خرید بک لینک
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
خرید توتون توتون
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۷:۴۷ | نويسنده : مهندس علي

الكتروموتور Abb | شركت ABB

الكتروموتور ABB فنلاند , قيمت الكتروموتور ABB , ليست قيمت الكتروموتور اي بي بي , كاتالوگ مشخصات محصولات شركت abb  , نمايندگي محصولات شركت ABB در ايران

الكتروموتور ABB

درباره الكتروموتور Abb بيشتر بدانيد

شركت ABB در سال ۱۸۸۳ در كشور فنلاند تاسيس شد و فعاليت توليد تجهيزات صنعتي را نيز از همان سال آغاز كرد . محصول پايه شركت ABB فنلاندي توليد انواع الكتروموتور ولتاژ پايين , ولتاژ متوسط و ولتاژ بالا مي باشد . تنوع توليد الكتروموتور ABB در قياس با ساير برندها توانسته است اين شركت را به يكي از شركت هاي توليد يانواع الكتروموتور در دنيا تبديل كند . امروزه شركت ABB توانسته است بازار بزرگي از دنيا را در بخش توليد الكتروموتور به خود اختصاص دهد .

توليد محصول با كيفيت , طول عمربالا , خدمات پس از فروش عالي , استفاده از بروز ترين استانداردهاي دنيا تنها بخشي از ويژگي هي الكتروموتور ABB مي باشد . تكنولوژي بالاي الكتروموتور ABB موجب شده است تا خيلي از كشورهاي دنباله رو آن باشند و فضاي رقابتي شديدي بين محصولات ايجاد شود .

كمپاني ABB در بيش از ۱۰۰ كشور دنيا توانسته است نمايندگي دارد و بيش از ۹۰ مركز تجاري فعال در سراسر دنيا محصولات الكتروموتور ABB را به فروش مي رسانند. شركت ABB براي رفع تمام نيازهاي مشتريان محصولات خود را در تنوع بالايي توليد مي كند تا تمامي مشتريان بتوانند نياز خود را برطرف كنند .

توليدات الكتروموتور هاي ABB

 • الكتروموتور ABB دالاندر
 • الكتروموتور ABB دريايي
 • الكتروموتور ABB اسليپ رينگ
 • الكتروموتور دو سرعته
 • الكتروموتور آسنكرون
 • الكتروموتور ضدانفجار ABB
 • الكتروموتور ضد جرقه ABB
 • الكتروموتور با كاربردهاي معمولي

شركت صنعتي ABB تمامي محصولات الكتروموتور خود را به صورت تك فاز و سه فاز با توان هاي ۰٫۷۵ كيلووات تا ۱۰۰۰ كيلووات توليد مي كند . جنس بدنه (پوسته) محصولات ABB از آلومينيوم و چدن مي باشد.

جهت كسب اطلاعات در رابطه با انواع الكتروموتور ها مي توانيد وارد بخش زير شويد : الكتروموتورادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۹:۴۳ | نويسنده : مهندس علي

ليفتراك دست دوم

خريد و فروش انواع ليفتراك دست دوم در ام ديزل : قيمت بالاي ليفتراك موجب شده است تا خيلي از افراد به دنبال انواع ليفتراك دست دوم بگردند . يا در برخي از موارد نيز براي گسترش فعاليت و بزرگ كردن سيستم كار كارفرما ها ترجيح مي دهند ليفتراك هاي دست دوم خود كه هنوز كارايي بالايي دارند را با ليفتراك نو كه داراي قدرت و تناژ بالايي هستند عوض كنند در اين مواقع نياز دارند تا ليفتراك دست دوم خود را به فروش بگذارند . ام ديزل موقعيتي فراهم كرده است تا به راحتي بتوانيد ليفتراك دست دوم خود را به فروش بگذاريد .

ما بعد از كارشناسي دقيق روي ليفتراك كاركرده شما قيمتي مناسب را در نظر مي گيريم بطوري كه شما هم رضايت فروش را داشته باشيد از طرفي هم مشتري و خريدار ليفتراك دست دوم نيز انتظار دارد تا ليفتراك دست دوم را با قيمتي مناسب و پايينتر از محصول نو خريداري نمايد.

قيمت ليفتراك دست دوم مارك هاي مختلف در بازار

بازار امروز به دليل فشار تحريمهايي كه آمريكا اعمال كرده است متلاتم است و قيمت ها هميشه در حال تغيير هستند از طرفي تعداد ليفتراك دست دوم در بازار به دليل افزايش قيمت ليفتراك نو كم شده است . لذا خيلي از كارفرما در اين مقطع دوست دارند مشين هاي خود را بهينه كنند تا اينكه آنها را جايگزين نمايند . ام ديزل با تلاش فراوان مي تواند هر نوع ليفتراك دست دوم را كه بخواهيد براي شما پيدا كرده و با قيمت مناسب عرضه كند.

جهت اطلاع از قيمت انواع مارك هاي ليفتراك دست دوم مي توانيد با ما در ارتباط باشيد .

لينك كوتاه : ليفتراك دست دوم

ليفتراك هاي شركت TCM

تاريخچه توليد ليفتراك TCM سرگذشت سه كارخانه در طول صد سال گذشته ميباشد. در سال ۱۹۱۴ كارخانه بارت به عنوان توليد كننده ليفتراك هاي دستي پالت بر شروع به كار كرده ودر سال ۱۹۱۴ موفق به توليد اولين ليفتراك برقي مي شود . و در ادامه مسير موفق خود در سال ۱۹۴۹ اولين كارخانه توليد ليفتراك را در ژاپن تاسيس مي كند و اين كارخانه در سال ۱۹۵۷ اولين ليفتراك را با موتور نيسان به بازار عرضه مي كند.در سال ۱۹۶۵ اولين ليفتراك را به امريكا صادرمي كند كه با اسقبال بازار امريكا روبرو مي شود لذا بر ان ميشود اولين كارخانه خود را در امريكا در كاروليناي جنوبي تاسيس كند در سال ۱۹۸۸ شركت نيسان سهام شركت بارت ايالات متحده امريكارا خريداري كرده و سپس اقدام به خريد سهام هاي شركت TCM ميكند و در نهايت در سال ۲۰۱۳ سهام TCM به شركت نيسان واگذار ميگردد و به دين صورت در سال ۲۰۱۵ خط توليد نيسان ،TCM وبارت باهم يكي شده و توليدات خود را با برند يوني كارز به بازار عرضه ميكنند


 ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۳:۳۱ | نويسنده : مهندس علي

ديزل ژنراتور گاز سوز MTU  آلمان

ديزل ژنراتور گاز سوز ام تي يو ,  شركت MTU آلمان , قيمت ديزل ژنراتور MTU دست دوم ,  كاتالوگ مشخصات فني ديزل ژنراتور هاي شركت MUT , نمايندگي شركت MTU در ايران

ديزل ژنراتور MUT

ديزل ژنراتور MTU آلمان

ديزل ژنراتور هاي mtu مي تواند مجموعه اي قابل اطمينان جهت تامين برق مورد نياز مصرفي براي تمام مردم جهان باشند . از ويژگي هاي ديزل ژنراتورهاي mtu مي توان به مصرف پايين سوخت , طول عمر بالا , كيفيت بسيار عالي اشاره كرد. موتور ها ل و ژنراتورهاي mtu در دو نوع صوخت مصرفي توليد و عرضه مي شوند :

 • ژنراتور ديزلي mtu | ديزل ژنراتور MTU
 • ديزل ژنراتور گاز سوز MTU

تمامي انواع ديزل ژنراتور MTU در تنوع توان هاي براي رفع نياز تمامي مشتريان توليد مي شود.بيشترين كاربرد هاي ديزل ژنراتور گاز سوز MTU بيشتر در فرودگاه ها , صنايع مواد غذايي , مراكز داده , مراقبت هاي بهداشتي , نيروگاه هاي مستقل تامين كننده برق , كارخانه هاي توليدي و ..مي باشد . مجموعه محصولات ديزل ژنراتور هاي MTU تا ۳۲۵۰ كيلووات مي باشد.

جهت كسب اطلاعات لازم جهت خريد انواع ديزل ژنراتور گاز سوز مي توانيد وارد لينك زير شويد : ديزل ژنراتور گاز سوز

ديزل ژنراتور گاز سوز MTU دست دوم

خيلي از مجموعه ها براي كاهش هزينه هاي خود قصد خريد ديزل ژنراتور دست دوم با كيفيت خوب و مصرف انرژي پايين هستند . پيشنهاد صنعت فا خريد ديزل ژنراتور گاز سوز MTU دست دوم مي باشد . البته بايد اين نكته را نيز مد نظر داشته باشيد كه پيدا كردن ديزل ژنراتور دست دوم با كيفيت و كم كاركرد بسيار كار سختي است . جهت كسب اطلاع مي توانيد با كارشناسان فروش صنعت فا تماس بگيريد تا راهنمايي هاي لازم را براي شما انجام دهند.

كسب اطلاع از ساير برند هاي ديزل ژنراتور وارد بخش زير شويد : قيمت ديزل ژنراتورادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۸:۵۹ | نويسنده : مهندس علي

ديزل ژنراتور دويتس آلمان| DEUTZ

ديزل ژنراتور دويتس , ليست قيمت موتور ديزل دويتس , نمايندگي دويتس تهران , موتور ديزل دويتس ۹۱۲ , قيمت موتور دويتس , مشخصات فني موتور دويتس , كاتالوگ محصولات ديزل ژنراتور دويتس

شركت دويتس | DEUTZ

هميشه شركت هاي آلماني در توليد انواع موتور ديزل در دنيا رتبه هاي بالا را به خود اختصاص داده اند شركت دويتس آلمان نيز به عنوان توليد كننده انواع موتور ديزل و ديزل ژنراتور به عنوان يكي از شركت هاي پيشرو در توليد و عرضه توانسته است جايگاه خوبي در بازار دنيا براي خود دست و پا كند . شايستگي اصلي دويتس توسعه، توليد، توزيع و تعمير و نگهداري موتورهاي ديزلي، گاز و الكتريكي براي كاربردهاي حرفه اي است.
توليد دات موتور ديزل دويتس از ۱۶ كيلووات تا ۶۲۰ كيلووات است كه بيشتر در تجهيزات ساخت و ساز , ماشين آلات كشاورزي , تجهيزات بارگيري مواد، تجهيزات ثابت، وسايل نقليه تجاري، وسايل نقليه راه آهن و برنامه هاي كاربردي ديگر استفاده مي شود .
DEUTZ AG در سال ۱۸۶۴، به عنوان “O.T.Otto & Cie.A.” در كلن آلمان تاسيس شد، در حال حاضر يكي از قديمي ترين شركت موتور ديزل و ديزل ژنراتور دويتس در جهان و يكي از پيشروترين موتورهاي توليد كننده در جهان است. DEUTZ مشتريان خود را با پشتوانه جامع و كوتاه مدت ۱۳ شركت توزيع، ۷ اداره فروش و بيش از ۸۰۰ نماينده فروش و خدمات در بيش از ۱۳۰ كشور در سراسر جهان ارائه مي دهد.

مشاهده تمام برند هاي ديزل ژنراتور صنعت فا : قيمت ديزل ژنراتور

 

ديزل ژنراتور دويتس دست دوم

قيمت بالاي موتورهاي ديزلي به ويژه در توان هاي بالا موجب شده است تا بيشتر افراد به دنبال خريد ديزل ژنراتور دست دوم مي گردند . يكي از خدماتي كه مي توانيم ارائه كنيم فروش انواع ديزل ژنراتور دست دوم با برنده هيا مختلف است به ويژه برند هايي مانند ديزل ژنراتور دويتس , كاترپيلار , ولوو و … البته بايد مشتريان عزيز توجه داشته باشند كه پيدا كردن ديزل ژنراتور دست دوم  يا انواع موتور ديزل دست دوم برند هاي معروف و قدرتمند بسيار سخت است . جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با كارشناسان فروش ما در صنعت فا تماس بگيريد .ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۵:۴۵ | نويسنده : مهندس علي

فيلتر هاي سوخت

فيلتر هاي سوخت  : بسيار ممكن است كه در طول مراحل حمل و نقل، انبارداري و نيز هنگام استفاده آب و مواد خارجي و آلودگي ها از داخل باك موتور وارد سوخت و باعث آلودگي اين قسمت شود. علاوه بر اين موارد يكي ديگر از علت هاي آلودگي خود سوخت است زيرا كه گاهي اوقات سوخت داراي ناخالصي ها و مواد بسيار ريز ميكروسكپي است و از آن جايي كه اندازه اين مواد بسيار ريز و كوچك است از همين رو هم با چشم ديده نمي شود. يكي از علت هاي آسيب ديدن تلرانس هم وجود و ورود هر گونه آلودگي به اين قسمت است و به خاطر اين كه تلرانس بين قطعات سيستم سوخت رساني بسيار كم و حدود ۰۰۱/۰ تا ۰۰۲/۰ ميلي متر است هرگونه آلودگي باعث فرسايش سريع اين قسمت ها مي شود.

فيلتز سوخت

يكي ديگر از علت هايي كه موجب زنگ زدگي و فرسايش قطعات ظريف سيستم سوخت رساني مي شود ورود آب است. از همين رو هم در سوخت وجود هرگونه آب و ناخالصي ها باعث ايجاد نا منظمي در كار كردن موتور، نشر دود از اگزوز و مهم تر اين كه، باعث كاهش توان موتور مي شود. و به همين خاطر براي جدا كردن آلودگي ها در سيستم هاي سوخت رساني از فيلتر ها يا تصفيه كننده هاي سوخت استفاده مي شود.

مشاهده انواع ديزل ژنراتور : ديزل ژنراتور دست دوم

جنس اكثر فيلتر هاي تصفيه كننده سوخت ديزل بيشتر از نوع فيلتر كاغذي كه كاغذ بسيار مخصوصي است تهيه شده است. كه علت چين دار بودن آن هم براي افزايش سطح موثر فيلتر اسيون است كه آن را به صورت چين دار و در داخل محفظه فلزي قرار مي دهند. بسته به نوع كاربري فيلتر معمولا اندازه قطر منافذ كاغذ از ۲ تا ۱۵۰ ميكرون مي تواند متفاوت باشد. علاوه بر فيلتر هاي كاغذاي امروزه انواع ديگري هم وجود دارد كه عبارتند از پنبه اي نمدي ، و يا پارچه اي كه معمولا ساخت و استفاده از آنها امروزه بسيار كم شده است.

فهرست مطالب

 

طرز كار فيلتر هاي كاغذي

معمولا سوخت پس از ورود به داخل و بالاي محفظه فيلتر، در اين نوع فيلتر ها وارد شده و سپس درست از قسمت هاي سوراخ و منافذ ريز روي كاغذ عبور مي كند. و از آن جايي كه نا خالصي هاي سوخت بسيار بزرگ تر از منافذ كاغذ هستند روي آن قسمت گير مي كند و از داخل منافذ سوخت كه داراي مولكول هاي ريز تري است عبور مي كنند. قسمت پايين فيلتر معمولا براي سوخت هاي است كه وارد شده و طريق استوانه مركزي فيلتر به سمت بالاي آن و دريچه خروجي حركت مي كنند.

معمولا فيلتر هاي كاغذي به اين شكل و در دو نوع يك پارچه يا يك بار مصرف و با المنت قابل تعويض ساخته مي شوند. جسم يا همان المنت فيلتر در فيلتر هاي با المنت قابل تعويض، قابل جدا شدن است. و فقط المنت در هنگام سرويس ها تعويض يا تميز مي شود. برخي فيلتر هاي كاغذي هم هستند كه در روي يك محفظه شيشه اي قرار گرفته اند. از آن جايي كه قسمت بدنه اين فيلتر ها شفاف است و از همين رو سوخت داخل آن هم بسيار مشخص است و به همين خاطر است كه مي توان تميزي و يا گرفتگي داخل آن را مشاهده كرد. اين فيلتر ها داراي سطح فيلتر اسيون بالايي است موتور هاي جاندير معمولا داراي اين نوع فيلتر هستند.

طراحي و آرايش قرار گيري فيلتر ها در مدار سوخت رساني

بسته به نوع و قدرت موتور و ميزان سوخت است كه فيلتر ها مورد استفاده قرار مي گيرند، به همين دليل در موتور هاي مختلف استفاده مي شود. اندازه يا سايز فيلتر ها براساس سطح فيلتر اسيون آنها مي باشد مثلاً در موتور هاي با تعداد سيلندر هاي كم و قدرت پايين از يك فيلتر با اندازه كوچك استفاده مي شود زيرا مقدار سوخت مصرفي و يا درخواستي موتور كم بوده و اين فيلتر توانايي تصفيه اين مقدار سوخت را دارد. ممكن است كه در موتور هاي بزرگ تر از يك فيلتر بزرگ و يا دو فيلتر (دو قلو ) استفاده مي شود.

در فيلتر هاي دو قلو سوخت از دو طريق وارد فيلتر ها شده و تصفيه مي شود :

به طريقه موازي :

معمولا در اين روش زماني كه سوخت وارد مي شود از طريق دو مسير مستقيم به دو طرف تقسيم مي شود كه هر كدام به يكي از فيلتر ها وارد شده و سپس از آن خارج مي شوند. در كانال خروجي سوخت تصفيه شده به هر دو فيلتر وارد و به هم متصل مي شوند.

به طريقه سري :

همه سوخت مورد نياز موتور، در اين روش وارد فيلتر اول و سپس بعد از عبور و تصفيه از اين فيلتر است كه وارد فيلتر دومي مي شوند. و سپس براي ورود به مدار پمپ تغذيه بعد از اين كه از فيلتر دومي سوخت عبور كرد وارد مدار تغذيه پمپ انژكتور مي شوند.

بسيار پيش مي آيد كه در فيلتر هاي دو مرحله اي در هر دو فيلتر سري از يك جنس و اندازه باشد و از همين رو هم فيلتر ها داراي قطر منافذ يكسان مي باشند. اين حالت در تمامي طرح ها يكي نيست و در برخي از طرح ها شكل فيلتر اوليه متفاوت است و داراي اندازه بزرگ تر و قطر منافذ بزرگ است ( حدود ۳۰ تا ۱۵۰ميكرون ) معمولا از اين فيلتر براي گرفتن و عاري كردن سوخت از ذرات بزرگ استفاده مي شود.

اندازه فيلتر دومي يا ثانويه بسيار كوچكتر و از همين رو هم قطر منافذ بسيار ريزتر ( حدود ۲ تا ۵ ميكرون ) مي باشد. مهم ترين مزيت وجود اين فيلتر براي جلوگيري از ورود ذرات و ناخالصي هاي بسيار ريز است زماني كه ناخالصي ها از فيلتر اوليه عبور كنند اين فيلتر ها ناخالصي ها را گرفته و عمل تصفيه نهايي سوخت را انجام مي دهد. همان طور كه گفتيم در برخي از طرح هاي سوخت رساني ، قبل از پمپ اوليه فيلتر اوليه سوخت در مسير مكشي آن قرار دارد و بعد از پمپ اوليه فيلتر ثانويه قرار مي گيرد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۹:۴۳ | نويسنده : مهندس علي

تقسيم بندي پمپ ها  

تقسيم بندي پمپ ها : يكي از دستگاه هايي كه براي تبديل انرژي مكانيكي به انرژي هيدروليكي مورد استفاده قرار مي گيرد پمپ است كه اين كار را انجام مي دهد و نتيجه آن هم باعث افزايش انرژي پتانسيل ( فشار سيال عبوري از پمپ) و يا انرژي جنبشي (سرعت سيال و انتقال سيال) مي شود. در تقسيم پمپ ها بايد بگوييم كه در صورت كلي پمپ ها به دو رده پمپ هاي ديناميكي و پمپ هاي جابجايي مثبت تقسيم مي گردند .

ليست قيمت انواع پمپآب خانگي و صنعتي : قيمت پمپ

پمپ هاي ديناميكي : به پمپ هايي كه در آن ها انتقال انرژي به سيال به صورت ديناميكي صورت مي گيرد پمپ هاي ديناميكي مي گويند

پمپ هاي جابجايي مثبت : پمپ هايي كه سيال توسط آنها جابجا مي شود را پمپ هاي جابجايي مثبت مي گويند.

نحوه انتقال انرژي به سيال در واقع عمده تفاوت اين دو نوع پمپ است. ما در اين مبحث با يك مثال ساده تمايز اين دو نوع پمپ را براي شما بيان مي كنيم.

مثالي كه براي شما بيان مي كنيم بسيار ساده و قال فهم است به طور مثال فرض كنيد كه قرار باشد تا تكه سنگي از سطح زمين به ارتفاع ١٠ متري انتقال داده شود. و اين عمل بايد به دو طريق انجام بگيرد.

روش اول : بستن سنگ به يك تكه نخ و چرخاندن و رها كردن ناگهاني آن سنگ به ارتفاع مورد نظر پرتاب كرد روش دوم : از طريق جا به جا كردن سنگ به طور مثال با استفاده از پلكان به ارتفاع ١٠ متري مي توان كه منتقل كرد.

دانستيم كه براي اين عمل در هر دو روش به سنگ انرژي خاصي به صورت پتانسيل داده مي شود اما اتفاقي كه در روش اول صورت مي گيرد به صورت ديناميكي (سرعت) است و در روش دوم هم به صورت جابجايي كه در نهايت هم سنگ به ارتفاع مورد نظر خودش منتقل مي شود.

فهرست مطالب

تقسيم بندي پمپ ها

ما در جدول زير و در تقسيم بندي مشخص شده نشان مي دهيم كه در صنعت از دو رده پمپ هاي ديناميكي و جابجايي مثبت انواع مختلفي وجود دارد كه هر كدام هم كاربرد هاي بسياري را در صنعت دارد.

انواع پمپ ها

 • ديناميكي
 • توربو پمپ ها (سانتريفوژ) جريان شعاعي
 • جريان مخلوط
 • جريان محوري
 • جابجائي مثبت مخصوص انژكتور
 • رفت و برگشتي پيستوني
 • ديافراگمي
 • دوار دنده اي
 • پره اي
 • پيچي
 • پمپ هاي گريز از مركز

كاربرد پمپ هاي گريز از مركز

از اين نوع پمپ بيشتر به دلايلي مثل داشتن كاربرد گسترده، هزينه پايين، و نگهداري راحت و تعميرات آسان، در واحد هاي صنعتي استفاده مي شود . براي انتقال آب و ساير سيالات سبك از اين پمپ ها بيشتر استفاده مي شود . معمولا مي توان كه براي پمپاژ دو قاب، خمير و تراش هاي چوب و يا مواد سنگين ديگر از اين پمپ هاي مزبور استفاده كرد. اما نكته مهم اين كه اين مواد بايد شرايط خاصي را هنگام پمپاژ داشته باشند. بايد پروانه هايي با اندازه و اشكال متفاوت وجود داشته باشد تا پمپ هاي استاندارد مواد سنگين را نيز بتوانند انتقال دهند.

مهم ترين علتي كه باعث شده تا كاربرد پمپ هاي گريز از مركز تا اين حد گسترش پيدا كند اين است كه در حين تعميز پمپ ها معمولا پس از پياده كردن لوله ها و بدنه پمپ ، كار بر روي قسمتهاي داخلي آن نسبتا ساده است و همان طور كه گفتيم همين سادگي تعميرات و نياز اندك به نگهداري و تعميرات باعث شده است كه كاربري بيشتري داشته باشد.

طرز كار پمپ

در واقع كار اين پمپ بر اساس نيروي گريز از مركز است. با وارد شدن به دهانه ورودي يا بخش مركزي پمپ ماده در اثر چرخش پره ها به طرف بيرون رانده مي شود . و مقدار حركت سيال از آنجا كه سرعت سيال در لبه بيروني پروانه بيشتر است افزايش مي يابد. و در اين صورت است كه با ورود سيال بيشتر به داخل پمپ، در بدنه پمپ كه در بر گيرنده پروانه پمپ است مقدار حركت سيال افزايش مي يابد و سپس با فشار از دهانه خروجي پمپ سيال به بيرون رانده مي شود.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۵:۰۶ | نويسنده : مهندس علي

انواع موتور ديزل ۶ زمانه

انواع موتور ديزل ۶ زمانه : امروزه سوخت ها در تامين انرژي مهم ترين نقش را دارند و به وسيله اين سوخت ها است كه انواع موتور ها به حركت در مي آيند حتي براي موتور كشتي هم از انواع سوخت استفاده مي شود. از همين رو يك مؤسسه تحقيقاتي لهستاني سوخت جديدي را براي موتور كشتي و انواع موتور ديزل احتراق داخلي ابداع كرد كه با اين نوع سوخت تا ۳۰ درصد در مصرف سوخت مي توان كه صرفه‌ جوئي كرد.

موتور پيستون (Opposed Piston) موتور مورد ادعاي اين مؤسسه است كه اين موتور از تركيبي از موتور هاي دو زمانه و چهار زمانه تشكيل يافته است كه به همين دليل شش ‌زمانه خوانده مي ‌شود.

موتور ديزل 6 زمانه

انواع موتور ديزل را در بخش زير مشاهده كنيد : موتور ديزل

درباره مفهوم موتور با پيستون ‌هاي مقابل اين توضيح را بايد بدهيم كه ۲ عدد پيستون در هر سيلندر در مقابل يكديگر در حركت هستند كه هر دو آن ها بر اساس دو زمانه عمل مي‌كنند. دو عدد ميل‌‌ لنگ در اين نوع موتور ها وجود دارد كه هر دو با يك دور مساوي يكديگر دوران مي‌كنند و در اين حالت است كه سيلندر ها مي‌توانند كه به صورت افقي و يا عمودي قرار گرفته باشند. سر سيلندر در اين نوع موتور وجود ندارد و به ‌عنوان سر سيلندر هر پيستون از مقابل ديگري عمل مي‌كند.

يكي از پيستون‌ ها در اين موتور جديد بر اساس دو زمانه عمل مي ‌نمايند اما در همان سيلندر پيستون مقابل در بر اساس چهار زمانه عمل مي‌نمايد. سرعت دوران ميل ‌لنگ پيستوني كه بر اساس چهار زمانه كار مي‌كند به منظور هماهنگ شدن اين دو پيستون با يك ديگر به اين شكل و دو برابر سرعت دوران و پيستون دو زمانه حركت مي كند. در سمت دو زمانه سيلندر اين دو پيستون داراي دو سري دريچه است.

Ports : نوعي سري است كه به نقطه انتهائي بالائي كورس پيستون بسيار نزديك تر است

TDC ۱ / : اين قسمت هم جزئي از دريچه‌ هاي ورود هوا است و سري ديگر آن هم در نزديكي به نقطه انتهائي پائين كورس پيستون قرار دارند

BDC۲ / : اين قسمت هم جز دريچه ‌هاي خروج دود هستند. هيچ دريچه‌اي در واقع در سمت پيستون چهار زمانه وجود ندارد و از همان دريچه‌ هاي سمت دو زمانه هواي مورد نياز اين قسمت فراهم مي‌شود.

از همين رو ابتدا دريچه ‌هاي هوا در كورس برگشت پيستون به پائين و سپس دريچه‌ هاي خروج دود باز مي‌شوند براي ورود هوا و خروج دود به طور يك به يك فرصت مناسب وجود دارد. به ‌وسيله يك سوپاپ دو راهي است كه ورود هوا و يا مخلوط هوا با سوخت به داخل سيلندر كنترل مي‌شود. پيستون چهار زمانه در اين سيستم ، موجب بهبود مراحل تخليه دود و ورود هوا به داخل سيلندر مي‌شود.

علامت شناسائي موتور پيستون M۴+۲است كه اين موتور در مقابل شش زمانه و براي آن تعيين شده است. اين موتور هم مزاياي موتور هاي دو زمانه و چهارزمانه را دارا است. و علاوه بر اين موارد در هر دو سيستم نكات منفي هر دو را هم تا حدود بسيار زيادي كاهش داده است. درباره اين نوع موتور نظريه هاي بسياري وجود دارد و از همين رو هم تعدادي از مبتكران اين موتور بر اين عقيده هستند كه هيچ اثر منفي در عمر مفيد موتور در برخورداري از دو ميل ‌لنگ با دو دور مختلف موتور را ندارد . و اين موضوع را قبول دارند كه قدرتي كه از سوخت به دست مي آيد در داخل سيلندر به‌ طور يكنواخت و به هر دو ميل ‌لنگ انتقال داده نمي ‌شود و از همين رو هم و به ‌منظور بهره‌ گيري از اين سيستم به هر ميل ‌لنگ بايد كه يك ژنراتور مجزا نصب شود.

كسب اطلاع از ليست قيمت ديزل ژنراتور دست دوم : قيمت ديزل ژنراتور چيني

اين نوع موتور داراي مزايايي است كه در اين قسمت به آن ها اشاره خواهيم كرد

 • به ميزان ۳۰ درصد صرفه ‌جوئي در سوخت مي شود
 • به‌ علت طولاني شدن مرحله انبساط گاز كاهش مقدار گاز هاي نيتروژن ( NOx )
 • نسبت به حجم كم موتور داراي قدرت بيشتر
 • داراي كاركرد و راند مان بهتر
 • مهم ترين اصل اين كه مي توان كه از انواع مختلف سوخت مانند گاز مايع ، سوخت ‌هاي متداول و سوخت ‌هاي گياهي استفاده كرد
 • به منظور كنترل نسبت فشار داخل سيلندر و كيفيت سوخت مصرفي براساس مقدار نيروئي كه در نظر است استفاده از سيستم كنترل الكترو نيكي برحسب مورد از موتور گرفته شود.
 • سيستم تزريق سوخت با فشار بالا صورت مي گيرد
 • داراي تن صدا و ارتعاشات كمتري است
 • ساختمان موتور داراي سادگي است

از اين نوع موتور تاكنون تعداد بسيار كم و انگشت شماري ساخته شده است ولي با داشتن امكانات و مزاياي بسيار بالا خط توليد انواع مختلف اين نوع موتور در نظر است تا براي كاربرد هاي متفاوت مانند نيروي محركه كشتي ‌ها و همچنين به‌ عنوان مولد برق ساخته و مورد استفاده در انواع صنعت قرار گرفته شود.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۱ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۹:۰۹ | نويسنده : مهندس علي

كانكس نگهباني 

كانكس نگهباني , كيوسك نگهباني , قيمت كانكس و كيوسك نگهباني دست دوم و نو : شركت كانكس سازي ايرانا سازه با طراحي انواع كانكس از جمله كانكس نگهباني توانسته است پاسخگوي نيازهاي مشتريان عزيز باشد . همانطور كه مي دانيد حراست و نگهباني بخش هاي مختلف ادارات و سازمان ها از اهميت زيادي برخوردار است . و شما شاهد اين نوع از كانكس ها در ورودي هاي كارگاه ها , كارخانه جات و سازمان ها و .. بوده ايد . اندازه وابعاد اين نوع از كانكس ها بسته به اندازه سيستم كارخانه جات دارد . اين نوع از كانكس ها در اندازه ها , ابعاد مختلفي ساخته مي شوند .
كانكس نگهباني

كانكس نگهباني

مجموعه كانكس ايرانا سازه با استفاده از متخصصين مجرب در اين زمينه توانسته است كانكس نگهباني را طبق خواسته و نياز مشتري طراحي و توليد كند و سپس آن را در محل مورد نظر نصب كند و اين شركت توانسته است در اين راستا پروژه هاي مختلفي را اجرا كند .

 

كانكس نگهباني چيست

اين نوع از كانكس ها همانطور كه از نامشان پيداست كاربردي نكهباني و حراست دارند و در نماها و طرح هاي مختلف براي حراست و نگهباني بخش هاي مختلف طراحي و ساخته مي شوند . اين كانكس ها بايد به گونه اي طراحي شوند كه فرد نگهبان بتواند از هر طرف ديد كاملي به فضا داشته باشد تا بتواند به راحتي كار حراست و نگهباني را انجام دهد .

كاربرد كيوسك نگهباني

كيوسك نگهباني كاربردهاي مختلفي دارند كه در اينجا به نمونه اي از آن ها اشاره مي كنيم :

در ابتدا و انتهاي كوچه و محله ها :

ساكنين محله ها جهت اطمينان و امنيت در كوچه و محله اين نوع كانكس ها را در محله ي خود نصب مي كنند تا فردي كه به عنوان نگهبان در محله كار حراست از كوچه را برعهده دارد بتواند سرپناه داشته باشد و اين نوع از كانكس ها مي تواند بهترين گزينه ي انتخابي براي آن ها باشد .

ورودي هاي مجتمع هاي مسكوني و اداري :

در ادارات و مجتمع هاي بزرگ مسكوني براي نگهباني اين نوع از كانتكس ها را در محل مناسب نصب مي كنند تا نگهبان با خيالي آسوده كار نگهباني خود را انجام دهد و بتواند در مواقع ضرروي داخل كانكس مستقر شود

كيوسك نگهباني

كيوسك نگهباني

ورودي هاي كارخانجات :

براي حفاظت كارخانجات و امن بودن اين مكان ها معمولا نگهباني وظيفه ي حراست و نگهباني از كارخانه را برعهده دارد كه كانكس نگهباني به كمك آن ها آمده تا بتوانند به راحتي داخل اين نوع از كانكس ها مستقر شوند و در ضمن اين نوع از كانكس ها بايد به گونه اي ساخته شوند كه هم مقاوم باشند و هم نگهبان ديد كاملي به فضاي اطراف داشته باشد .

مورد استفاده در زندان ها , دادگاه ها , پادگان ها :

معمولا ورودي پادگان ها , دادگاه ها و .. از كانكس هاي نگهباني جهت حراست نگهبان از منطقه ي مورد نظر استفاده مي كنند .

نماي بيروني كانكس نگهباني

جهت زيبا سازي شهر و زشت نشان ندادن چهره ي شهر اين نوع از كانكس ها در طرح ها و نماهاي زيبا طراحي و اجرا مي كنند . اين نوع از كانكس ها به سيستم هاي به روز مجهز هستند و داخل آن ها به گونه اي ساخته شده است كه امكان نصب دوربين مداربسته و .. وجود دارد

تحويل و ارسال كانكس نگهباني

هزينه ي حمل و نقل كانكس ها عموما بر عهده ي مشتريان عزيز است . اين نوع از محصولات در گارخانه طراحي , ساخته مي شوند و جهت نصب به محل مورد نظر مشتري برده مي شوند و در آنجا قطعات به يكديگر متصل مي كنند و اين كار توسط اتيم حرفه اي كانكس آلفا انجام مي گيرد .

كانكس نگهباني دست دوم , كيوسك نگهباني دست دوم

انواع كانكس نگهباني با توجه به ابعاد و اندازه هاي متفاوتي كه دارند مسلم است كه هزينه ها نيز با يكديگر فرق دارند . مشترياني كه پس از خريد كانكس ها و استفاده آن ها ديگر نيازي به استفاده از كانكس دست دوم را ندارند مي توانند آن را با قيمت مناسبتري به كارخانه تحويل دهند و كانكس ها در كارخانه اگر نياز به بازسازي و تعمير بود تعميرات مربوطه بر روي آنها انجام مي گيرد و بعد از آن مشترياني كه نمي خواهند بنا به هر دليلي هزينه ي زيادي را صرف كانكس بكنند مي توانند اين نوع از كانكس ها را با نام كانكس نگهباني دست دوم خريداري نمايند .ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۱ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۵:۵۱ | نويسنده : مهندس علي

كانكس درماني سيار

كانكس درماني سيار , قيمت كانكس درماني سيار , خريد كانكس درماني سيار دست دوم : كانكس هاي درماني سيار طراحي شده در شركت ايرانا سازه از بهترين نوع كانكس  ها هستند كه امروزه كاربردهاي زيادي دارند و به كمك حوزه ي پزشكي و درماني  آمده اند . اين دسته از كانكس ها با مهيا ساختن فضاي درماني و پزشكي  توانسته اند پاسخگوي نيازهاي افراد در مناطق عاري از تجهيزات پزشكي را  برآورده كنند و به كمك اين نوع از كانكس ها مناطق محروم كه امكان ساخت  مراكز درماني در آن ها وجود ندارد يا اگر باشد هم آنقدر هزينه بر است كه از  عهده ي آن بر نمي آيند .

 

گروه كانكس سازي ايرانا سازه

مشتريان و خريداران اين دسته از كانكس ها  مراكز درماني , بهداشت و آموزش پزشكي است كه به مناطق محروم از خدمات  درماني و .. ارسال مي كند تا حداقل بتوانند پاسخگوي نيازهاي درماني مناطق  محروم باشند . اين نوع از كانكس ها همانگونه كه از نامشان نيز مشخص است  سيار هستند و به صورت چرخدار طراحي مي شوند و از قابليت هاي حمل و نقل و  جابه جايي آساني برخوردارند البته كانكس هاي سيار ثابت نيز مزيت هاي ويژه  اي دارند زيرا بايد به دليل ثابت بودن در يك مكان بايستي مقاوم ساخته شوند .  ولي سيار بودن كانكس درماني يك مزيت ويژه اي كه دارد اين است كه در صورت  تمايل به تغيير مكان آن مي توان به آساني آن ها را جابه جا كرد .

كانكس درماني سيار

كانكس درماني سيار

لازم به ذكر است كه امروزه اكثرا تمامي  ادارات , ارگان ها و سازمان ها , دانشگاه ها , كارخانه جات و .. اگر تمايل  به داشتن مراكز درماني در يك بخش از سازمان خود باشند بهترين گزينه ي  انتخابي براي آن ها همين كانكس هاي درماني سيار است . كه با نصب آسان آن ها  مي توان در مكان دلخواه به هدف خود دست يافت در ضمن در صورت تمايل مي توان  آن ها ار جابه جا كرد و به مكان ديگري از سازمان انتقال داد . اندازه ها ,  ابعاد اين كانكس ها بسته به مكان مورد نظر مشتري و همچنين سفارش خريداران  دارد در ضمن داخل اين كانكس ها چون مجهز به خدمات پزشكي ساخته مي شوند بايد  با ظرافت و دقت كامل طراحي شوند .

كاربرد كانكس درماني سيار

 • واكسيناسيون اطفال و افراد بزرگسال

 • اتاق هاي فوريت هاي پزشكي و اورژانسي

 • مراقبت بهداشتي و درماني

 • اتاق هاي مخصوص مراقبت ويژه از مادر و كودك

ساخت و طراحي اين كانكس ها نيز بايد با  دقت و ظرافت خاصي انجام شود و در ساخت ن ها از مواد اوليه بادوام استفاده  شود زيرا در شرايط بحراني اعم از سيل , زلزله و مناطق محروم .. از اين  كانكس ها استفاده مي شود . اين دسته از كانكس ها نياز به مجوز هاي ساخت و  ساز و .. ندارند به همين سبب است كه جاي روش هاي سنتي ساخت و سازها را  گرفته اند و در هر مكاني مي توان آن ها را نصب كرد . داخل اين دسته از  كانكس ها به گونه اي بايد طراحي شود كه تمامي لوازم پزشكي و درماني داخل آن  جاي گيرند .

قيمت كانكس درماني سيار

قيمت كانكس درماني سيار بسته به مواد اوليه به كار برده شده در آن و همچنين اندازه , ابعاد , ثابت بودن و يا سيار بودن , كانكس دست دوم بودن و .. بستگي دارد و همچنين اين دسته از كانكس ها را مي توان در چند  طبقه نيز طراحي كرد كه اين ها بسته به نياز و سفارش مشتريان عزيز دارد . كه  همگي مي توانند در قيمت يك كانكس درماني سيار تاثير گذار باشند .

جهت خريد محصول مي توانيد با متخصصين ما  در شركت كانكس سازي ايرانا سازه تماس بگيريد و ابتدا مشاوره هاي لازم را  درايفت كرده و سپس محصول انتخابي خود را سفارش داده تا مهندسين ما آن را بر  طبق خواسته و نياز شما طراحي كنند و بعد از آن ساخته و در محل انتخابيتان  نصب كنند .ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۱ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۲:۱۱ | نويسنده : مهندس علي

كانكس برجك نگهباني

كانكس برجك نگهباني , خريد و فروش و قيمت كانكس برجك نگهباني دست دوم , ايرانا سازه : كانكس هاي توليد شده در مجموعه ايرانا سازه كاربردهاي زيادي دارند كه از جمله مي توان به كانكس برجك نگهباني اشاره كرد كه كاربردهاي متنوع و زيادي دارد و اكثرا در پادگان ها , كارخانه جات و كارگاه هاي بزرگ صنعتي , زندان ها , مراكز نظامي , كنسولگري ها , دادگاه ها , سفارت خانه ها و .. مورد استفاده قرار مي گيرند . استفاده از ديوارهاي بلند در كانكس نگهباني لازم و ضروري است به همين دليل در طراحي اين دسته از كانكس ها بايد اين گونه از موارد را در نظر داشت .

اين نوع از كانكس ها طراحي شده با اصول و فنون معماري و مهندسي هستند و آن ها را مي توان در تمامي مكان ها با هر نوع شرايط آب و هوايي و .. استفاده كرد . اين دسته از كانكس ها چون اكثرا در ارتفاعات بلند قابل نصب هستند از مقاومت بالاتري در مقابل هر نوع تهديدي برخوردارند . متخصصين و طراحان مجموعه شركت ايرانا سازه اقدام به طراحي انواع كانكس هاي برجك نگهباني در اندازه ها و كاربردهاي مختلف كرده اند و محصولاتي با كيفيت را تحويل مشتريان مي دهند . زيرا هدف اصلي اين مجموعه كسب رضايت مشتري است .

قيمت كانكس برجك نگهباني دست دوم

قيمت كانكس برجك نگهباني دست دوم


انواع كانكس برجك نگهباني

كانكس هاي برجك نگهباني ديده باني

كانكس هاي برجك نگهباني مرزباني

كانكس هاي برجك نگهباني ثابت

كانكس هاي برجك نگهباني چرخدار

كانكس هاي برجك نگهباني شيشه اي

كانكس هاي برجك نگهباني طراحي شده با نماي كامپوزيت

كانكس هاي برجك نگهباني ساندويچ پانل

كانكس كيوسك نگهباني طراحي شده از ورق گالوانيزه

طراحي كانكس برجك نگهباني

اين نوع از كانكس ها بايستي مجهز به پروژكتور باشند تا نگهبان در هنگام شب ديد كاملي به فضاي اطراف داشته باشد . اين دسته از كانكس ها مجهز به راه پله هستند كه جهت رفت و آمد آسان نگهبان طراحي شده اند . در ضمن راه پله بايد مجهز به پاگرد باشد تا هم نگهبان بتواند استراحت كند هم ديد كاملي به دور و اطراف داشته باشد . يكي از مهمترين مواردي كه در ساخت و طراحي اين نوع از كانكس ها بايد ذكر شود اين است كه در صورت نياز و سفارش مشتري مي توان مواد اوليه به كار رفته در كانكس هاي نگهباني را ضد گلوله ساخت .

خريد كانكس برجك نگهباني , فروش و قيمت كانكس برجك نگهباني دست دوم

جهت خريد و همچنين اطلاع بيشتر از نحوه ي قيمت و فروش و همچنين جهت كسب اطلاع از نحوه ي خريد كانكس برجك نگهباني دست دوم با كارشناسان فروش مجموعه شركت كانكس سازي ايرانا سازه تماس بگيريد و محصول انتخابي خود را سفارش دهيد تا متخصصين و مهندسن ما آن را برطبق سفارش و نياز شما طراحي كنند .ادامه مطلب
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ]