهزاد مقتدر

رفع , از بين بردن و ليزر موهاي زائد مردان | آقايان

رفع , از بين بردن و ليزر موهاي زائد مردان , ليزر موهاي زائد در آقايان , از بين بردن موهاي زائد آقايان  : مهم‌ترين سوالي كه هميشه در مورد ليزر موهاي زائد مردان ( آقايان ) پرسيده مي‌شود اين است كه :

 

 آيا ليزر موهاي زائد براي آقايان نيز وجود دارد؟

جواب اين سوال نيز بسيار ساده است – بله!

 

هر روزه تعداد بيشتري از مردان علاقه پيدا مي‌كنند كه ظاهري تميز و شيك داشته باشند و ليزر موهاي زائد يكي از كارهايي است كه به اين منظور بايد انجام بدهند. مردان نيز ممكن است به اندازه‌ي زنان از موهاي زائد خود ناراضي باشند و وقتي صحبت از بين بردن موهاي زائد بدن مي‌شود، مردان نيز با مشكلي مشابه با مشكل زنان رو به‌رو هستند.

راه‌حل‌هاي موقتي مثل استفاده از موم، تيغ زدن، كرم بو بر يا دستگاه اپيلاسيون، بسيار سخت و وقت‌گير هستند و به هرحال براي داشتن پوستي صاف و بي‌مو، بايد مرتبا تكرار شوند .

نواحي كه مي‌توان ليزر موهاي زائد مردان را روي آن انجام داد

 • صورت شامل گونه‌ها، اطراف ابرو‌ها، خط ريش
 • گردن و شانه‌ها
 • كمر، قفسه سينه و شكم

دسترسي به برخي از اين نواحي با استفاده از تكنيك‌هاي قديمي و موقت رفع موهاي زائد، مشكل است و باعث مي‌شود روش از بين بردن موهاي زائد با ليزر، گزينه‌ي جذاب‌تري باشد. مردان نيز مي‌توانند همان اثرات مشابه با زنان را از ليزر موهاي زائد خود مشاهده كنند و تنها بعد از چند جلسه ليزر شاهد تاثيرات اين روش خواهند بود.

رفع موهاي زائد صورت مردان

ليزر موهاي زائد مردان صورت براي مرداني كه دوست دارند ظاهر بسيار تميز و آراسته‌اي داشته باشند، بسيار مناسب است و به كمك آن مي‌توان جاي موهاي اضافي ريش در وسط صورت را كاملا از بين برد. نقاطي از صورت كه به ليزر براي از بين بردن موهاي زايد به خوبي پاسخ مي‌دهند عبارتند از: چانه، پشت لب و پايه‌هاي موهاي سر.

 

ليزر موهاي زائد مردان

 

رفع موهاي زائد كمر

اين خدمات بسيار محبوب هستند، چرا كه دسترسي به موهاي كمر توسط خود شخص كار آساني نيست. موم انداختن مداوم كمر نيز بسيار گران تمام مي‌شود و تيغ زدن اين موها نيز پس از مدتي باعث حساس شدن و خارش پوست مي‌شود و تقريبا هميشه يك نقطه از كمر جا مي‌ماند و موهاي آن زده نمي‌شود. دستگاه ليزر Polaris Nd:YAG در كلينيك ما به نحوي تنظيم شده است كه بتوان به كمك آن نواحي بزرگ را به راحتي ليزر كرد.

رفع موهاي زائد سينه

بعضي از مردان دوست دارند كه موهاي سينه‌ي خود را كاملا از بين ببرند و برخي ديگر نيز دوست دارند كه موهاي اين ناحيه فقط كمي كم‌پشت و باريك شوند. در اين كلينيك امكان انجام درمان دقيقا طبق خواسته‌ي مراجعه كنندگان وجود دارد.

ليزر موهاي زائد مردان

رفع موهاي زائد شكم

ليزر موهاي زائد شكم نيز در اين كلينيك به آساني انجام مي‌شود و پس از تكميل دوره درماني، پوست ناحيه‌ي شكم شما كاملا صاف و بدون موي زائد خواهد بود.

ليزر موهاي زائد چگونه عمل مي‌كند؟

در روش از بين بردن موهاي زائد با ليزر از طول موجي از نور استفاده مي‌شود كه توسط رنگدانه‌ي موجود در مو جذب مي‌شود. فوليكول مو انرژي نوري ليزر را جذب مي‌كند و واكنش فوتو-ترميك در فوليكول مو باعث تبديل شدن انرژي ليزر به گرما مي‌شود. اين گرما موجب تخريب ساختار‌هاي دروني فوليكول‌هاي مو شده و اغلب باعث سوختن و تبخير شدن خود مو نيز مي‌شود. بدين ترتيب فوليكول مو جمع شده و كوچك مي‌شود و توليد مو براي آن مشكل خواهد بود.

براي انجام ليزر رفع موهاي زائد شما با يك متخصص ليزر درماني بايد ملاقات كنيد تا نوع پوست شما را ارزيابي كند و يك تست آزمايشي روي پوست شما انجام دهد، متخصص ليزر درماني سپس در مورد خطرات احتمالي كه ليزر مي‌تواند براي پوست شما داشته باشد به شما توضيحات لازم را مي‌دهد و يك برنامه‌ي درماني مناسب با شرايط شما پيشنهاد مي‌كند. درصورتي‌كه شما با اين برنامه درماني موافق باشيد، مسئولين كلينيك جلسات ليزر درماني شما را با توجه به تاريخ وروزهايي كه براي شما امكان مراجعه وجود دارد، تنظيم مي‌كنند.

هر جلسه ليزر موهاي زائد، بسته به ناحيه‌ي تحت درمان، بين ۱۵ دقيقه تا ۱ ساعت طول مي‌كشد. تكنسين ليزر ابتدا يك ژل خنك كننده روي پست شما ميزند و سپس دستگاه ليزر را روي ناحيه‌ي مورد نظر قرار داده و حركت مي‌دهد. در هنگام ليزر موهاي زائد كمي احساس گزگز و مور مور و در برخي موارد درد خفيف خواهيد داشت ولي بلافاصله بعد از اتمام ليزر مي‌توانيد كلينيك را ترك كنيد.

آيا ليزر موهاي زائد روش بي‌خطري است؟

بله، تمامي متخصصين ليزر در اين كلينيك، يك دوره‌ي آموزشي دقيق و پيشرفته‌ي داخلي را گذرانده‌اند كه كاملا معتبر مي‌باشد و هر ساله در دوره‌هاي آموزشي ليزر حضور پيدا مي‌كنند. هر كدام از متخصصين ما صلاحيت كامل در انجام ليزر درماني را دارند و قبل از انجام ليزر به دقت پوست و موي شما را ارزيابي مي‌كنند. ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه روش اتخاذ شده براي ليزر موهاي زائد شما، بي‌اثر نخواهد بود و آسيبي به پوست شما نمي‌زند.

در اين كلينيك، ليزر موهاي زائد شما در محيطي بهداشتي و كاملا مجهز انجام مي‌شود؛ آسايش شما اولين اولويت ماست.

براي ليزر موهاي زائد مردان به چند جلسه درماني نياز هست؟

تعداد جلسات مورد نياز براي رفع موهاي زائد بستگي به رنگ و نوع موها، ناحيه‌ي تحت درمان و رنگ پوست شما دارد. متخصص ليزر درماني بعد از ارزيابي وضعيت و همچنين خواسته‌هاي شما، تعيين مي‌كند كه به چند جلسه ليزر درماني نياز داريد، اما به‌طوركلي براي رسيدن به نتايج موثر ليزر موي زائد، لازم است ۶ تا ۸ جلسه ليزر انجام شود. بين جلسات درماني ۴ تا ۶ هفته فاصله خواهد بود تا موهايي كه دوباره رشد كرده‌اند توسط ليزر از بين بروند و شما بعد از هر جلسه ليزر موهاي زائد متوجه خواهيد شد كه موهاي شما كمتر و كمتر مي‌شوند. براي رفع كامل موهاي زائد و داشتن پوستي كاملا صاف و بدون مو، لازم است هر سال نيز ليزر موهاي زائد را يك جلسه انجام دهيد.

چه مراقبت‌هايي در طول دوره درمان بايد انجام داد؟

حداقل دو هفته قبل از انجام ليزر موهاي زائد، از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداري كنيد. ۴ تا ۶ هفته قبل از ليزر نيز از رنگ كردن، كندن يا موم انداختن موهاي خود، خودداري كنيد. درصورتي‌كه پوست شما برنزه است، قبل از شروع دوره درمان بايد صبر كنيد تا پوست شما مجددا روشن شود.

هزينه ليزر موهاي زائد مردان

اگر شما به دنبال رفع موهاي زائد در بيش از يك نقطه از بدن خود هستيد، مبلغ اين هزينه‌ها به نسبت كاهش پيدا مي‌كند اما براي اطلاع دقيق از هزينه ليزر موهاي زائد مردان بايد با پزشك مشورت نماييد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۲:۱۹:۵۹ | نويسنده : بهزاد مقتدر

بهترين دستگاه‌ ليزر موهاي زائد

بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , بهترين دستگاه هاي ليزر موهاي زائد , انواع دستگاه ليزر مو , دستگاه هاي ليزر موهاي زائد مورد استفاده در كلينيك ليزر مو : امروزه دستگاه‌هاي ليزر مختلفي با سيستم‌هاي گوناگون، به منظور از بين بردن موهاي زائد وجود دارد. هر چند انواع دستگاه ليزر مو با يكديگر متفاوت هستند، اما از اصول اوليه يكساني پيروي مي‌كنند. وقتي پوست بيمار، نور ليزر را جذب مي‌كند، اين انرژي نوري تبديل به گرما مي‌شود. اين تبديل گرمايي، عاملي است كه تاثير اصلي ليزر بر پوست را ايجاد مي‌كند.

 

بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد

 

اشعه‌ي ليزر در هر يك از سيستم‌ها، داراي طول موج متفاوتي است. اين طول موج خاص به نحوي تنظيم شده است كه نور ليزر تنها توسط فوليكول‌هاي مو جذب شود و توسط بافت‌هاي اطراف آن جذب نشود. اين موضوع باعث مي‌شود كه انرژي حاصل از اشعه‌ي ليزر در يك نقطه‌ي خاص متمركز شود.

سه مورد از بهترين دستگاه‌هاي ليزر موهاي زائد

رفع موهاي زائد با ليزر اكساندرايت

طول موج ليزر مورد استفاده در اين دستگاه ۷۵۵ نانومتر است كه در محدوده مادون‌قرمز از طيف رنگي قرار دارد. قسمت اعظم اين طول موج ليزر، توسط ملانين و فوليكول مو جذب مي‌شود و قسمت ناچيزي از اين اشعه جذب پوست اطراف فوليكول مو مي‌شود. ليزر موهاي زائد الكساندرايت، يك دستگاه پركاربرد است و شما به احتمال زياد مي‌توانيد اين دستگاه را در بسياري از كلينيك‌هاي زيبايي بيابيد. اين دستگاه همچنين، سريع‌ترين دستگاه ليزرموجود در بازار براي رفع موهاي زائد مي‌باشد.

افرادي بهترين نتيجه را از اين دستگاه مي‌گيرند كه رنگ پوست آن‌ها بين سفيد تا سبزه است و خصوصا رنگ پوست‌هاي روشن‌تر نتيجه بهتري از اين دستگاه ليزر مي‌گيرند. از اين سيستم ليزري مي‌توان براي رفع موهاي زائد در افرادي كه پوستشان لكه يا كك‌و‌مك دارند نيز استفاده كرد، درحالي كه ساير سيستم‌هاي ليزري رفع موهاي زائد در چنين مواردي بي‌تاثير هستند.

مزاياي ليزر الكساندرايت چيست؟

 • بالا بودن سرعت تناوب اشعه ليزر به اين معناست كه جلسات درماني با ليزر الكساندرايت كوتاه‌تر هستند.
 • اين دستگاه بر روي طيف گسترده‌اي از رنگ پوست‌هاي مختلف، از پوست بسيار سفيد تا سبزه، موثر است.
 • در مقايسه با ساير دستگاه‌هاي ليزر بر روي موهاي نازك‌تر بيش‌تر موثر است.
 • ميزان نفوذ اشعه ليزر در پوست بسيار عالي است.
 • مي‌توان نواحي بزرگي از پوست را در هر بار ليزر كردن، پوشش داد.

معايب ليزر زائد الكساندرايت چيست؟

 • اين دستگاه براي پوست‌هاي بسيار تيره مناسب نيست.
 • اشعه‌ي ليزر اين دستگاه مي‌تواند موجب تغييراتي در رنگدانه‌هاي پوستي شود.
 • به علت بالا بودن تناوب اشعه ليزر، ممكن است رفع موهاي زائد با اين دستگاه بيشتر از دستگاه‌هاي ديگر دردناك باشد.

ليزر ديود (Diode) براي رفع موهاي زائد

ليزرهاي ديود براي رفع موهاي زائد ( ليزر مو )، دستگاه‌هاي نسبتا جديدي هستند. سيستم‌هاي ليزر ديود از اجزاي نيمه‌هادي يا ديود ساخته شده‌اند. اين ديود‌ها در كنار يكديگر يك منبع نوري براي اشعه ليزر ايجاد مي‌كنند. ليزر‌هاي ديود در طول موج بين ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر كار مي‌كنند. در اين دستگاه‌ها با توجه به نياز هر بيمار مي‌توان طول موج را تغيير داد. طول موج اين دستگاه را مي‌توان با تغيير پارامترهايي مانند جريان الكتريكي، تغيير داد. از ليزر ديود مي‌توان براي رفع موهاي زائد در افرادي با پوست تيره‌رنگ نيز استفاده كرد.

بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد براي از بين بدن موهاي زائد ضخيم و خشن، ليزر ديود مي‌باشد. اين دستگاه در بين مرداني كه مي‌خواهند موهاي زائد كمر و قفسه سينه‌ي خود را از بين ببرند، كاربرد زيادي دارد. بسياري از مردان از داشتن اين موها ناراضي هستند و ظاهر خود را با وجود اين موها دوست ندارند. مطالعات انجام شده بر روي دستگاه‌هاي ليزر ديود نشان داده است كه نتايج كوتاه‌مدت رفع موهاي زائد با اين دستگاه بسيار عالي و رضايت بخش است. اما در مورد نتايج بلند‌مدت رفع موهاي زائد با اين دستگاه هنوز اطلاعات كافي جمع‌آوري نشده، چرا كه اين دستگاه نسبتا جديد است.

مزاياي دستگاه ليزر ديود براي رفع موهاي زائد

 • بلند‌تر بودن طول موج اشعه ليزر موي زائد موجب مي‌شود كه اين اشعه نفوذ بيشتري در پوست داشته باشد و براي پوست ايمن‌تر باشد.
 • مي‌توان نواحي بزرگي از پوست را در هر بار ليزر كردن، پوشش داد.
 • ريكاوري پس از رفع موهاي زائد با اين دستگاه بسيار سريع است.
 • اين دستگاه داراي يك طول موج ثابت نيست و بنابراين مي‌توان طول موج دستگاه را با توجه به نياز هر بيمار تغيير داد.
 • مي‌توان از اين دستگاه براي رفع موهاي زائد در افرادي با پوست تيره‌رنگ استفاده كرد.
 • ميزان آسيب به لايه‌ي اپيدرميس پوست با استفاده از اين دستگاه بسيار كمتر است.

معايب ليزر ديود براي رفع موهاي زائد چيست؟

 • عوارض جانبي شديد اين دستگاه مي‌تواند شامل سوختگي و تغيير رنگ پوست باشد.
 • برخي افراد، زدن كهير‌هاي پوستي را به عوارض جانبي اين دستگاه نسبت داده‌اند.
 • در مورد نتايج بلند مدت اين دستگاه هنوز تحقيقاتي صورت نگرفته است.

ليزرNd:YAG براي رفع موهاي زائد

ليزر‌هاي Nd:YAG دستگاه‌هاي الكترونيكي هستند كه از نيمه‌هادي‌هاي جامد ساخته شده است. طول موج ليزر مورد استفاده در اين دستگاه ۱۰۶۴ نانومتر است كه در محدوده مادون‌قرمز از طيف رنگي قرار دارد. اين دستگاه‌ها تنها در اين طول موج كار نمي‌كنند، بلكه مي‌توانند در فركانس دوبرابر با طول موج ۵۳۲ نانومتر كه در محدوده‌ي نور سبز قرار دارد نيز كار كنند. گفته مي‌شود كه سيستم ليزري Nd:YAG براي تمامي ‌انواع پوست‌ها و از جمله رنگ پوست آسيايي، مناسب هستند، خصوصيتي كه در ديگر دستگاه‌هاي ليزري وجود ندارد.

اين دستگاه ليزر موهاي زائد همچنين داراي نرخ تناوب بالايي است و مي‌توان از آن در نواحي بزرگ تر بدن مانند قفسه سينه و ران پا‌ها استفاده كرد. ماده‌ي كروموفور مورد نظر در دستگاه‌هاي ليزر Nd:YAG، كربن است. (سلول يا مولكول هدف در ليزرهاي متفاوتي فرق مي‌كند. در هر طول موج خاص، انرژي ليزر جذب ماده خاصي مي شود كه اصطلاحا به آن كروموفور گويند. مثلا اگر هدف درمان، برداشتن ضايعات رنگي از جمله لكه‌هاي قهوه اي روي پوست باشد، كروموفور آن رنگدانه ملانين است) . ماده‌ي كربن به اين علت انتخاب شده است كه ايمني بيشتر و قدرت جذب بيشتري دارد.

در طول موج‌هاي ۱۰۶۵ نانومتر، كربن نسبت به ملانين، هموفور بسيار بهتري است. در هنگام استفاده از اين ليزر يك لوسيون كربن بر روي پوست زده مي‌شود و اين لوسيون به فوليكول‌هاي مو نفوذ مي‌كند. سپس با تاباندن اشعه‌ي ليزر به موها، انرژي ليزر، مولكول‌هاي كربن را هدف قرار مي‌دهد و بنابراين جذب فوليكول‌هاي مو مي‌شود. تنها نقطه ضعف اين روش اين است كه بايد كاري كرد كه مولكول‌هاي كربن تا حدي در پوست نفوذ كنند كه به فوليكول مو برسند. همچنين اين خطر وجود دارد كه كربن در بافت پوست نفوذ كند و در هنگام تاباندن اشعه‌ي ليزر و جذب انرژي آن، اثري مانند تاتو روي پوست ايجاد مي‌شود.

مزاياي دستگاه ليزرNd:YAG براي رفع موهاي زائد چيست؟

 • مي‌توان از اين دستگاه براي تمامي ‌انواع پوست‌ها از جمله رنگ پوست آسيايي و پوست‌هاي تيره استفاده كرد.
 • توسط اين دستگاه مي‌توان نواحي بزرگ‌تري از بدن را به نحو موثر و كارآمد ليزر كرد.
 • اين اعتقاد وجود دارد كه با استفاده از اين دستگاه، مدت زمان تاخير در رشد مجدد موها، نسبت به دستگاه‌هاي ديگر، بسيار طولاني‌تر است.
 • نتايج رفع موهاي زائد با ليزر ND Yag بسيار موثرتر از روش IPL (پالس نوري شديد) است.
 • در سال‌هاي اخير، انجام ليزر موهاي زائد بسيار محبوب شده است و دستگاه ليزر Nd Yag در حال تبديل شدن به يكي از پيشرفته‌ترين و پركاربردترين متد‌هاي مورد استفاده براي رفع موهاي زائد است است.


ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۲:۱۴:۰۹ | نويسنده : بهزاد مقتدر

كلينيك و مركز ليزر موهاي زائد در تهران و ساير شهرستان ها


كلينيك ليزر مو , كلينيك ليزر , كلينيك ليزر موهاي زائد , كلينيك زيبايي ليزر مو , كلينيك تخصصي ليزر مو , كلينيك ليزر مو در تهران , متخصص ليزر مو  : رفع موهاي زائد بدن و از بين بردن آن ها ،از زمان قديم مورد استفاده ي عموم مردم بوده و مي باشد. امروزه ليزر مو هاي زائد يكي از صدر نشين هاي رتبه بندي جراحي هاي زيبايي در كلينيك هاي زيبايي و جوانسازي مي باشد .

كلينيك ليزر موهاي زائد

در كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو  از بي عارضه ترين روش ها هم پزشك و هم براي بيمار است استفاده مي شود طوري كه در هر جلسه ، ليزر كل موهاي صورت حداكثر ۱۰ دقيقه زمان مي برد و بعد از انجام ليزر موهيچ زخمي روي پوست بيمار باقي نمي ماند.بعضي از مراجعين به كلينيك ليزر مو به دليل عدم اطلاع از دستگاه هاي ليزر و نحوه ي كاركرد آن ها احساس ترس دارند و برخي از افراد فكر مي كنند كه ليزر مو براي بدنشان عارضه دارد . لازم به ذكر است كه ليزر مو به بافت هاي مجاور هيچ گونه آسيبي نمي رساند و فقط به ريشه ي مو برخورد ميكند .

الكترو ليزركلينيك روش كار آمدي براي زدودن دائمي موهاي زائد است واساس آن جايگذاري يك سوزن فلزي به داخل فوليكل مو مي باشد تاسلول هاي فعال ريشه ي مو را تخريب كرده و آن ها را به صورت كامل از بين ببرد .امروزه (electro lysis) تنها ترين راه براي ازبين بردن موهاي سفيد است و استفاده از ليزر مو براي از بين بردن مو هاي زائد بالاي لب و روي چانه و.. موثر مي باشد و بهتر است براي از بين بردن موهاي زائد بلوند اين قسمت ، از اكتروليزيك استفاده كنيد.تعداد جلسات لازم براي از بين بردن موهاي زائد در كلينيك ليزر مو بهتين بسته به نوع دستگاه ليزر مورد استفاده ، بيمار و تشخيص پزشك معالج دارد. و در حالت كلي مي تواند بين ۴ تا ۸ جلسه صورت پذيرد.

كلينيك ليزر مو

ليزر موهاي زائد در كلينيك ليزر مو

كلينيك زيبايي چهار روش زير را براي ليزر مو هاي زائد ، اساس كار خود قرارداده كه عبارت اند از:

۱٫كار با ليزر هاي پيشرفته و به روز دنيا(الگساندرايت ، ديود ،سوپرهيرري موو)

۲٫تجربه ي كار بالا و ليزر مو هاي زائد و ساير انواع ليزر ها

۳٫تخصص و كارآيي

۴٫تعرفه ي عادلانه و متناسب

از دهه ي ۱۹۹۰ ميلادي تاكنون از بين بردن موهاي زائد با ليزر ، پيشرفت هاي چشمگيري كرده است . استفاده از انواع داروهاي موبر وتراشيدن و روشهاي قديمي ديگر اثري موقت دارند و دائمي نيستند . ازبين بردن موهاي زائد با استفاده از ليزر بايد توسط شخص آگاه ومتخصص در كلينيك ليزر مو صورت پذيرد ،تيم تخصصي ما در كلينيك ليزر مو بهتين با انجام ليزر مو هاي زائد كار را براي شما آسان كرده و نياز نيست ديگر نگران موهاي زائد خود باشيد .

امروزه ليزر به عنوان بهترين ، سريعترين و مطمئن ترين روش براي ازبين بردن موهاي زائد در سراسر جهان شناخته شده است .اشعه ي ليزر بدون آن كه آسيبي به پوست برساند وارد پوست شده و جذب فوليكول هاي مو ميگردد و آن را تخريب كرده و از بين مي برد. انتخاب انواع ليزر به نوع پوست و رنگ و سليقه ي افراد وبه محل موهاي زائد و ضخيم بودنشان بستگي دارد.ليزر مو براي افراد با پوستي روشن و موهاي تيره بسيار موثر است .بهترين روش براي از بين بردن موهاي زائد سينه ، پشت ، بازو ليزر مو است. كلينيك زيبايي مجهز به انواع دستگاه هاي ليزر(ALEXANDRITE ،S.H.R،DIODE)مي باشد اين دستگاه هاي ليزر ساخته شده در بهترين شركت هاي جهان در زمينه ليزر مو مي باشند تا عمل ليزر مو را به نحو احسن انجام دهند.

موارد منع استفاده از ليزر مو شامل گزينه هاي زير مي باشد

 1. افرادي كه بيماري هاي خاصي همانند سرطان پوست وضايعات مشكوك به سرطان و سرطان هاي تحت درمان دارند.
 2. بيماراني كه تشنج دارند تشعشع نور آسيب ميرساند.
 3. عدم استفاده براي مادران شير ده و حامله
 4. افراد ديابتي و بيماران قلب و عروق
 5. سن افراد براي ليزر مو نبايد زير ۱۷ سال باشد
 6. افرادي كه دچار بيماري هاي پوستي مادرزادي هستند

فوايد استفاده از ليزر مو در كلينيك ليزر مو

 1. در حالت تقريبي در ۹۰ درصد از موارد بعد از ليزر مو مي توانيد از شر موهاي زائد راحت شويد
 2. دقت جراحي ليزر در زدودن موهاي زائد بسيار بالاست
 3. ليزر مو در يك دقيقه ميتواند تعداد زيادي از موهاي اضافه را از بين ببرد

انواع ليزر هاي مورد استفاده جهت درمان موهاي زائد در كلينيك تخصصي ليزر مو

امروزه با رشد استفاده از دستگاه هاي ليزر براي ازبين بردن مو هاي زائد در كلينيك ليزر مو ، شركت ها و برند هاي مختلفي شروع به توليد و عرضه ي دستگاه هاي ليزر با كاربرد هاي تخصصي و متفاوت كرده اند كه كار را براي انتخاب دستگاه مناسب سخت تر كرده است . در ادامه به معرفي برجسته ترين و كارامد ترين دستگاه هاي ليزر مو مي پردازيم ، اين دستگاه هاي ليزر جزء بهترين ها در جهان بوده و متخصصين ما ، در كلينيك ليزر مو و كلينيك زيبايي از آن ها براي ليزر مو استفاده مي كنند.

دستگاه ليزر الكساندرايت(ALEXANDRITE NOBLEX)


يكي از قدرتمندترين دستگاه ها ي ليزر مو الكساندرايت مي باشد .ساخت كشور آمريكا وتوليد شده ي كمپاني كندلا از قديمي ترين وبزرگترين شركت هاي دنيا مي باشد .بهترين دستگاه براي ازبين بردن و ليزر مو هاي زائد مخصوصا براي موهاي نازك و روشن وهم براي موهاي زخيم و تيره است كه در كلينيك ليزر مو مورد استفاده قرار مي گيرد. تابش نور ليزر به پوست ومو باشدت بالا ده ها فوليكول را تخريب مي كند و باعث ازبين رفتن موهاي زائد و مزاحم مي شود . ليزر الكساندرايت در كلينيك ليزر مو با طول موج ۷۵۵ هرنوع مويي را به دليل قابل تنظيم بودن طول موج انرژي مي تواند از بين ببرد .سرعت بالاي عملكرد و سيستم خنك كننده ي اين دستگاه به كاهش درد در حين انجام ليزر مو كمك مي كند .

ميزان استفاده از دستگاه ليزر الكساندرايت جهت ليزر مو ، حدود ۶ جلسه مي باشد كه در فواصل زماني ۴ تا ۸ هفته انجام مي گيرد. كه تعداد جلسات و ميزان تراكم آن ها توسط پزشك و باتوجه به فيزيولوژي بيمار مشخص مي شود.

دستگاه ليزر دايود (DIODE)


ليزرDIODE ساخت كشور آمريكا وپيشرفته ترين توليد اين دستگاه ليزر ساخته ي شركت Vectus مي باشد. يكي ازبهترين دستگاه براي ازبين بردن و ليزر مو هاي زائد در سراسر دنيا مي باشد كه با علاقه و سليقه ي ايراني كاملا سازگار است و در كلينيك ليزر مو مورد استفاده قرار مي گيرد .دستگاه ليزر دايود براي پوست هاي تيره هم كارايي داشته وطول موج اشعه هاي آن ۱۰۶۴ مي باشد كه بيمار ميتواند با اعتماد كامل به اين دستگاه در كلينيك ليزر مو استفاده كند و شاهد نتيجه اي ايده آل در ازبين رفتن موهاي زائد و مزاحم باشد. قبل از استفاده از اين دستگاه بايد ژل مخصوص مورد استفاده قرار گيرد .

سيستم خنك كننده ي هندپيس دستگاه با طول موج ۸۰۸ نانومتر آسايش و امنيت را براي پزشك وبيمار به ارمغان آورده است. براي نتيجه گيري بهتر از اين دستگاه ليزر مو ، ۶ جلسه درماني مورد نياز بوده و قابل استفاده براي تمام نقاط بدن مي باشد. مدت زماني كه ازاين دستگاه براي ازبين بردن موها استفاده مي شود حدود ۶۵ دقيقه است . از مهمترين ملزوماتي كه قبل از انجام ليزر مو با استفاده از دستگاه ليزر دايود بايد رعايت شوند ، تميزي كامل پوست با استفاده از تيغ براي تاثير گذاري هرچه بيشتر مي باشد.

دستگاه ليزر S.H.R(Super hair removal)


دستگاه ليزر S.H.R جديدترين تكنولوزي روز دنيا براي از بين بردن و ليزر مو هاي زايد در كل بدن مي باشد .اين دستگاه با تاييد FDA آمريكا CEاروپا يكي از بهترين دستگاه هاي مورد استفاده در كلينيك ليزر مو بهتين بوده و داراي سرعت بسيار بالاتري نسبت به ساير دستگاه هاي ليزر مو است ، منبع نور آن از لامپ زنون مي باشد ، سيستم كار اين دستگاه ليزر مو تلفيقي از دو روش IPL و ليزر DIODE است و براي انواع پوست هاي سفيد و تيره مورد استفاده قرار مي گيرد .

سه اصل اساسي كه به كار دستگاه S.H.R مي آيد

۱انرژي بالا

۲٫توان روبه بالا

۳٫سرعت تكرار زياد در زمان

طريقه انجام كار دستگاه S.H.R

دستگاه ليزر S.H.R نور را به قطعات كوچكتر تقسيم كرده و اين قطعات نوري را در دفعات زياد به نقاط مشخصي از پوست و با سرعت زياد تابش مي دهد. عوارض استفاده از اين دستگاه براي ليزر مو هاي زائد بسيار كم بوده و در عين حال داراي سرعت بالايي نيز مي باشد كه در كلينيك ليزر مو مورد استفاده قرار گرفته است.اثر بخشي و نتيجه دهي اين ليزر مو باعث شده است يكي از پركاربرد ترين دستگاه هاي ليزر مو در جهان شود. تعداد دفعات لازم براي انجام ليزر مو با استفاده از دستگاه ليزر موي S.H.R به طور متوسط ۸ جلسه مي باشد كه معمولا ۱ مورد در ماه انجام مي گيرد.

نكات مهم براي ليزر مو با دستگاه ليزر S.H.R

 1. قبل از انجام ليزر مو با دستگاه S.H.R سطح پوست بايد كاملا تميز بوده و عاري از هر نوع مويي باشد (با تيغ كاملا تميز شود)
 2. بعد از قرار گرفتن در محل مناسب از دستگاه ليزر ، پوست محل مورد نظر بيمار براي ليزر مو از يك ژل مخصوص كشيده مي شود تا دستگاه به راحتي بتواند روي پوست حركت كردن و عمل ليزر مو با كيفيت بالاتري در كلينيك ليزر مو انجام شود.
 3. چشم ها حساس ترين نقاط بدن در هنگام استفاده از دستگاه ليزر براي ليزر مو هاي زائد مي باشند ، به همين دليل با استفاده از چشم بند مخصوص چشم بيمار پوشانده شده و مورد محافظت قرار مي گيرد.
 4. پس از انجام كامل مراحل بالا ، هنديپس دستگاه ليزر مو S.H.R توسط تكنسين مربوطه روي محل مورد نظر قرار گرفته و عمل ليزر مو هاي زائد در كلينيك ليزر مو انجام مي شود.


ادامه مطلب
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ]