خرید بک لینک
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
خرید توتون توتون
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۱:۵۲ | نويسنده : مهندس علي

ميزان اهميت شغل همسر آينده چقدر است ؟


ميزان اهميت شغل همسر آينده چقدر است ؟ باغ تالار عروسي شمس العماره : يكي از سوال هاي دختر خانم ها معمولا در اولين جلسه خواستگاري براي شان بسيار مهم است ،شغل داماد است. آن ها مي خواهند كه از وضعيت اشتغال همسر آينده شان به خوبي آگاه شوند. ولي آن چيزي كه مهم است و در زندگي واقعا تاثير زيادي داشته است، نوع شغل و ميزان درآمد است و مي توانند تاثير مستقيمي بر روي زندگي مشترك بگذارد.

ميزان اهميت شغل همسر آينده چقدر است – زماني كه پسري به سن ازدواج برسد و شرايط شغلي مناسبي داشته باشد در اصل موانع مهمي ديگر بر سر راه ندارد اما اگر كسب درآمدي نداشته باشد شروع يك زندگي براي او قطعا دشوار و سخت است. نوع شغل مي تواند در بقاي زندگي مشترك اهميت فراواني داشته است. البته دقت كنيد آن چيزي كه در اين مورد نبايد فراموش كرد كسب درآمد به صورت حلال است كه ميتواند سلامت زندگي را تضمين كند و اينگونه نيست كه پول در آوردن به هر قيمتي براي زندگي مشترك درست نيست.

ميزان اهميت شغل همسر آينده چقدر است

ميزان اهميت شغل همسر آينده چقدر است

ميزان اهميت شغل همسر آينده چقدر است

هم اكنون دخترهاي زيادي نيز شاغل هستند و به همين جهت كفويت شغلي اهميت زيادتري پيدا كرده است. اينكه شغل زن و مرد در جايگاه هم شان يكديگر باشند. سطح درآمد مرد هميشه بايد از ميزان درآمد زن بيشتر باشد تا بتواند تناسب زندگي و تعادل آن بخوبي حفظ گردد. اما در دوران فعلي هم زن و هم مرد مجبور هستند كه به فعاليتهاي اقتصادي بپردازند تا توازن شغلي بهم نخورد. به بياني ساده تر مي توان اينگونه گفت كه مرد بايد در يك جايگاه كار كند و زن هم در دو جايگاه.

زماني كه زمينه هاي شغلي مشترك وجود داشته باشد مي تواند فضاي فكري هر دو سمت را به يكديگر نزديك نمايد. اما فراموش نكنيد كه به سختي ميتوان بين شغلهاي مردان مثل شغل هاي آزاد، فعاليتهاي خدماتي و…. با شغلهاي خانم ها مثل شغل هاي هنري، فرهنگي و… زمينه مشترك ايجاد نمود.اين گونه ازدواج ها مي تواند پس از گذشت مدتي شكافت هاي عميقي را ايجاد نمايند. چون اين شغل نيست كه تنها به عنوان تامين كننده درآمد نيست. فضاي مي باشد كه ما در روز ساعت هاي زيادي را با آن سپري مي كنيم و ذهن ما درگير آن است. افراد زيادي هستند كه با آن ها ارتباط در روز داشته ايم و ارباب و همكاران زيادي وجود دارند كه دنياي اجتماعي مان را تشكيل ميدهند و شبكه ي براي روابط اجتماعي را تعريف مي كند. تفاوتي كه بين روابط و ذهنيت ما و دنياها وجود دارد ميتواند منجر به فاصله در بين زن و مرد باشد.

شغل همسر آينده چه ويژگي هاي بايد داشته باشد؟

مدت زماني كه مرد كار مي كند در زندگي مشترك تاثير زيادي را دارد. مرد بايد فرصتي را داشته باشد كه به مسائل زندگي خصوصي و شخصي اش نيز برسد و از زمان خود به خانواده اختصاص بدهد نه اينكه بخواهد همه ي زندگي اش را براي كار صرف نمايد. برخي از مشاغل واقعا سخت هستند و خسته كننده مي باشد و ديگر براي مرد فرصتي نمي ماند كه به امور خانواده رسيدگي كند. تعدادي از اين مشاغل ماموريتي مي باشند و فرد مجبور است كه در طول سال از خانه دور باشد. هر زني نمي تواند چنين شرايطي را تحمل كند. اگر مي خواهيد تصميم بگيريد بايد در زمان انتخاب اين ويژگي ها را در نظر داشته باشيد و شرايطي را بپذيريد كه طبق شيوه ي زندگي تان باشد.

اين خطرها را خواهد بپذيرفت؟

برخي از مشاغل مثل شغل هاي نظامي خطرهاي خاص خود را داشته اند يا فعاليتهاي مثل امداد و نجات كه همواره مخاطره انگيز است. اين شغل ها استرس هاي زيادي را به خانواده وارد مي كند. البته اين امكان وجود دارد كه دختري كه بخواهد ازدواج كند دوست داشته باشد تا همسري آتش نشان داده باشد.
او بايد تمامي جوانب را در نظر بگيرد و استرس و خطرها را تحمل نمايد. تنها اين نيست كه يك شغل را دوست داشته باشيد بلكه بايد در مورد آن اطلاعات كاملي را در اختيار داشته باشيد و بخوبي از معايب آن آگاه باشيد.

ممكن است در شغل هاي پر خطر شخص عضوي از بدنش را از دست بدهد يا اينكه مجروح شود. در صورتي كه همسر خود را براي چنين مشكلاتي آماده نكرده باشد مي تواند در صورت بروز اين بحران ها تحملش را از دست بدهد و كانون زندگي را متلاشي كند. هر دختري بايد براي تحمل شغل همسر خود توانايي هاي لازم را در نظر بگيرد.

لحظه هاي بدون همسر

در پاسخ به ميزان اهميت شغل همسر آينده چقدر است : مشاغلي نيز وجود داشته است كه به شيفت شب اختصاص داشته اند مثل شغل هاي نظامي و پرستاري. برخي از خانمها نمي توانند شبها تنها بماند و برايشان سخت است. به همين دليل در زمان ازدواج بايد به اين مسائل توجه كرد تا بعدها اختلافي با همسر به وجود نيايد. شما بايد در چنين مشاغلي ويژگي هاي منفي و مثبت را در نظر داشته باشيد تا مشكلاتي در آينده ايجاد نگردد. تلاش كنيد به صورت منطقي با اين مسائل روبرو شويد و آن را حل كنيد.

در آخر دخترهاي جوان بايد بدانند پاسخ مثبت گرفتن در مقابل تقضاي ازدواج هر مردي با شغلي كه داشته بر روي زندگي اجتماعي و شخصي تاثير مستقيمي را دارد و همچنين بر روي تربيت فرزندان نيز موثر است. پس بهتر است در چنين مراحلي تامل و دقت كافي را داشته باشيد كه پس از ازدواج ديگر جاي براي پشيماني نمي ماند. در آخر پس از بررسي دقيق مي توانيد به انتخاب همسر آينده تان بپردازيد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۶:۰۹ | نويسنده : مهندس علي

مدل موي عروس را چگونه انتخاب كنيم ؟ باغ تالار عروسي : اينكه تصميم بگيريم چگونه يك مدل موي زيبا در شب عروسي مان داشته باشيد قطعا مي تواند يكي از گزينه هاي تكميل شدن زيبايي ما در شب عروسي مان باشد. همه ي ما مي دانيم كه شب عروسي براي هر عروس خانمي مهم است و بيشتر آن ها در انتخاب هر چيزي نهايت حساسيت خود را در نظر مي گيرند كه البته براي مدل مو نيز به همين شيوه است.

اين يك تصميم گيري سخت است براي شما كه براي موهاي خود چند نوع مدل مو را انتخاب نموده ايد. بيشتر عروس خانم ها ترجيح مي دهند كه يك آرايشگر حرفه ي براي شان مدل مو را انتخاب كنيد تا با توجه به لباس و چهره عروس خانم، شنيون آن ها را انجام بدهد. در صورتي كه شما قصد داشته باشيد تور و تاجه نيز داشته باشيد اين يك كار كاملا تخصصي است كه بايد شينيون كار عروس آن را انجام بدهد.

نحوه ي انتخاب مدل موي عروس

زماني كه قصد داريد مدل مو ي خود انتخاب كنيد بايد لباس شب عروسي تان را در نظر بگيريد. مدل موهاي عروس در حالت معمولي به صورت جمع شده و شينيون مي باشد. در صورتي كه لباس عروس تان دكلته و يقه باز مي باشد بايد موهاي سر را به شكل جمع و باز درست كنيد اما براي لباس هاي كه پوشيده هستند و آستين دار مي باشند بهتر است كه مدل موهايتان را جمع انتخاب كنيد كه با تاج عروس و تور عروسي زيادي از حد شلوغ نباشد.

هميشه بايد در خصوص شينيون موي سرتان تصميم درست و صحيحي بگيريد. مثلا اگر لباس شما ساده بوده مي توانيد از گل هاي سر نگين دار و تاج هاي استفاده نماييد كه پر از زرق و برق مي باشند تا جلوه عروس بودن شما را چندين برابر كند.

نكات مهم در انتخاب مدل موي عروس

هميشه سعي كنيد به صورت مداوم به موهاي خود رسيدگي كنيد و اين كار را فقط يك شب انجام ندهيد بلكه حداقل يك ماه پيش از عروسي به موهايتان اهميت بدهيد. براي اينكه يك شينيون و مدل عالي مو داشته باشيد بايد موهايتان براق باشد و بدرخشد.
خانم هاي ممكن است ريزش مو داشته باشند يا موهايشان شكننده باشد، اگر شما جز اين دسته هستيد حتما چند ماه قبل از عروسي به متخصص مراجعه كنيد تا اين مشكلات برطرف گردند.

از ميوه و سبزيجات و همچنين قرص هاي ويتامينه استفاده كنيد كه علاوه بر مفيد بودن براي شما، به سلامت پوستتان نيز كمك مي كند و موجب مي شود كه شما ارايش زيباتر و جذاب تري را داشته باشيد.

براي موهاي خود از ماه ها قبل از سرم هاي مو و ماسك هاي تقويت كننده مو استفاده نماييد تا در روز عروسي تان موهاي شادابي را داشته باشيد و شينيون كار به سادگي بتواند هر مدلي را كه مي خواهد به موهاي شما بدهد.

چه زماني موهايمان را باز بگذاريم؟

در صورتي كه مي خواهيد موهاي خود را باز بگذاريد بايد موهاي شما تا سرشانه يا بلندتر باشند كه جذابيت خود را داشته باشد ولي اگر موهاي كوتاه تري داريد بهتر است اين فكر را از سرتان بيرون كنيد و به سراغ باز گذاشتن موهايتان نرويد. نكته ي بعدي براي باز گذاشتن مو اين است كه مدل لباس شما بايد دكلته يا باز باشد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۳:۱۲ | نويسنده : مهندس علي

كارواش خانگي (Household-Pressure-washers)

در مورد اين گونه از كارواش ها بايد بگوييم كه كارواش خانگي در واقع يك دستگاه شستشوي مكانيزه از رده دستگاه هاي نظافت صنعتي مي باشد كه از قدرت پاشش آب با فشار بالا جهت انجام عمليات شستشو استفاده مي نمايد .اين نوع از كارواش ها دسته اي از شوينده هاي فشار قوي مي باشند كه بيشترين فشار قابل ارائه به وسيله ي ان ها كمتر از ۲۰۰ بار است.واغلب در عمليات نظافت و شستشوي سبك بيرون از خانه مانند تميز كردن باربيكيو ،شستن ماشين،موتور و دوچرخه ،نظافت پاسيو،شستشوي سنگ فرش پياده رو ،شستشوي نماي خانگي ،پنجره ها ،فنس ونرده ها وحتي گاهي اوقات به منظور استفاده از نماشويي حرفه اي به كار برده مي شوند.

روش استفاده از دستگاه كارواش خانگي در كار نظافت :

كارواش خانگي در عين سادگي بسيار كارآمد مي باشد .بايد بگوييم عملكرد اين دستگاه شوينده فشار قوي به اين شكل مي باشد كه آب از يك منبع خارجي وارد پمپ دستگاه شده ،موتور شروع به كار كرده وفشار آن آفزايش مي يابد وبعد از رسيدن به ميزان مورد نظر ،آب از پمپ خارج گشته واز طريق شلنگ فشار قوي دستگاه به تفنگي و لنس هدايت مي گردد.گفتني است كه تفنگي دستگاه كارواش خانگي قسمتي از ماشين است كه وظيفه كنترل خروجي آب را بر عهده دارد .در صورتي كه ماشه تفنگي آب فشار داده شود،آب از نازل دستگاه خارج شده واگر فشاروارده بر تفنگي حذف گردد،پاشش آب قطع خواهد شد.

در واقع نازل آخرين قسمت دستگاه واتر جت فشار قوي مي باشد كه وطيفه پاشش آب را بر عهده دارد.نازل ها انواع واقسام متفاوت ومختلفي دارند ونازل را با توجه به نوع عمليات مي توان انتخاب كرد.نازل نقطه اي با متمركز كردن جريان آب بر يك محدوده ي بسيار كوچك موجب آزايش يافتن قدرت اب مي شود وبراي استفاده در جاهايي مناسب مي باشد كه نياز به قدرت بالا مي باشد.يك نوع ديگر از نازل ها نازل كاردكي است اسن نوع از نازل ها ،سطح وسيع تري را پوشش مي دهند ودر اين حالت بر هر نقطه فشار كمتري وارد مي گردد.نوع ديگر نازل دوار مي باشد كه اين نازل با حركت چرخشي اب را پاشش مي كند ودر نتيجه پاشش آب خارج شده از آن در مقايسه با نازل كاردكي داراي قدرت بيشتري مي باشد وهمين طور نسبت به نزل نقطه اي سطح بيشتري را مورد پوشش قرار مي دهد.

استفاده از كارواش خانگي در نظافت داراي چه مزايايي مي باشد؟

در واقع كنار گذاشتن روش هاي قديمي شستشو وبه كار بردن دستگاه هاي نظافت وشستشوي مكانيزه مانند كارواش خانگي جهت انجام عمليات شستشو ونظافت بهره زيادي داشته وهمراه با مزاياي مختلفي مي باشد،كه ما در اينجا بعضي از تاثيراتي را كه استفاده از دستگاه هاي مكانيزه بر فرايند شستشو مي گذارد را در زير به طور مفصل توضيح داده و بررسي خواهيم كرد.

• بالا رفتن كيفيت شستشو

بايد بگوييم با اهميت ترين مزيت به كار بردن واتر جت خانگي براي كاربر هاي خانگي ،بالا رفتن كيفيت شستشو مي باشد.زمان كار با دستگاه كارواش قدرت اب فشار بالا ،به خوبي مي تواند انواع مختلف آلودگي ها، رسوب و جرم را از سطح مورد شستشو جدا بكند.قدرت پاشش آب در فشاري بيش از ۱۰۰ بار به وسيله دستگاه واترجت خانگي ، به مراتب كارآمدتر و موثرتر از اعمال فشار به وسيله نيروي انساني خواهد بود.وجهت از بين بردن آلودگي از سطوح گوناگون كافيت مي نمايد ووداراي تاثير مثبتي در كاهش انرژي صرف شده به وسيله كاربر در حين تنيجه بهتري خواهد داشت.

• آساني كاربرد

روش استفاده از دستگاه كارواش خانگي بسيار راحت مي باشد وتنها نكته اي كه بايد به ان دقت زيادي شود رعايت نكات ايمني در مورد اين دستگاه است.وتنها كافي است زمان كار با شوينده فشار قوي (واتر جت) بايد دستگاه را به منبع آب متصل نمود وسپس ان را روشن كرد تا ،رآيندي را كه نياز است بر روي آب ورودي صورت بگيرد و آب خروجي پرفشار عمليات شستشو را به انجام رساند .در مورد اين دستگاه بايد اشاره نماييم كه دستگاه شوينده فشار قوي واتر جت اين امكان را براي كابر فراهم مي سازد كه او بتواند نقاط دور از دست رس مانند سطوح مرتفع مثل نماي ساختمان و…را نيز نظافت نمايد وبشويد.وبه انجام عمليات با صرف انرژي بسيار كمتر علي رغم استفاده و كاربري راحت كمك خواهد نمود.

• بالا رفتن سرعت انجام عمليات شستشو با بهره گيري از واترجت خانگي

زمان شستشو توسط كارواش خانگي ،آلودگي و اجرام موجود روي سطوح تحت تاثير انرزي جنبشي بالاي حاصل از برخورد آب با سطح ،از سطوح آلوده جدا شده و همراه جريان اب در فرايندي هم زمان از روي آن شسته مي گردد.اين هم زماني موجب شده تا به جاي زدودن اجرم وشستشوي آن ها در دو مرحله ،اين فرآيند در يك مرحله شكل گرفته وسرعت شستشو را بالا مي برد.همين طور جايگزيني انرزي آب به جاي انرژي انساني مورد نياز ،سرعت عمليات را به نحو چشمگيري بالا خواهد برد.

• سازگار بودن دستگاه واتر جت با محيط زيست

زمان استفاده از كارواش خانگي به علت افزايش نيرو به وسيله آب پر فشار ،مصرف مواد شوينده شيميايي كاملا حذف گشته ويا به ميزان قابل توجه پايين مي ايد .و بدين شكل از ورود اين مواد مضر به محيط زيست جلوگيري مي گردد.از طرف ديگر ميزان آب مصرف شده زمان استفاده از شوينده فشار قوي در عمليات هاي نظافتي ،مانند شستشوي خودرو بسيار كمتر از انجام عمليات مشابه با استفاده ز شلنگ آب معمولي است وبه همين شكل در مصرف اب نيز صرفه جويي شده وبه محيط زيست كمك خواهد شد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۸:۵۳ | نويسنده : مهندس علي

موتور پمپ : همانطور كه از نامش پيداست موتور پمپ متشكل از دو دستگاه است كه توسط يك شاسي به هم كوپله شده است . موتور پمپ از يك موتور و يك پمپ تشكليل مي شود. كاربرد اصلي موتور پمپ در پمپاژ آب استفاده مي شود و به راحتي قابل حمل مي باشد. بر اساس سوخت موتور پمپ ها به سه دسته زير تقسيم مي شوند : موتور پمپ بنزيني , موتور پمپ ديزلي يا گازوئيلي , موتور پمپ نفت بنزيني

جهت استفاده از موتور پمپ آن را معمولا در ارتفاع ۶ متري از منبع آب قرار مي دهند و با استفاده از اتصلات مربوطه و روشن كردن موتور شروع به پمپاژ آب مي كند. موتور پمپ ها بر اساس توان موتور و قدرتي كه دارند توانايي پمپاژ آب تا ارتفاع بالا را دارند . از طرف ديگر طول عمر موتور پمپ زياد نيست ؛ لذا در استفاده بهينه از انواع موتور پمپ ها توصيه مي شود كه در هر بار كاركرد موتور پمپ زمان كاري را در بين ۲ الي ۳ ساعت در نظر بگيريد . تا عمر مفيد موتور پمپ افزايش يابد. از نظر قطر و اندازه خروجي آب موتور پمپ ها از ۱ تا ۴ اينچ متغير مي باشند كه اين بستگي به ارتفاع مورد نياز و مقدار آبدهي دارد.

موتور پمپ هوندا

موتور پمپ هوندا اصل ساخت ژاپن است . بدون شك محصولات با كيفيت شركت هوندا ژاپن رو تمامي مصرف كنندها مي شناسند . امروزه در بازار ايران انواع مدل هاي موتور پمپ هوندا موجود است و در خريد آن بايد دقت كافي داشته باشيد و يا از شركت ها و فروشگاه هاي معتبر خريداري كنيد . از مدلهاي موجود در بازار مي توان به موتور پمپ هوندا ساخت ژاپن , هوندا چيني , تايواني , تايلندي و مونتاژ ژاپن اين مدل ها هر يك بر اساس كشور سازنده داراي كيفيت و قيمت هاي متفاوتي مي باشند.

موتور پمپ ليو | LEO

موتور پمپ ليو يك برند ديگر از انواع موتور پمپ چيني است كه در بازار ايران و جهان شناخته شده است. موتور پمپ هاي ليو با سوخت بنزين و گازوئيل كار مي كنند و بيشتر جهت انتقال آب در صنعت كشاورزي مورد استفاده قرار مي گيرد.موتور پمپ ليو در دو نوع LDP و LGP توليد و عرضه بازار مي شود.

موتور پمپ روبين | Robin

تجهيزات كشاورزي كه ساخت ژاپن باشد در ايران محبوبيت بالايي دارد . يكي از محصولات ژاپني كه در بازار ايران و بين كشاورزان بسيار محبوب است موتور پمپ روبين است . كمتر كشاورزي را مي توانيد پيدا كنيد كه محصولات شركت روبين كه زير مجموعه هلدينگ سوبارو است را نشناست .شركت سوبارو ژاپن قدمت بسيار طولاني دارد و در ساخت انواع موتور آلات , موتورژنراتور و موتور هاي تك در كاربري هاي مختلف و ماشين آلات كشاورزي شهرت جهاني دارد. كيفيت بالاي محصولات شركت روبين سوبارو آن را در بازار جهان معروف كرده است.

موتور پمپ روبينادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۵:۱۴ | نويسنده : مهندس علي

شمشاد زن

براي كوتاه كردن علف هاي بلند داراي ساقه هاي قوي،و همين طور شمشاد هاي فضاي سبز و…از دستگاه شمشاد زن موتوري ويا اينكه از شمشاد زن برقي استفادع مي شود.اين دستگاه داراي دو تيغه مي باشد كه بر روي هم سوار شده اند كه اين دو تيغه با حركت متقاطع موجب قطع ساقه ها و علف ها مي شود.

شمشاد زن بنزيني :

اين نوع از شمشاد زن داراي يك موتور بنزيني با قدرت يك اسب بخار وتيغه دولبه است.شمشاد زن بنزيني با انواع مختلف برندها در بازار موجود مي باشند كه از جمله اين برند ها عبارت اند از:شمشاد زن اشتيل،شمشاد زن آلكو،شمشاد زن هوندا،شمشادزن چيني و….

شمشاد زن برقي :

اين نوع از شمشاد زن داراي يك موتور برقي با تواني مشخص ومانند شمشاد زن بنزيني داراي يك تيغه دولبه مي باشد. شمشاد زن برقي نيز داراي برند هاي گوناگوني در بازار مي باشد كه از جمله آن ها مي توان به :شمشاد زن برقي ماكيتا،شمشادزن برقي بلاك اند ديكر،شمشاد زن برقي بوش و..اشاره داشت.

شمشاد زن اينهل

شمشاد زن موتوري اينهل , قيمت شمشاد زن برقي اينهل , شمشاد زن بنزيني اينهل : بدون شك يكي از برندهاي برتر توليد كننده تجهيزات باغباني و ماشين آلات كشاورزي برند اينهل آلمان است . شركت اينهل در سال ۱۹۶۴ توسط جوزف تانهوبر تاسيس شد . امروزه شركت اينهل تبديل به يك شركت بزرگ توليد كننده انواع تجهيزات باغي و كشاورزي در دنيا شده است و سهم بازار بزرگي را در اين عرضه به خود اختصاص داده است. يكي از محصولات باغي معروف اين شركت شمشاد زن اينهل است . در زير به برخي از شمشاد زن اينهل كه در صنعت فا عرضه مي شود اشاره مي كنيم.

شمشاد زن اينهل


شمشاد زن بوش

شمشاد زن موتوري بوش , قيمت شمشاد زن برقي بوش , شمشاد زن بنزيني بوش :

شمشاد زن بوشادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۱:۱۳ | نويسنده : مهندس علي

اره موتوري , اره برقي

اره موتوري هيونداي , قيمت اره موتوري اشتيل , اره موتوري چيني ارزان قيمت , ارزانترين اره موتوري , اره برقي , فروش اره موتوري دست دوم , اره موتوري رونيكس , اره زنجيري موتوري ارزان قيمت , در زير محصولاتي از برترين برند هاي توليد كننده تجهيزات باغباني و ماشين آلات كشاورزي را براي شما معرفي مي كنيم ؛ جهت استعلام قيمت انواع محصولات مي توانيد با كارشناسان فروش صنعت فا تماس بگيريد .

فروشگاه ماشين آلات صنعتي

معرفي دستگاه اره موتوري

اره موتوري را مي توان با نام هاي اره برقي يا اره زنجيري نيز در بازار شناخت ودر دو نوع اره موتوري برقي واره موتوري بنزيني به بازار عرضه مي شود.شركت بزرگترين شركت تامين كننده اره موتوري از برندهاي مختلف شامل اره موتوري اشتيل آلمان ،اره موتوري دلمار آلمان،اره موتري هيونداي كره و وانواع مختلف اره موتوري چيني را در اندازه هاي مختلف به مشتريان خود ارائه مي نمايدشما عزيزان مي توانيد جهت كسب اطلاع از انواع اره موتوري ،وانتخاب اره مناسب هرس و همين طور قيمت اره موتوري با كارشناسان فني و فروش شركت تماس داشته باشيد.
اره موتوري
اره برقي يا همان اره موتوري يك اره مكانيكي قابل حمل مي باشد كه با مجموعه اي از دنده هاي متصل به زنجير كار مي كند وموجب قطع شاخه و يا درخت مي گردد .اره درخت بر يا اره زنجيري بنزيني و اره زنجيري برقي را در بريدن تنه درختان ،جمع آوري هيزم ،هرس درختان ،وكارهايي از اين قبيل مورد استفاده قرار مي دهند.در واقع مي توان گفت كه اره موتوري در مقايسه با ساير مدل هاي اره داراي كارايي بيشتري مي باشد.در مكان هاي كوچك و مسكوني كه داراي قابليت تامين برق هستند مي توان از اره هرس برقي استفاده نمود .ومي توان گفت كه اره هرس شارژي هم براي آن عده از افراد كه ار صداي اره موتوري فراري مي باشند ،مي تواند انتخاب مناسبي باشد.اره هرس شارژي دراي محاسني مي باشد از جمله اين كه هم در مقايسه با ديگر اره ها داراي صداي كمتري است وهم مانند اره هرس برقي نيازي به كابل برق ندارد.

اره درخت بر ويا اره موتوري شامل يك موتور دو زمانه يك تيغه كه بر روي آن زنجير سوار شده و متعلقات ديگر است.

اره موتوري داراي دو بخش اصلي مي باشد .موتور به عنوان منبع توليد توان ،و واحد برش كه داراي زنجير برنده مي باشد و توان خود را از موتور مي گيرد.

اره زنجيري ها را مي توان به تناسب نوع كاربرد به انواع مختلفي تقسيم بندي نمود .در واقع بايد بگوييم كه منبع توليد توان اين نوع از اره ها يا از طريق برق بوده ويا از طريق يك موتور احتراقي تامين مي گردد.قابل ذكر است كه با افزايش پيدا كردن طول تيغه و زنجير اره زنجيري ،قدرت موتور آن نيز افزايش پيدا مي كند.

اره زنجيري در دو نوع زير تقسيم بندي مي گردد:

• اره زنجيري مخصوص هرس

اين اره را در هرس درختان مورد استفاده قرار مي دهند و اغلب براي درختان سر پا به كار برده مي شود كه عمدتاً در توان و اندازه كوچك مي باشند و در دو مدل برقي و موتوري عرضه مي شوند از انواع دسته بلند آن ها جهت هرس شاخه هايي كه در ارتفاع بلند و دور از دسترس قرار دارن استفاده ي گردد.

• اره موتوري مخصوص قطع درخت و كار در جنگل

اغلب اين اره موتوري براي كار در جنگل مورد استفاده قرار مي گيرد و مخصوص قطع و انداختن درختان تنومند است .موتور اين اره ها بنزيني بوده و در حجم هاي cc50 و بالاتر است.عمل برش به وسيله واحد برش اره موتوري انجام مي گردد .واحد برش داراي دو قسمت زنجير كه تيغه هاي تيز برش روي آن ها نصب مي شود و تيغه راهنما كه زنجير به دور آن در حال چرخش است ،مي باشد.زنجير قدرت مورد نياز خود را از ميلنگ موتور دريافت مي نمايد.

در اره موتوري از موتور هاي دو زمانه استفاده مي شود حسن اين موتور ها در مقايسه با موتور هاي چهار زمانه اين مي باشد كه در حجم و وزن ثابت قدرت بيشتري در مقايسه با موتور هاي چهار زمانه توليد مي كنندبا دقت به قدرت مورد نياز حجم اين موتور ها از cc30تا cc120 توليد مي شود ونسبت اختلاط روغن و بنزين ۱ به ۲۵ يا ۲۰ است و مقدار دقيق آن در دفترچه راهنماي هر اره آورده شده است .جهت سبك بودن اره موتوري از مخزن سوخت كوچكي اغلب بين ۵/۰ تا ۵/۱ ليتر كه در بخش زير اره نصب شده استفاده مي گردد.

توان توليدي اين اره ها در محدوده ي ۵/۱ تا ۵/۸ اسب بخار مي باشد.چون اره موتوري در هنگام كار در جهت هاي مختلف چرخيده مي شود بنابراين براي اينكه در سيستم سوخت رساني مشكلي به وجود نيايد از سيستم سوخت رساني (كاريوراتور)ديافراگمي يا پوسته اي براي آن ها مورد استفاده قرار مي گيرد.

اره موتوري اشتيل ms 390

خصوصيات و ويژگي هاي اره اشتيل ms 390

اين اره داراي بنزيني وطول تيغه ۵۰ سانتي متر است.از اره موتوري اشتيل ms 390 جهت برش تنه هاي قطور تا قطر ۵۰ سانتي متر استفاده مي شود.مي توان گفت كه اره موتوري اشتيل جزء اره هاي قوق حرفه اي مي باشدكه جهت برش و قطع درختان در سطح وسيعي مورد استفاده قرار مي گيرد.

مشخصات فني اين اره موتوري يعني اره موتوري اشتيل ms 390 عبارت اند از:

 • قدرت موتور:hp 3.4
 • طول تيغه: cm 50
 • حجم موتور:۱/۶۴ سانتي متر مكعب

مكانيزم كار كاربوراتور اين مدل اره اشتيل كمترين وبهينه ترين مصرف سوخت را دارد و مخزن آن نيز داراي ظرفيت ۶۰۰سي سي و ظرفيت مخزن روغن زنجير ۳۵۰ سي سي است.طول تيغه زنجير بين ۴۰ تا ۵۰ سانتي متر قابل تنظيم مي باشد.

اره موتوري مناسب و همچنين ارزان قيمت

بايد بگوييم كه ارزانترين اره موتوري مربوط به انواع مختلف اره موتوري هاي چيني است كه در برندهاي مختلف به بازار عرضه مي شود .اره موتوري ارزان جهت كارهاي سبك و هرس درختان باغ هاي كوچك مي تواند انتخاب مناسبي باشند كساني كه به دنبال اره موتوري جرفه اي و قدرتمند مي باشند اغلب انواع اره موتوري آلماني مانند اره موتوري اشتيل در مدل هاي اره موتوري اشتيل ۳۸۱ ، اره موتوري اشتيل ۳۸۰ ،اره موتوري اشتيل ۲۳۰ يا اره موتوري اشتيل ۱۸۰ داراي مشتريان خاص خود مي باشد.

بايد اشاره كنيم كه قيمت اره موتوري هاي چيني به مراتب كمتر از اره موتوري هاي آلماني مي باشد.بايد بگوييم كه با توجه به قيمت پايين اره موتوري هاي چيني ،اين اره ها مي توانند براي كارهاي سبك مناسب باشند.شركت با توجه به تنوع كاربرد اره موتوري و موارد استفاده آن انواع مختلف اره موتوري كوچك وبزرگ را در قيمت هاي مختلف به مشتريان عرضه مي دارد.اره هرس در مدل هاي اره برقي ،اره موتوري ،اره شارژي به مشتريان ارائه مي شود از اره موتوري و اره شارژي كوچك براي هرس شاخه هاي نازك استفاده مي گردد.اره موتوري هاي با تيغه ۵۰ سانتي متر به بالا براي برش تنه درختان استفاده مي كنند.

طريقه انتقال توان از موتور به واحد برش

به قسمت خروجي ميلنگ موتور يك كلاچ گريز از مركز نصب شده است كه با افزايش پيدا كردن دور موتور (۲۰۰۰ دور) موجب درگيري واحد برش با شفت ميلنگ مي شود و زنجير با دور ميلنگ به صورت هماهنگ شروع به چرخش مي نمايد.

با كم شدن دور موتور لنت هاي كلاچ گريز از مركزبه وسيله ي فنرها برگشت داده شده و انتقال توان از زنجير قطع مي شود.چرخش زنجير محرك اره موتوري در دو نوع اسپراكت ساده واسپراكت چرخ دنده زنجيري توليد مي گردد.اسپراكت ساده دنده هاي پهني دارد كه با زبانه ي زنجير درگير مي گردد ،پهن بودن دنده ها موجب مي شود زنجير در امتداد شيار تيغه راهنما قرار گرفته و حركت كند .اسپراكت به صورت ثابت ،روي طوقه كلاچ نصب مي گردد.در نوع چرخ زنجير هاي رينگ دار دندانه هاي چرخ زنجير ميان دو رينگ قرار مي گيرد و گوشواره زنجير بين رينگ ها گير مي كند در اين شرايط حركت زنجير به نسبت نوع اول نرم تر كي باشد و استهلاك كمتري دارد.زبانه گوشوار زنجير با سطح دندانه هاي چرخ زنجير درگير مي گردد ،روي سط.ح رينگ سوراخ هايي قرار گرفته كه موجب مي شود خرده هاي چوب خارج شوند ،چرخ زنجير رينگ دار به توپي كه روي طوقه كلاچ جوش شده است نصب مي گردد .وزبانه ها زنجير را روي شيار تيغه تراز مي نمايندادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۴:۴۶ | نويسنده : مهندس علي

ديزل ژنراتور كاترپيلار

ديزل ژنراتور كاترپيلار , موتور كاترپيلار ۳۴۰۶ , موتور كاترپيلار ۳۵۱۶ , كاتالوگ ديزل ژنراتور كاترپيلار pdf , نمايندگي ديزل ژنراتور كاترپيلار در ايران , قيمت ديزل ژنراتور كاترپيلار , قيمت ژنراتور كاترپيلار

ليست محصولات ديزل ژنراتور كاترپيلار

بدون شك افرادي كه در صنعت فعلايت دارند ؛ محصولات قدرتمند و با كيفيت صنعت آمريكا را درك كرده اند . يكي از شركت هاي قدرتمند در زمينه توليد انواع ديزل ژنراتور و موتور ديزل در دنيا , كاترپيلا است . شركت كاترپيلار يك شركت صنايع سنگين آمريكايي است كه در پيوريا واقع شده است . كاترپيلا بزركترين شركت توليد كننده ماشين آلات سنگين راه سازي و ساختمان , معدن و موتور هاي ديزلي , گاز سوز و درون سوز در دنيا مي باشد.

مشاهده ليست قيمت تمامي انواع ديزل ژنراتور : قيمت ديزل ژنراتور

شركت كاترپيلا با برند CAT و رنگ زرئ محصولاتش در تمام دنيا شناخته مي شود.

يكي از بي نظير ترين محصولات شركت كاترپيلار توليد ديزل ژنراتور قدرت و موتورهاي ديزلي مي باشد كه تقريبا مي توان گفت در تمامي صنايع كاربرد دارد . اين شركت جهت رفع نياز هاي مشتريان در تمامي سطوح اقدام به طراحي و توليد ديزل ژنراتور با توان هاي متفاوت كرده است.

ويژگي هاي ديزل ژنراتور كاترپيلار

كيفيت ساخت , طول عمر بالا , عمكرد بالا , سيستم هاي تخصصي بسيار پيچيده , پشتيباني تخصصي در كشورهايي كه داراي نمايندگي هستند , قطعات يدكي در نمايندگي هاي اين شركت موجب شده است تا ديزل ژنراتور كاترپيلار پا به پاي رقباي قدرتمند خود در صدر ليست توليد كنندگان ديزل ژنراتور قرار بگيرد .ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۹:۵۳ | نويسنده : مهندس علي

دستگاه چمن زن GGP


مشخصات فني چمن زن برقي GGP سري AL1 42 E

 
اين دستگاه با الكتروموتور ۱۸۰۰W شركت GGP-ALpina ايتاليا ،براي فضاهاي سبز كمتر از ۱۰۰۰ متر مربع مناسب مي باشد.از خصوصيات برجسته چمن زن برقي ۱۸۰۰ وات ،داشتن تعادل فوق العاده در زمين هاي شيب دار مي باشد كه دليل اين تعادل خوب هم چرخ هاي بلند آن است.يكي از مشكلات چمن زن ها مشخص نبودن پر شدگي سبد آن ها مي باشد.كه شركت آلمينا در اين محصول با نصب مانيتور سبد ،توانسته است كه اين مشكل را برطرف كند.وديگر نياز نيست كه كاربر مدام سبد چمن را چك نمايد و مي تواند با خيالي آسوده تا پر شدن كامل سبد به كار خود به طور مداوم ادامه دهد وهنگامي كه مانيتور هشدار داد اقدام به تخليه سبد كند.

جهت كسب اطلاع از قيمت انواع تيلر باغي با برند GGP ايتاليا مي توانيد با كارشناسان فروش ما در صنعت فا تماس بگيريد .

 

مشخصات فني چمن برقي BL380 شركت GGP-Alpina ايتاليا

جريان هوايي كه در داخل دستگاه وجود دارد به افزايش عملكرد دستگاه كمك شاياني را مي كند .تيغه جلويي به شكلي طراحي وساخته شده است كه ميزان بيشتري از هوا را به داخل دستگاه مكش كرده كه ايم ويژگي موجب مي شود جمن هاي برش خورده كاملاً جمع آوري گردد.براي كنترل بهتر و كاربري آسانتر چمن زن براي كاربر دسته دستگاه در زاويه هاي گوناگون قابل تنظيم است.چون اين دستگاه داراي سيستم ترمز صفحه اي مي باشد مي توان به راحتي از اين دستگاه در زمين هاي شيب دار استفاده نمود.

مشخصات فني چمن زن تراكتوري GGP سري Estate 6122HW

اين مدل چمن زن محصول شركت STIGAh ايتاليا مي باشد كه ايده آل ترين نوع چمن زن تراكتوري براي فضاهاي سبز با مساحت زياد ،مانند زمين هاي فوتبال مي باشد.اين دستگاه توان خود را از موتور بريگس دو سيلندر آمريكايي به دست مي آورد .از كلاچ الكترومغناطيسي به هدف درگيري بهتر تيغه ها استفاده مي گردد.در اين دستگاه يك كنسول براي قرار دادن وسايل كار مانند گوشي موبايل و ساير وسايل او تعبيه شده است.يكي از خصوصيات اين دستگاه آگاه شدن راننده از پر شدن سبد با آلارم دادن است.

اطلاعات فني چمن زن تراكتوري مدل XE966HDB

اين دستگاه چمن زن ،جزء پرمصرف ترين دستگاه هاي جمن زن فضاهاي سبز مي باشد كه براي باغ هاي تا ۱۵۰۰ متر مربع فوق العاده مناسب مي باشد .مكانيزم انتقال توان هيدرواستاتيكي با موتور ۲۲۳ سي سي بريگس كه كار با دستگاه را بسيار آسان مي كند .واحد برش اين دستگاه تك تيغه اي بوده و داراي عرض برش ۶۶ سانتي متري مي باشد كه داراي شش حالت برش از ۳ سانتي متر تا ۸ سانتي متر مي باشد داراي چرخ به اندازه ۱۳-۱۵ اينچ مي باشد و صندلي آن به شكل پيچي تنظيم مي گردد.حجم سبد چمن دستگاه ۱۵۰ ليتر وداراي قابليت حركت با حداكثر سرعت ۶/۲ كيلومتر بر ساعت مي باشد.

چمن زن جي جي پي ايتاليا

 ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۵:۱۹ | نويسنده : مهندس علي

تيلر , قيمت تيلر , انواع دستگاه تيلر , برندهاي معروف فروش تيلر : در واقع نوعي تراكتور در ابعاد كوچكتر مي باشد كه تقريباً مي توان گفت كه همه قابليت هاي تراكتور را در مقياسي كوچكتر دارا مي باشد.ودر عمليات كاشت ،داشت وبرداشت مورد استفاده قزرار مي گيرد.

مشخصات فني يك تيلر كشاورزي

در حقيقت بايد بگوييم كه تيلر نوعي تراكتور باغي مي باشد ولي در ابعاد كوچكتر كه تقريبا مي توان گفت كه داراي همه قابليت هاي تراكتور در مقياسي كوچكتر مي باشد ودر عمليات كاشت ،داشت وبرداشت مورد استفاده قرار مي گيرد اين دستگاه در زمين هاي كوچك ودر ميان درختان داراي كارايي بسيار بالايي مي باشد و كاربرد زيادي دارد. دستگاه تيلر را مي توان با انواع مختلف ادوات كشاورزي كوپل نمود از جمله اين ادوات مي تون به كولتيواتور ،چاله كن ،تريلي ،دروگر و…اشاره نمود.

 1. تيلر كولتيواتور ، يك نوعي از تيلر مي باشد كه كولتيواتور بر آن سوار شده است وعمل زير و رو كردن خاك را انجام مي دهد ووداراي انواع گوناگوني مانند تيلر كولتيواتور كاما ،تيلر كولتيواتور هوندا،تيلر كولتيواتور رويين و…است. (تيلر كلتيواتور)
 2. از تيلر چاله كن نيز براي كندن چاله جهت كاشت درختان استفاده مي گردد. (تيلر چاله كن)
 3. و تيلر دروگر را نيز در درو كردن وبرداشت محصول مورد استفاده قرار مي دهند. (دروگر)

فروشگاه ادوات كشاورزي و ماشين آلات باغباني لينك روبرور : ماشين آلات كشاورزي

تعريف تيلر و تفاوت آن با كولتيواتور ؟

در حقيقت كولتيواتورها تيلرهاي دوچرخي هستند كه جهت خاك ورزي زمين هاي شاليزار و مرطوب به كار برده مي شوند.به دليل رطوبت بالاي اين زمين ها تردد تراكتورهاي چهار چرخ موجب فشرده شدن خاك شده و رشد گياه و هوادهي خاك را با مشكل روبه رو مي كند جهت عمليات خاك ورزي شاليزار با كولتيواتورها چرخ هاي حركت ان باز شده وبه جاي آن تيغه هاي دوار نصب مي شود و حركت تيغه ها موجب برش خاك مي گردد اين عمليلت در واقع باعث سستي خاك شده و ريشه هاي باقي مانده از كشت قبلي را قطع مي نمايد.در حالت كلي تيلرها در دو نوع ديزلي۰(گازوئيلي) وبنزيني توليد مي شوند كه نوع ديزلي جهت فعاليت هاي سنگين و وسيع ونوع بنزيني براي انجام كارهاي سبك و زمين هاي كوچك استفاده مي گردد.

ليست انواع كلتيواتور باغي را در لينك زير ببنيد : قيمت كلتيواتور

اين ماشين هاي پركاربرد داراي تواني بين ۵ تا ۱۲ اسب بخار مي باشند كه با توجه به نوع موتور و گيربكس مورد استفاده ،اين نوان متغير به وجود مي آيد .شما مي توانيد با اضافه كردن قطعات وتجهيزات گوناگون به تيلر كولتيواتور كاربرد هاي متنوعي را از اين دستگاه به دست بياوريد.به عنوان نمونه نصب تيغه هاي روتيواتور براي وجين و سله كشي ،خرد كردن كلوخ و پوشاندن بذرهاي كشت شده ،اتصال تريلي براي حمل بار،وصل كردن سمپاش ،پمپ آب،ابزار تسطيح وماله كشي،نهر كن وگاو آهن مي باشد.

موارد استفاده وكاربرد تيلر

تيلر ها را مي توان از جهت نحوه روشن شدن به دو دسته هندلي واستارتي تقسيم بندي نمود نوع هندلي آن با كشيدن طناب هندل روشن مي گردد ولي در مدل هاي استارتي توان از طريق باطري تامين مي گردد .تيلر كولتيواتور داراي چرخ هاي در سايزهاي ۸-۴۰۰، ۱۰-۴۰۰، ۱۲-۵۰۰ است كه با توجه به نوع كاربري موجود هستند.

طريقه انتخاب تيلر مناسب | راهنماي خريد تيلر

همان گونه كه مي دانيد تيلرهاي باغي از پر استفاده ترين و عمومي ترين ماشي آلات كشاورزي هستند كه به دليل مكانيزم نسبتاً ساده،طراحان وسازندگان در برند هاي گوناگوني اقدام به توليد وعرضه اين دستگاه در سراسر دنيا كرده اند.سطح كيفيت موتور ولوازم وقطعات جانبي ،توان و قيمت دستگاه از عوامل اصلي در انتخاب تيلر مناسب به شمار مي روند كه به علت تنوع بالاي اين محصول و وعدم شناخت كافي مصرف كنندگان و كشاورزان بخشي از عرضه كنندگان اقدام به ساخت وتوليد محصولات نامرغوب با سطح قيمت پايين مي كنند كه در نتيجه نارضايتي كشاورزان را بخاطر صرف هزينه هاي مضاعف و عدم كارايي به همراه خواهد داشت.در اين راستا با در نظر داشتن اصول ايمني و ارگونوميكي ،مبحث هاي تخصصي مكانيك خاك زمين هاي كشاورزي ايران اقدام به عرضه محصولاتي با كيفيت خوب و همين طور قيمتي مناسب ،براي كسب حداكثر رضايت مشتريان محترم كرده است تا بتواند نام كه همواره مترادف كيفيت محوري و حسن همكاري است را در بازار هاي داخلي و خارجي در بالاترين سطح مطرح نمايد.ادامه مطلب
نظرات (0)
تاريخ : ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۱:۴۰ | نويسنده : مهندس علي

الكتروموتور PEM  

الكتروموتور PEM , پمپ پاراگون سري PA , PS , PV , PM , CP , SP , PIL , PAZ , PBS , قيمت موتور الكتريكي PEM امريكا , الكتروموتور PEM سنگاپور , پمپ پاراگون سنگاپور : شركت پاراگون پمپ با بيش از ۹۰ سال تجربه در صنعت پمپ و توليد انواع موتور الكتريكي توسط گروهي از متخصصا در اين حوزه تاسيس شد . شركت مادر پاراگون در تامپا , يكي از شهرهاي فلوريدا واقع شده است البته به غير از آن نيز شركت مادري در آسيا به نا م Paragon Pump Asia Pte واقع در سنگاپور تاسيس شده است.

الكتروموتور PEM

تمام پمپ هاي پاراگون پمپ به طور كامل مورد ارزيابي و آزمايش قرار گرفته اند تا بالاترين كيفيت را در كارايي و عملكرد به دست آورند. تمام پمپ ها و الكتروموتور ( و ساير محصولات شركت ) به مشخصات سخت افزاري بين المللي در تاسيسات تحت گواهينامه ISO 9001 توليد مي شوند.

ليست قيمت انواع پمپ ها در بازار ايران در لينك زير : قيمت پمپ آب

فهرست مطالب

فعاليت شركت پاراگون در آمريكا | دفتر مركزي

با بيش از ۳۵ سال تجربه فعاليت گسترده در صنعت پمپ , موتور الكتريكي و … آمريكا به رياست جو كانگلي نتايج قابل قبولي داشته ايم . نوآوري و استفاده از استانداردهاي روز دنيا شركت الكتروموتور و پمپ سازي پاراگون را متمايز از سايرين كرده است بدين صورت كه توانسته است با توليد تنوع محصولات خود به نيازهاي مشتريان خود پاسخ دهد .

فعاليت در آسيا

بيش از ۲۵ سال فعاليت كشترده در صنعت پمپ و الكتروموتور pem ؛ اين شركت جايگاه ويژه اي در بازار آسيا براي خود فراهم كرده است البته بايد به اين مورد نيز اشاره كنيم كه در كسب بازار آسيا الكتروموتور pem رقباي زيادي در سر راه دارد به ويژه در منطقه آسيا كه كار واقعا سختي هست در رقابت با چين و حتي محصولات ساخت كشور ايران در صنعت پمپ و الكتروموتور.

الكتروموتور PEM

موتورهاي سري PEM در طرح هاي Squirrel Cage و فن هاي خنك كننده كاملا محصور شده (TEFC) ارائه مي شوند كه داراي راندمان بالا و سر و صداي كم هستند. اين موتورها به IP54 با عايق كلاس F ساخته شده است، اما جعبه اتصال با IP55 مطابقت دارد. الكتروموتور PEM سه فاز در پانزده (۱۵) اندازه قاب با خروجي امتياز از ۰٫۲۵ HP (0.18 كيلو وات) تا ۴۲۵ HP (315 كيلو وات) در دسترس هستند. موتورها مي توانند به صورت افقي يا عمودي نصب شوند.

الكتروموتور PEM

موتورهاي PEM به طور گسترده اي براي رانندگي انواع ماشين آلات مانند دمنده، پمپ، كمپرسور، ماشين آلات و غيره استفاده مي شود.

مشاهده ليست كامل انواع الكتروموتور هاي موجود در بازار ايران : قيمت الكتروموتور

مشخصات فني الكتروموتور PEM

 • محدوده اسب بخار: ۰٫۲۵HP تا ۴۲۵ HP. (0.18 كيلو وات تا ۳۱۵ كيلو وات)
 • محدوده سرعت: ۷۰۰ تا ۳۵۰۰ دور در دقيقه و ۶۰۰ تا ۲۹۰۰ دور در دقيقه
 • منبع تغذيه: ۳ فاز، ۶۰ هرتز، ۲۳۰/۴۶۰ و ۵۰Hz، ۳۸۰v
 • دماي كار: ۵ ° F تا ۱۰۴ ° F (-15 ° C تا ۴۰ ° C).
 • نوع محفظه: قفس سنجاب و TEFC.
 • كلاس حفاظت: IP54 (قاب)، IP55 (جعبه اتصال).
 • كلاس عايق : F


ادامه مطلب
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ]