خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
تاريخ : ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۰:۲۴ | نويسنده : مهندس علي

باربري دزاشيب

اتوبار و باربري دزاشيب , اتوبار دزاشيب , بسته بندي لوازم منرل در دزاشيب , اسباب كشي منزل دزاشيب , آربي بار :  اگر از افرادي هستيد كه قصد داريد در آينده نزديك اسباب كشي كنيد بايد نكات ضروري را در اين رابطه بدانيد تا در زمان اسباب كشي با هيچ مشكلي روبرو نشويد. اولين موضوعي كه بهتر است به آن دقت كنيد زمان اسباب كشي است كه بايد حداقل يك ماه قبل شما براي بسته كردن وسايل تان اقدام كنيد.


شماره هاي تماس آربي بار در دزاشيب

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري دزاشيب , اتوبار دزاشيب

براي اينكه كارتون تهيه كنيد به سوپرماركت ها و فروشگاه هاي محله خود سري بزنيد معمولا آنها مي توانند كارتونهاي را با اندازه هاي مختلف در اختيار شما قرار بدهند كه كارتان را راحت تر مي كنند ولي در غير اينصورت بايد كارتونهاي مخصوص اسباب كشي را خريداري كنيد و براي تهيه ابزارهاي ديگري مثل چسب، ماژيك(براي درج  مشخصات) و… اقدام نماييد.

اگر شما بتوانيد از ماه ها قبل بسته بندي وسايلتان را شروع كنيد در واقع در اسباب كشي سبب بروز عدم عجله و اضطراب مي شويد و اينگونه مطمئن خواهيد شد كه همه چيز براي نقل مكان اماده است.

همانطور كه گفته ايم تهيه كارتون براي اسباب كشي منزل دزاشيب مي تواند از سوپرماركتها انجام شود ولي بهتر است در انتخاب كارتون نيز دقت كافي داشته باشيد و كارتونهاي محكم را انتخاب كنيد تا در زمان حمل دچار پارگي نشوند و آسيبي به وسايل شما وارد نشود.

اتوبار و باربري دزاشيب

اتوبار و باربري دزاشيب , اتوبار دزاشيب , بسته بندي لوازم منرل در دزاشيب , اسباب كشي منزل دزاشيب

اقدامات ضروري در باربري دزاشيب

۱) ليستي از كارهاي را كه بايد انجام بدهيد اماده نماييد و سپس آن را در جاي بچسبانيد كه تمامي اعضاي خانواده را به خوبي مشاهده كنند.

۲) براي اعضاي خانواده و خودتان كه مي توانيد در انجام امور با يكديگر مشاركت داشته باشيد يك دست لباس كهنه يا يكبار مصرف در نظر بگيريد تا اگر در زمان بسته بندي دچار آسيب شد بتوانيد آن را دور بيندازيد.

۳) خانم هاي خانه دار مديران خوبي در زمان هاي بسته بندي به شمار مي رود. آن ها مي توانند وظيفه هاي مشخصي را براي هر كدام از اعضاي خانواده تعيين كنند. البته بهتر است جمع آوري وسايل هر شخصي به خودش واگذار شود تا در زمان چيدمان نيز مشكلاتي ايجاد نشود يا وسيله ي گم نشود.

۴) از چسب هاي پهن استفاده كنيد و درب هر كارتون را به خوبي با چسب محكم بچسبانيد تا اگر وسايل ريزي در كارتون وجود دارد از آن خارج نشود و همچنين در زمان حمل به كارتون آسيبي وارد نگردد.

۵) روي هر كدام از كارتون مشخص كنيد كه محتويات درون آن چيست. يك ماژيك برداريد و سپس بر روي هر كارتون به صورت دقيق بنويسيد كه چه چيزهاي را درون آن چيده ايد تا همه ي كارهاي شما با نظم و بدون سردرگمي پيش برود.

اتوبار دزاشيب

نكته مهم اتوبار دزاشيب

دقت كنيد حتي وسايلي كه از پيش تر بسته بندي داشته ايد را باز كنيد و آن ها را گردگيري كنيد و خاك و غبار را از روي آن ها پاك كنيد و مجدد ا براي بسته بندي آن ها اقدام نماييد. اينكار سبب مي شود تا اگر حشره ي (مثل سوسك و …) در بسته بندي وجود دارد شما آن را مشاهده كرده باشيد و ديگر  را در اتوبار و باربري دزاشيب به مكان جديدتان آن را حمل نكنيد.
اگر مكان جديد موكت شده است مي توانيد يك پلاستيك بزرگ روي سطوح موكت پهن كنيد تا در زمان چيدمان وسايل و حمل ،موكت ها كثيف نگردندادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۵:۰۸ | نويسنده : مهندس علي

  باربري زعفرانيه

اتوبار و باربري زعفرانيه , اتوبار زعفرانيه , بسته بندي لوازم منزل در زعفرانيه , اسباب كشي در زعفرانيه , آربي بار : اگر از افرادي كه تجربه اسباب كشي داشته اند بپرسيد كه سخت ترين قسمت اسباب كشي كدام بوده است، در بيشتر موارد با پاسخ جابه جايي وسايل شيشه ي و شكستگي روبرو مي شويد. زماني كه ما بخواهيم در زعفرانيه اسباب كشي كنيم بايد به جابه جايي وسايلي كه نياز به دقت بيشتري براي بسته دارند توجه خاصي داشته باشيم.


شماره هاي تماس آربي بار در زعفرانيه

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري زعفرانيه , اتوبار زعفرانيه

فرض كنيد چند ظرف از سرويس شيشه ي كه شما به قيمت گراني آن را خريده ايد در موقع حمل و نقل اسباب كشي بشكند قطعا خانم ها تا زمان زيادي براي اينكه سرويس شان ناقص شده اند غصه مي خورند و البته از قيمت سرويسشان نيز كاسته مي شود پس ضروري است كه حمل و نقل چنين وسايلي با اصول كافي انجام گردد.

لوازم تزئيني و دكوري، وسايل شيشه ي ، ظروف و…. همه به عنوان اقلامي هستند كه در هر خانه ي وجود داشته اند و وجود آن هابه نوعي ضروري است. در زمان اسباب كشي وسايلي نكاتي وجود دارد كه عمل به آنها سبب مي شود كه وسايل شما هيچ آسيبي نبيند.

اتوبار و باربري زعفرانيه

اتوبار و باربري زعفرانيه , اتوبار زعفرانيه , بسته بندي لوازم منزل در زعفرانيه , اسباب كشي در زعفرانيه

بسته بندي لوازم منزل در زعفرانيه

اگر قصد داريد اسباب كشي در زعفرانيه انجام دهيد ، در ادامه اين پست شما مي توانيد اين نكات را مطالعه كنيد تا وسايل خود را سالم به مقصد برسانيد:
۱)اول از هر چيزي بايد روزنامه و برگه هاي باطله را تهيه كنيد تا بتوانيد آن ها را دور ظروف خود بپيچانيد.
۲)از پلاستيك هاي حباب دار نيز مي توانيد استفاده كنيد. در واقع مي توان گفت استفاده از اين پلاستيكها در كنار ظروف مانند يك محافظ عمل مي كند. اين روش نسبت به كاغذ پيچ كردن و روزنامه بهتر مي باشد.
۳)بيشتر وسيله هاي برقي به عنوان وسايل گران قيمت محسوب مي شود پس بايد براي جابه جايي آنها دقت بيشتري را انجام بدهيد. بايد جداره هاي داخلي كارتنهاي حمل وسايل برقي را با فوم بپيچانيد.
۴)براي وسايل برقي بهتر است از كارتون هاي خودشان استفاده كنيد و همچنين از فوم و يونوليت نيز براي بسته بندي وسايل برقي استفاده نماييد تا هيچ آسيبي به وسايلتان وارد نشود و خراب نگردند.
۵) براي جابه جايي لوسترهايتان بايد لامپ هاي آن ها را از لوسترها جدا نماييد و به ميزان كافي دور لامپها از روزنامه و كاغذ استفاده كنيد. حمل لامپ ها بايد با دقت زيادي انجام شود چون هر گونه ضربه كوچك باعث مي شود لامپ ها بشكنند.
۶)پس از اينكه كاملا وسايل را در كارتون گذاشتيد اگر شكستگي است مي توانيد از جملاتي مثل ((شكستگي است با دقت حمل شود)) استفاده نماييد.
اگر تابلوهاي منزل شما زياد است مي توانيد يك كارتون بزرگ براي انها در نظر بگيريد و كاملا هر تابلو را با مقواي ضخيم بپوشانيد به طوري كه نتوانيد هيچ قسمت تابلو را ببنيد.

اسباب كشي در زعفرانيه

در اتوبار و باربري زعفرانيه فراموش نكنيد هر گونه بي احتياطي شما سبب مي شود كه خسارت و آسيب هاي زياد مالي به وسايلتان وارد شود. در زمان جابه جايي وسايل كاملا ارامش خود را حفظ نماييد و تمركزتان را نيز حفظ كنيد.
اگر از باربري مطمئني استفاده مي كنيد ديگر جاي نگراني براي شما وجود ندارد آن ها با كارگران حرفه ي و با دقتي كه دارند مي توانند كارتون هاي بسته بندي شما را سالم به مقصد برسانند.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۲:۲۸ | نويسنده : مهندس علي

باربري فرشته

اتوبار و باربري فرشته , اتوبار فرشته ارزان و مطمعن , بسته بندي لوازم منزل در فرشته , اسباب كشي در فرشته , آربي بار :  همه ي ما مي دانيم كه اسباب كشي نياز به دقت زيادي داشته است و نياز است كه به صورت اصولي براي بسته بندي وسايل اقدام كنيد البته اين شرايط زماني حساس تر مي شود كه بخواهيم جهيزيه عروس را جابه جا كنيم. بيشتر عروس خانم ها هميشه از مدت ها قبل نگران اين موضوع هستند كه مبدا در اولين جابه جاي وسايلشان در راه آسيبي به آنها وارد شود. قطعا اگر چنين اتفاقي بيوفتد عروس خانم تا مدت ها براي آن ناراحت خواهد بود.

شماره هاي تماس آربي بار در فرشته :

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري فرشته

حمل و نقل جهيزيه عروس يكي از سخت ترين كارهاي مي باشد كه مي توانيد از شركت هاي اتوبار آن را درخواست كنيد. اينكار را نبايد به هر كسي بسپاريد و به خاطر داشته باشيد كه نياز به مهارت و تخصص كافي براي آن وجود داشته است. در گذشته ها اين امر با جهازبرون هاي امروزي تفاوت هاي زيادي داشته و در قديم تنها به برخي از اقلام لوازم ضروري مثل لوازم ارايشي، لباس و… اختصاص داشت كه آن ها را در سيني مي گذاشتند و بر روي سرها مي گذاشتند و به خانه عروس و داماد مي بردند. اما اين روزها ديگر شرايط متفاوت شده است و حتي ديده مي شود كه برخي از عروس ها خريد كامل جهيزيه را خودشان بر عهده مي گيرند و وسايلي را كه خريداري مي كنند كاملا با گذشته تفاوت داشته است و نمي توان به وسيله انسان ها براي جابه جاي اين وسايل اقدام كرد و البته مسافت ها نيز گاهي بسيار زيادي است.

اتوبار و باربري فرشته

اتوبار و باربري فرشته , اتوبار فرشته ارزان و مطمعن

 

علاوه بر انچه كه ذكر كرده ايم گاهي ما براي اينكه وسايل هاي زيادي را جابه جا كنيم زمان زيادي نداريم و همچنين براي چيدن آنها يك برنامه ريزي دقيق و زمان بندي منظم را نياز داشته ايم كه بايد پيش از هر چيزي به خوبي به آن ها دقت داشته باشيم.

اتوبار فرشته

معمولا جهيزيه عروس خانم ها شامل وسايل سنگين و سبك است كه نياز است براي جابه جايي شان دقت بيشتري صورت بگيرد و ماشين باربري مجهزي نيز براي انها در نظر بگيريم.

در صورتي كه شما يك باربري مطمعن را انتخاب كرده باشيد و بسته بندي ويژه ي را براي وسايل حساس،گران قيمت و نو انجام داده باشيد مي توانيد بدون اينكه آسيبي به وسايل برسد آن ها را به مقصد برسانيد.

معمولا حمل جهيزيه عروس ،در زمان هاي نزديك به مراسم عروسي صورت مي گيرد و به همين جهت خانواده ها فرصت كافي را براي چيدمان وسايل ندارند و همين موارد مي تواند يكي از عامل هاي ايجاد استرس و اضطراب براي خانواده ها مخصوصا خانواده عروس شود. ولي اين مشكلات به سادگي قابل انجام است و مي توان آن را حل كرد.

شما مي توانيد از شركت باربري آربي بار  براي حمل و نقل جهيزيه عروس استفاده كنيد كه كارگران ماهر و باتجربه ي داشته اند و مي توانند در كوتاه ترين زمان به گونه ي وسايل شما را جابه جا كنند كه هيچ مشكلي براي وسايل شما پيش نيايد و حتي شما يك خراش كوچك را نيز در روي وسايل تان مشاهده نكنيد. دقت داشته باشيد برخي از باربري ها در چيدمان نيز به شما كمك خواهند كرد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۵:۳۶ | نويسنده : مهندس علي

باربري قيطريه

اتوبار و باربري قيطريه , اتوبار قيطريه , اتوبار و باربري ارزان قيمت در قيطريه , باربري امن و سريع آربي بار , بسته بندي لوازم منزل در قيطريه :  اسباب كشي را مي توان يك تجربه دانست كه برخي از افراد آن را مفرح مي دانند ولي بهتر است شما نكاتي را بدانيد و از آنها استفاده كنيد. همه ي ما مي دانيم كه براي اسباب كشي نياز به زمان داريد و در واقع يك فرآيند زمان بر به شمار مي رود كه شامل موارد مختلف چون بسته بندي وسايل، تميز كردن خانه جديد، حمل و نقل و… است.


شماره هاي تماس آربي بار در قيطريه :

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري قيطريه

شايد اينگونه فكر كنيد كه پس از بسته بندي ديگر كار تمام شده ولي حمل و نقل و همچنين ورود به خانه ي جديد خود براي شما مشكلات زيادي را به همراه دارد.
يكي از مشكلاتي كه پس از جابه جايي وسايل به منزل جديد براي شما اتفاق مي افتد اين است كه شايد نتوانيد تصميم بگيريد كه هر وسيله ي را در كجا بگذاريد و در واقع همين مورد مي تواند شما را كلافه كند.

اتوبار و باربري قيطريه

اتوبار و باربري قيطريه , اتوبار قيطريه ارزان و مطمئن

اما انجام برخي از كارها كه پيش از اسباب كشي مي توان آن را انجام داد موجب مي شود تا كارهايتان آنقدر سخت پيش نرود. اگر خانه ي جديد شما به گونه ي است كه اصلا موكت هاي آن را نمي پسنديد بهتر است براي تعويض موكت پيش از اسباب كشي اقدام كنيد يا بعد از آن؟

اتوبار قيطريه ارزان و مطمئن

در اتوبار و باربري قيطريه بيشتر افراد ترجيح ميدهند كه اينكار را بعدها انجام بدهند و اينگونه فكر مي كنند كه هم اكنون درگير كارهاي ديگري هستند پس انجام آن را به آينده موكول مي كنند ولي بهتر است بدانيد كه قطعا انجام اينكار در آينده هزينه و زمان زيادتري از شما خواهد گرفت.همين الان به فكر تعويض موكت ها باشيد. اگر نگران كثيف شدن آنها بعد از حمل اثاثيه هستيد مي توانيد يك نايلون بزرگ و ضخيم تهيه كنيد و بر روي موكتها بكشيد و پس از اتمام چيدمان و چيدمان اثاثيه نايلون ها را برداريد.

در زمان اسباب كشي چندين نكته كليدي وجود داشته است كه بايد به آنها دقت كنيد:

۱) اولين اقدام اين است كه شما يك ليست از كارهاتان را تهيه كنيد. در اين ليست بنويسيد كه چه كارهاي را بايد اول و چه كارهاي را بايد اخر انجام بدهيد به بياني ساده تر يك اولويت بندي دقيق براي كارهاتان مشخص نماييد تا دچار سردرگمي نشويد.

۲) بسته بندي وسايل پس از اولويت بندي كارها صورت مي گيرد. بايد به صورت دقيق و اصولي براي بسته بندي وسايل تان اقدام كنيد. از كارتون هاي ضخيم و محكم مي توانيد استفاده كنيد.

۳) دقت داشته باشيد كه پيش از بسته بندي حتما همه ي وسايل را تميز كرده و آنها را در كارتون ها و جعبه ها قرار بدهيد.

۴) براي ظرف هاي شيشه ي و شكستگي هاي بايد به ميزان كافي روزنامه باطله تهيه كنيد يا از پلاستيك هاي حباب دار استفاده نماييد اينكار موجب مي شود تا هيچ كدام از وسايل شما شكسته نشود.

۵) در باربري و اتوبار قيطريه پس از اينكه كارتون ها را بسته بندي كرديد حتما از چسب هاي محكم بر روي درهاي آنها استفاده نماييد تا مبدا در زمان حمل در كارتون باز شود.

۶) حتما براي بسته بندي وسايلي مثل مبل و تلويزيون و… از باربري استفاده نماييد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۱:۰۵ | نويسنده : مهندس علي

  باربري نياوران

اتوبار و باربري نياوران , اتوبار نياوران , بسته بندي لوازم منزل نياوران , اسباب كشي منزل در نياوران , آربي بار : همه ي ما تقريبا تصوري كه از اسباب كشي داريم كاري بسيار سخت و دشوار است و دغدغه ي اصلي مان اين است بتوانيم يك اسباب كشي بدون آسيب داشته باشيم. شايد برخي از شما وقتي به اسباب كشي حتي فكر مي كنيد به وحشت بيوفتيد و مداوم ترس از آن را داشته باشيد.


شماره هاي تماس آربي بار در نياوران :

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري نياوران

باربري و بسته بندي كردن اثاثيه و چيدمان و حمل آن ها به عنوان اصلي ترين مراحل در اسباب كشي شناخته مي شوند ولي اينطور كه به نظر مي رسد آن ها تمامي ندارند. شما پس از اينكه با نهايت خستگي اثاثيه منزل را بسته بندي كرديد و آن را به منزل جديدتان حمل نموديد حالا نوبت به چيدمان آن ها مي رسد كه واقعا مرحله خسته كننده ي به حساب مي آيد.

اسباب كشي منزل در نياوران

۱) اگر مي خواهيد حمل و نقل كارتن ها در اسباب كشي براي شما ساده باشد شما مي توانيد از هفته ها قبل به فكر تهيه كارتن باشيد. براي شروع وسايل بزرگ و سبك مثل پتو، لحاف و… را در كارتن هاي بزرگ بگذاريد و وسايل كوچك و سنگين مثل كتابها را در كارتنهاي كوچك بگذاريد.
۲)بهترين كار در زمان اسباب كشي اين است كه شما بتوانيد هر شخص را در خانه مسئول يك كار مشخص كنيد. اينگونه ديگر در تقسيم بندي كارها سردرگم نمي شويد.
۳)از ديگر كارهاي مناسبي كه شما مي توانيد انجام بدهيد اين است كه روي هر كارتون بنويسيد كه محتويات آن چيست.
۴)زماني كه وسايل را به منزل جديدتان جابه جا مي كنيد يك شخص را در خانه جديد بگذاريد تا به كارگرها راهنمايي كند كه هر وسيله ي را در كجا قرار بدهد. مثلا وسايل اشپزخانه ، اتاق خواب ،حمام و….
۵)وسايلي كه به انباري شما مرتبط است را در انباري بگذاريد و اجازه دهيد كه همان جا بماند تا شما پس از چيدمان وسايل سر فرصت به سراغ انباري برويد و آن ها را بچينيد.

اتوبار و باربري نياوران

اتوبار و باربري نياوران , اتوبار نياوران

اتوبار نياوران

۶)در اولين فرصت بايد براي چيدمان وسايل اشپزخانه اقدام كنيد. اگر مادر خانواده اينكار را انجام بدهد شما سريع مي توانيد به نتيجه ي دلخواه برسيد.
۷)وسايل بزرگ مثل مبل ها را در گوشه ي بچينيد تا از بهم ريختگي زياد جلوگيري شود. سپس به بهترين شكل با توجه به فضاي باقي مانده آن را بچينيد.
۸)در منزل جديد اجازه دهيد كه هر قسمت توسط هر شخص چيده شود. مثلا به فرزندان خود اجازه دهيد تا آن ها اتاق هاي خود را با سليقه ي كه دارند، بچينند.
۹)سعي كنيد سريعا لباس ها را در كمدها آويزان كنيد تا از چروك شدن زياد آنها جلوگيري كنيد و همچنين در زمان چيدمان آن ها زياد كثيف نشوند.
۱۰)وسايل چوبي كه زاويه دار هستند مثل ميز، در زمان اسباب كشي در خطر آسيب بيشتري هستند بهتر است زاويه هاي آن ها با پلاستيك هاي حباب دار بپوشانيد و همچنين روي اين پوشش نيز مقوا قرار بدهيد براي اينكار از چسب محكم نواري مي توانيد استفاده نماييد.
۱۱)هيچ وقت بدون مشخص كردن جاي وسايل ، كارتن آنها را باز نكنيد چون تنها با اينكار شما موجب سردرگمي خود مي شويد و مجبور هستيد در زمان هاي زيادي به دنبال برخي از وسايلتان بگرديد.
۱۲)در پايان فراموش نكنيد كه حتما منزل جديد را پيش از رفتن به خوبي تميز كنيد و از مدت ها قبل آن را سمپاشي كنيد تا اگر حشره ي وجود داشته است آن را از بين برده باشيد.

اتوبار و باربري نياوران , اتوبار نياوران , بسته بندي لوازم منزل نياوران , اسباب كشي منزل در نياوران , آربي بار همراه مطمعن شماست…ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۶:۵۳ | نويسنده : مهندس علي

اتوبار و باربري ولنجك , اتوبار ولنجك , بيسته بندي لوازم منزل در ولنجك ، اسباب كشي در ولنجك , آربي بار : اواخر فصل بهار و ماه هاي تابستان و حتي در زمان مدارس بسياري از خانواده ها با شركت هاي باربري تماس مي گيرند و درخواست جابه جايي و حمل وسايلشتان را محل جديد داشته اند. اسباب كشي علاوه بر اينكه زمان زيادي را مي طلبد بلكه هزينه بردار نيز مي باشد.


شماره هاي تماس آربي بار در ولنجك :

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري ولنجك , اتوبار ولنجك

براي اينكه وسايل خود را به منزل جديدتان حمل كنيد لازم است تا يك سري اصول را كاملا رعايت كنيد تا علاوه بر اينكه در زمان مناسبي وسايلتان را با بهترين كيفيت جابه جا كنيد بلكه بتوانيد نتيجه ي مناسبي را بدست بياوريد.  بهتر است بدانيد كه براي هر كاري يك اصول خاص وجود داشته است و در صورت رعايت آنها مي توانيد به بهترين شكل آن كار را انجام بدهيد. براي اسباب كشي نيز همين صورت است و شما بهتر است پيش از اينكه اسباب كشي در ولنجك را انجام دهيد نكات و اصول لازم را در اين خصوص به خوبي بدانيد تا از هر گونه آسيب رساندن به وسايل خود جلوگيري كنيد.

اسباب كشي در ولنجك

۱)در زمان اسباب كشي وسايلي كه شستني هستند مثل روميزيها، ملحفه ها، روكشهاي رختخواب و… را پيش از اسباب كشي به خوبي بشوييد و اصلا اينگونه نگوييد كه پس از اسباب كشي آن را مي شويم چون اينگونه سبب مي شود تا در زمان چيدمان وسايل در منزل جديدتات برخي از كارهاي شما ناقص بماند و چيدمان را فقط انجام بدهيد نه اينكه بخواهيد سمپاشي كنيد يا برخي از وسايل را بشوييد.

اتوبار و باربري ولنجك

اتوبار و باربري ولنجك , اتوبار ولنجك

۲)در صورتي كه در منزل خود كودكي داشته ايد حتما او را به يك شخص مطمئن مثل خانواده و… بسپاريد تا از اين بابت خيالتان راحت باشد و سعي كنيد اول اتاق كودك خود را بچينيد چون زياد زمان بر نيست و در شب بتوانيد راحت او را در اتاقش بخوابانيد.
۳)پيش از اينكه وسايل چوبي را حمل كنيد به وسيله مشمع هاي محافظ به صورت كامل آن را بپوشانيد تا در زمان جابه جايي هيچ صدمه ي به آن ها وارد نشود.
۴)در صورتي كه تمامي افراد خانواده مثل مادر ، پدر و… شاغل هستند بهتر است اسباب كشي را به روزهاي اخر هفته موكول نماييد تا در رابطه با مرخصي و… نيز مشكلي نداشته باشيد و همچنين كارها را عجله ي انجام ندهيد.
۵)پيش از اينكه بخواهيد وسايل را بسته بندي كنيد كف جعبه ي هاي كه قصد داريد وسايل داخل آنها چيده شود را به وسيله چسب پهن به خوبي بچسبانيد تا مبدا در زمان حمل ، جعبه ها پاره شوند.
انگليسي ها اينگونه مي گويند كه سه بار اسباب كشي مي تواند به اندازه ي يك آتش سوزي خسارت و آسيب وارد كند. در واقع اسباب كشي را  برخي از سخت ترين كارها تلقي مي كنند ولي راهي وجود ندارد كه شما از آن فرار كنيد و راه گريزي وجود نداشته جز اينكه اسباب كشي كنيد و به محل جديد برويد.
نكته مهم) دقت داشته باشيد اگر در منزل خود وسايل قيمتي مثل طلا و عتيقه ي و…. داريد پيش از اينكه بخواهيد وسايل تان را بسته بندي كنيد حتما آن را به يكي از افراد مطمئن مثل خانواده بدهيد يا اينكه آن ها را در گاوصندوق بگذاريد.
اتوبار و باربري ولنجك , باربري ولنجك , بيسته بندي لوازم منزل در ولنجك ، اسباب كشي در ولنجك , آربي بار همراه مطمئن شماست…ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۱:۳۵ | نويسنده : مهندس علي
شركت بازرگاني پارسا با بيش از 30 سال سابقه در امر خريد ، فروش و خدمات ماشين آلات چاپ و ماشينهاي اداري، ارائه قيمت دستگاه چاپ بنر ، قيمت دستگاه كپي، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه كپي استوك در خدمت مشتريان عزيز مي باشد. شما عزيزان مي توانيد با مشاهده محصولات سايت ما و مقايسه آن ها اقدام به خريد محصولاتي همچون دستگاه كپي استوك نماييد. قيمت دستگاه چاپ بنر و قيمت دستگاه كپي در شركت ما بسيار مناسب مي باشد.
دستگاه چاپ بنر يكي از موارد بسيار مهمي مي باشد كه بايد به آن توجه داشته باشيد و دليل آن اين مي باشد كه از اين وسيله ي پركاربرد تبليغاتي استفاده هاي فراوان مي شود. براي چاپ بنرها و فلكس ها و بيلبوردها از دستگاه چاپ بنر استفاده مي شود.

بسياري از اپراتورها كه داراي چاپخانه مي باشند بايد دستگاه بنري را انتخاب كنند تا بتواند در زمان هاي شلوغ و فصول خاصي كه بازار فروش بنر داغ است از آن استفاده كند. يك اپراتور مي تواند با مراقبت ها و تعميرات لازم دستگاه چاپ بنر آن را تا مدت ها داشته باشد و بتواند از آن درآمد بسياري كسب كند.

يكي از موارد بسيار مهمي كه در انتخاب دستگاه چاپ بنر وجود دارد نياز سنجي آن شهر يا منطقه مي باشد تا بدانيد آيا تقاضا براي چاپ و يا خريد و فروش وجود دارد تا بتوانيد در آن شهر كسب و كاري راه بندازيد. مورد ديگري كه بسيار مهم مي باشد انتخاب شركت براي خريد دستگاه چاپ بنر مي باشد، شركتي كه از آن دستگاه بنر خريداري ميكنيد بايد معتبر باشد و خدمات پس از فروش را نيز حتما ارائه دهد. زماني كه توانستيد شركت مورد نظر خود را انتخاب نمائيد آنگاه بايد دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود را در بين دستگاه هاي موجود انتخاب نمائيد. در اين گونه مواقع است كه بايد به نيازسنجي توجه نمائيد و با توجه به نيازسنجي شهر يا منطقه اي كه در آن واقع هستيد نوع دستگاه چاپ بنر را انتخاب نمائيد.

البته بايد با حقايق روبه رو شويد! در صورتي كه تعداد تقاضا براي چاپ در چاپخانه ي شما كم است و ميزان زيادي براي چاپ نداريد و حدس ميزنيد كه در چند ماه آينده هم نخواهيد داشت آنگاه نيازي به اين نمي باشد تا به فكر آن باشيد كار خود را در چند سال يا چند ماه بعد گسترش دهيد، دليل آن نيز عدم پيشبيني شرايط كاري مي باشد و شما نخواهيد دانست شرايط به چه صورت خواهد بود.

مشاوران بسياري در اين امر وجود دارند كه مي توانند به شما كمك كنند و با آگاهي از نيازهاي شما، به شما كمك خواهند كرد دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود را انتخاب نمائيد. در صورتي كه يك دستگاه بنري را خريداري كنيد كه داراي سرعت و قدرت چاپ زيادي است اما ميزان زيادي چاپ نداشته باشيد نه تنها هزينه ي اضافي را براي آن پرداخت كرده ايد بلكه اپراتوري كه با آن كار ميكند تنها در زمان هايي از ساعت كاري مشغول خواهد شد. در صورتي كه يك دستگاه چاپ بنري را خريداري كنيد كه كندتر و سرعت كمتري داشته باشد نه تنها هزينه ي كمتري را پرداخت كرده ايد بلكه اپراتور دستگاه مي تواند در زمان كمتر و سهولت بيشتري كار را انجام دهد و اين امر تاثير بسيار مثبتي در كيفيت چاپ خواهد داشت.

با توجه به نكاتي كه در اين مطلب گفته شده است مي توانيد انتخاب بهتري در دستگاه چاپ بنر داشته باشيد در صورتي كه تمامي اين موارد را رعايت كنيد آنگاه هيچ وقت از خريد دستگاه بنر خود پشيمان نخواهيد شد..


ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۷:۵۶:۳۲ | نويسنده : مهندس علي

سبد گل , قيمت سبد گل

با هديه دادن گل به راحتي مي توانيد دل هر كسي را بدست بياوريد . گل زيباي خلقت را براي هر فردي نمايان مي كند . تنوع انواع گل وقتي در كنار هم در يك سبد گل قرار ميگيرند بي نظير است . تنوع رنگبندي وخلاقيت در بستن سبد گل زيبايي اين نعمت را بيشتر و بيشتر مي كند. اگر سري به تشريفات عروسي بزنيم مشاهده خواهيم كرد براي هر مراسمي سبد گل مخصوص وجود دارد و اين را تمامي گل فروشي ها تاييد مي كنند . و اگر از يك گل فروشي معتبر و لاكچري بخواهيد برايتان سبد گل درست كند حتما از شما ميپرسد براي چه مراسمي مي خواهيد. تمامي گل هاي موجود در طبيعت نماد متفاوتي دارند .

قصد داريم انواع مدل هاي سبد گل را در اينجا براي شما معرفي كنيم و تصاويري ناب از انواع سبد گل را برايتان به نمايش قرار مي دهيم تا بهترين مورد را براي تبريك , بله برون و خواستگاري انتخاب كنيد .


انواع دسته گل عروس  , ديزاين انواع دته گل براي عروس خانم , بهترين نوع گل ( رز , لاله , آلاله , ليليوم , ادريسي , ياسمن سفيد ) براي استفاده در دسته گل عروس  : از انجايي كه دسته گل در تمام طول مراسم همراه عروس خانم است پس از تمام گل هاي موجود در مراسم مهمتر است و انتخاب ان دقت بيشتري مي خواهد بنابر اين در اينجا چند نكته را ياد اور ميشويم تا عروس خانم هاي ما راحتر بتوانند دسته كل عروسي خود را انتخاب كنند.

سبد گل تبريك

انواع دسته گل عروس

بهترين گل فروشي هاي تهران بزرگ : گل فروشي

بيشتر سعي كنيم كه دسته گل را متناسب با فصل عروسي خود انتخاب كنيم :

معمولا گل هايي كه مخصوص هر فصل هستند در ان فصل كيفيت ودوام خوبي دارند پس بهتر است كه ما تلاش كنيم در هر فصل از گل هاي مخصوص ان فصل براي دسته گل خود استفاده كنيم وهم چنين اين نكته را نيز به خاطر داشته باشيم كه هر چه گل هاي ما تازه و شادابتر باشند دوام بهتري خواهند داشت.وديرتر كيفيت خود را از دست خواهند داد.ويك نكته هم كه در انتخاب گل هاي فصلي وجود دارد اين است كه اگر ما به دنبال گل هاي فصلي باشيم واز گل فروش محترم در اين مورد پرسش كنيم ممكن است كه با گل هايي مواجه بشويم كه تا كنون هيچ آشنايي با ان ها نداشتيم و دسته گل عروس ما را بسيار زيبا جلوه دهند .وهمچنين اگر دسته گل عروسي ما از گل هاي فصلي انتخاب شوند بطبع قيمت ان پايينتر خواهد بود.

راهنماي انتخاب دسته گل براي عروس : مدل دسته گل عروس

هماهنگي دسته گل عروس با تم مراسم عروسي

هنگامي كه به گل فروش مراجعه ميكنيم ومي خواهيم دسته گل عروسي خود را سفارش بدهيم بايد گل فروش را در جريان اين امر قرار دهيم كه تم عروسي ما به چه صورت است .به عنوان مثال آيا مراسم عروسي ما يك مراسم سنتي است يا يك مراسم مد روز و رنگارنگ امروزي.و اگر سنتي است بايد گل  دسته گل عروس را نيز مانند مراسم ساده سغارش دهيم مانند گل هاي سوسن ويا الاله و اگر يك مراسم شاد امروزي است  پس بهترين گزينه اين است كه دسته گل عروس نيز مانند مراسم شاداب و رنگارنگ باشد واز تعداد زيادي گل رنگارنگ در دسته گل استفاده شود.

سبد گل خواستگاري

 ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۷:۴۹:۳۴ | نويسنده : مهندس علي

معرفي گل فروشي در تهران

هيچ چيزي در برگزاري يك مراسم عروسي باشكوه مثل گل آرايي تالار عروسي و باغ تالار عروسي به چشم مهمانان زيبا نمي ايد . برگزاري يك مراسم لوكس بدون گل آرايي تمامي خدمات و تشريفات عروسي جلوه خاصي ندارد . گل آرايي و استفاده از گل در ديزاين تالار عروسي زيبايي مراسم را دچندان مي كند . استفاده از گلهاي صورتي , قرمز و سفيد رنگ تركيبي فوق العاده را ايجاد خواهد كرد.

استفاده از گل تنها در طراحي و ديزاين تالار عروسي خلاصه نمي شود . براي تزيين ماشين عروس , براي بستن دسته گل عروس , خريد سبد گل تبريك و … نيز نياز به گل هاي زيبا و طبيعي داريم . قصد داريم بهترين گل فروش هاي تهران را در اين بخش براي شما معرفي كنيم تا بتوانيد براي برگزاري هرچه باشكوه تر مراسم عروسي خود از كارهاي گل فروشي هاي برتر تهران و ايران استفاده كنيد . بستن قرارداد با يك گل فروشي خوب و با كلاس مي تواند كمك بزرگي براي زيبايي مراسم عروسيتان باشد . استفاده از گل طبيعي در گل آرايي عطر و بوي خاصي به محيط تالار خواهد داد.

تشريفات عروسي و گل فروشي

خيلي از افراد براي اينكه به راحتي و بدون دغدغه مراسم عروسي خود را به بهترين نحو برگزار كنند . تمامي امورات عروسي خود را به موسسه تشريفات عروسي واگذار مي كنند . و صفر تا صد كار را به آنها داده اند. خيلي از تشريفات عروسي و خدمات مجالس كارهاي مربوط به گل آرايي از تزيين ماشين عروس تا گل آرايي تالار عروسي و باغ تالار را بر عهده دارند از اين رو براي اين كار هميشه با تعدادي از گل فروشي ها ارتباط مستقيمي دارند. و براي كارهاي خود از آنها گل تهيه مي كنند . اين بخش از عروس سيتي باعث مي شود ارتباط خوبي بين تشريفات عروسي و گل فروشي ها ايجاد شود و تشريفات به راحتي بتوانند هر گل فروشي را انتخاب كنند.

سعي مي كنيم تا جايي كه در توان باشد تمامي گل فروشي هاي شهر تهران را به صورت تفكيك شده براي شما معرفي كنيم . ما را در اين كار ياري كنيد و در بخش تماس با ما پيشنهادات خود را ارسال كنيد .


تور ماه عسل , تور ماه عسل ارزان , تور ماه عسل لحظه آخري , تور ويژه عروس و داماد , بهترين تورهاي ماه عسل , دبي , آنتاليا , استانبول , تركيه , ارمنستان , گرجستان , اروپا :  براي تكميل يك عروسي لاكچري مي توان پيشنهاد سفر به كشورهاي زيبا و ديدني را به عروس و داماد داد , تصور كنيد بعد اينكه يك عروسي شيك و با شكوه برگزار كرده ايد و قصد داريد با همسر خود در يكي از شهرهاي زيباي دنيا به استراحت  و خوشگذراني بپردازيد ؛ چه خوب است يك تور مه عسل براي خود انتخاب كنيد . تقريبا تمامي شركت هاي گردشگري و تور خدمات ويژه اي را براي تور ماه عسل لحظه آخري در نظر ميگيرند. و شما به راحتي مي توانيد از بين تورهاي لحظه آخري براي ماه عسل خودتان يكي را انتخاب كنيد .

تور ماه عسل

لينك كوتاه تور ماه عسل : goo.gl/UFLQHk

تور لحظه آخري ماه عسل

تور لحظه آخري : شايد تا قبل از برگزاري مراسم عروسي خود به فكر مسافرت به يك كشور خارجي نيافتاده بودين و در همان روزهاي بعد از عروسي قصد مسافرت داريد . در اين شرايط بهترين كار و اقدام شما براي مسافرت استفاده از تور لحطه آخري مي باشد. كه به راحتي مي توانيد با استفاده از جستجو در اينترنت و يا از وب سايت عروس سيتي بهترين و لوكسترين تور لحظه آخري را براي خود انتخب كنيد.


 

اجاره خودرو  ,  اجاره ماشين با راننده و بدون راننده

اجاره خودرو , كرايه ماشين با راننده , اجاره انواع خودورهاي لوكس و شيك , اجاره خودرو با قيمتي مناسب , موسسات اجاره خودرو در تهران , هزينه و قيمت روزانه و ساعتي كرايه ماشين

لينك كوتاه شده اجاره خودرو : goo.gl/f4YmMw
 

كارت عروسي , كارت دعوت

برگزاري مراسم عروسي در هر فرهنگي آداب و روسومي را دارد . و براي هر فرهنگي با شيوه هاي مختلفي برگزار مي شود . در اين بين برخي از رسوم در بين فرهنگ ها مشترك هستند . به هر حال براي برگزاري يك مراسم خوب عروسي يك سري مراحلي سپري شود و در نهايت روز عروسي شود.

يكي از مشتركات بين تمامي فرهنگ ها براي برگزاري مراسم عروسي و يا هر مراسم ديگر دعوت از دوستان و آشنايان است . امروزه براي دعوت مراسم عروسي از كارت عروسي استفاده مي كنند . در اصل مي توان گفت انتخاب كارت عروسي براي عروس و داماد يكي از مهمترين كارهايي است كه در تشريفات عروسي انجام خواهند داد. تنوع و مدل هاي زيادي براي كارت عروسي وجود دارد و براي اينكه انتخاب مناسبي داشته باشيد بايد عروس و داماد با هم به يك فكر و ايده مشترك برسند .

شايد در اولين تصميمات براي انتخاب و سفارش كارت عروسي به اين فكر كنيد كه استفاده از كارت دعوت عروسي صرفا براي اطلاع رساني است و بعد از اتمام عروسي دور ريخته مي شوند لذا بهتر است هزينه زيادي براي آن صرف نشود . اما بايد به اين نكته هم توجه داشته باشند كه همه دوستان و آشنايان چشمشون به دنبال اين است كه كي كارت عروسي شما به دستشون خواهد رسيد و سليقه شما در انتخاب كارت چگونه است . شايد در بين همه مهماناني كه مي خواهيد دعوت كنيد . عاشق آرشيو كردن كارت عروسي و كارت دعوت باشد لذا بهتر است در بين آرشيو دوستان و آشنايان كارت شما هم بهترين باشد .

كارت دعوت جذاب و خاص به همراه يك متن زيبا و دلپسند بر روي كارت عروسي مي تواند پيام خوبي براي عروسي باشد . سعي كنيد بهترين باشيد و بهترين را انتخاب كنيد.

 

 

 ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۹:۳۱ | نويسنده : مهندس علي

مدل لباس عروس

انواع مدل لباس عروس ۲۰۱۸  , جديدترين مدل لباس عروس , قيمت لباس عروس , انواع مدلهاي لباس عروس براي خريد , مدل لباس عروس جديد در تهران : چيزي به اندازه لباس عروسي نمي تواند براي يك عروس خانم حساس باشد . همه دختران جوان آرزو دارند روزي اين لباس را بپوشند و با شادي و نشاط با عشق خدشون ازدواج كنند . هيچ چيز نمي تواند زيباتر از اين صحنه باشد كه شما عروس و داماد را با شيك ترين مدل لباس ها ببينيد.  مدل لباس عروس داراي تنوع زيادي مي باشد ؛ هر يك از اين مدلهاي لبا عروس خواهان خود را دارد و از طرف ديگر براي هر فردي يك نوع مدل لباس عروس به تنش مي خورد .انتخاب هر نوع مدل لباس عروس مهمترين انتخاب براي زيبايي عروس در مراسم عروسي مي باشد. لذا در اين امر بايد حتما دقت زيادي داشته باشد.

در اين بخش دوست دارم انواع مدل هاي لباس عروس را براي شما معرفي كنم . و بر اساس آخرين مدلهاي موجود در بازار هر مدلي را در اين بخش قرار خواهيم داد. بر اساس اندام و ساختار جسماني خودتان بهترين نوع از مدل لباس را مي توانيد انتخاب كنيد . تقريبا در تمامي مزون هاي لباس عروس تهران مي توان انواع مدل هاي لباس عروس زير را پيدا كرد ما سعي كرده ايم آخرين مدل هاي لباس عروس سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ را براي شما معرفي كنيم :

مدل لباس عروس جديد

هميشه عروس و دامادهاي جوان به دنبال جديدترين مدل لباس عروس و كت و شلوار در بازرا هستند و برا ياين كار تمامي مزون هاي لباس عروس و مزون هاي كت و شلوار رو به دنبال خواسته خود مي گردند . در اين بخش ما قصد داريم بهترين و جديدترين مدل لباس عروس را براي شما معرفي كنيم اميد واريم بهترين و خوشگلترين لباس عروس خود را انتخاب كنيد .

انواع مدل لباس عروس اروپايي

مدل هاي لباس عروس ايراني و همچنين كشورهاي اسلامي اطراف به ويژه تركيه از مدل هاي بسيار زيباي دنيا مي باشند ولي در اين بين افراد و عروس خانم هاسس هم هستند كه دوست دارند لباس عروس مدل اروپايي را براي برگزاري مراسم عروس خود خريدداري كنند . تمامي انواع مدل لباس عروس موجود در دنيا را در اين صفحه از وب سايت راهنماي عروسي ؛ عروس سيتي براي شما معرفي خواهيم كرد.

لباس عروس مدل اروپايي نيز داراي انواع و تنوع زيادي هستند و از زيبايي خاصي برخوردار هستند . و تقريبا مي توان گفت كه بيشتر لباس هاي عروس مدل اروپايي باز تر از مدلهاي ايراني و تركيه مي باشند .

مدل لباس عروس تركي

بي شك بزرگترين صادر كننده مل لباس در دنيا تركيه مي باشد. تركيه كشوري بسيار توريست پذير است لذا هميشه انواع مدلهاي لباس را به تمامي فرهنگ هاي دنيا صادر كرده است . دليل همسايگي ايران و تركيه هم مهمترين عامل براي ورود لباسهاس تركي به بازار بزرگ ايران است . از طرفي بدون اغراق مي توان گفت لباس تركي اصل از جنس مرغوبتري برخوردار است . در اين بين شايد گفت لباس عروس تركي و انواع مدلهاي ان خواهان زيادي در ايران دارند . لباس عروس تركي بيشتر به دليل كيفيت و خوش دوخت بودن مورد توجه تمامي عروس خانوم ها مي باشد . البته طراحي و دوخت ايران را نمي توان كمتر از اين كشور توصيف كرد . تركيه هميشه سردمدار صادرات انواع مدل لباس عروس بوده و هست . از اين جهت بازار بزرگي را نيز در ايران در اختيار دارد.ادامه مطلب
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ]